Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) joker1220


joker1220
őstag

Sziasztok!

A múlt hét keddi frissítés ami az SSD / AHCI driver problémára jött nem oldotta meg a hibát. Nekem a Samsung 850 EVO nál még a gyári program és a HDS is azt mondja hogy a TRIM támogatva de nincs engedélyezve. Parancssorban lekérdezve pedig azt az eredményt kapom hogy engedélyezve van. Kipróbáltam már vagy 4 különböző AHCI drivert de semmi változás.

Ettől függetlenül lehet hogy csak simán hülyeséget ír ki mert a gép teljesen hibátlanul működik szerencsére.

Mióta felraktam a 1803 as kiadást, azóta megszűntek a fagyások, helyette jött ez az SSD probléma. :W

Pedig a fagyogatós időszakban már majdnem nekiálltam lecserélni a fél gépet. Aztán inkább decemberig visszamenőleg letöröltem az összes update-t és attól meggyógyult.

[ Szerkesztve ]

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#152) maxxenergie


maxxenergie
senior tag

Sziasztok!

Ezzel a májusi frissítéssel lehet az is probléma, hogy az SSD-nél Intel SATAIII 180GB a HD sentinel azt írja teljesítmény 80% Trim támogatva de nem aktív :F Eddig soha nem volt ilyen gondom, HDS-ben is ha részletekre megyek ott ki van pipálva, hogy Trim támogatva.

AHCI mód van BIOS-ban is beállítva. Már parancssorban is próbáltam aktíválni ill. Intel oldaláról Drivert is frissítettem de semmi változás... maradt a 80% teljesítmény... Van valami megoldás, vagy ez is összefügg WIN10 frissítés problémákkal.. :F :R

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#153) pengwin válasza joker1220 (#151) üzenetére


pengwin
addikt

&(#152) maxxenergie

Az alaplapi chipset meghajtóját próbáljátok meg (újra) feltenni.

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#154) joker1220 válasza pengwin (#153) üzenetére


joker1220
őstag

Megpróbálom :)

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#155) Gáboratya


Gáboratya
újonc

Sziasztok! nekem az a probléma állt elő : a win 10 20211 mostani update 61% megáll és annyi . a fő gond ezzel , hogy a fondosabb pl: az usb lan és, egyéb frissitések nem indulnek el , mert a win 10 update áll . Mi lehet a megoldás? Samsung m2ssd n a windows

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.