Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mr President


Mr President
senior tag

Soha nem is szerettem a belső nézetet. Számomra sokkal könnyebb irányítani a játékot ha az egész autós nézetben játszom.

iPhone 15 Pro | iPad Pro M1 | Apple Watch S7

(#3) havast


havast
aktív tag

Fail. 5%, mi? Aha, persze. Akit ismerek, mind belső nézetből játszotta...

(#4) Thodeus


Thodeus
aktív tag

Ha van belső nézet egy autós játékban akkor csak úgy. :)

[ Szerkesztve ]

(#5) Mukorka


Mukorka
addikt

Szerintem sokkal élethűbb a motorháztetős nézet ezekben a játékokban, elvégre a vezetőülésből se látsz az útra nézve mindent csak azt kb ami a szélvédőn túl van. Örülök hogy ezt a nézetet nem szedik ki.

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#6) hemaka


hemaka
nagyúr

külső nézetet szeretem, amert akkor jól körbelátom az autót :D

(#7) petya1992


petya1992
tag

Emberek ez mi 2012-öt irunk nem 1980-at én még ha billenővel játszok is belső nézetbe megyek mert azért úgy realisztikus... :W
5% azért az érdekes :U

(#8) monguz82


monguz82
tag

Gondolom nem vagyok egyedül ezzel: nincs belső nézet = nincs vásárlás...
Érdekes, hogy az GRID1-ben és a Forza4-ben is meg tudták oldani.
Már megint a szokásos mellébeszélés :W

ZTE Nubia Z60 Ultra 16GB / 512GB --- Hell is Coming -- Xiaomi Pad 5 Pro 4G

(#9) Viktor77


Viktor77
titán

Melléduma.

A Forzában és a GT-ben is van belső nézet (még ha nem is minden autónál), mégis gyönyörűek az autók.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#10) hoeerny válasza petya1992 (#7) üzenetére


hoeerny
tag

Ja, az érdekes kicsit. Én pont a GRID-ben többször belső nézetre váltottam, mert úgy is izgalmas menni, bár kétségtelen, hogy külső nézetből könnyebb irányítani.

(#11) djculture


djculture
félisten

Na pont beszélgettem haverral hogy kötelező vétel erre elszrják ezt is...
Dlc meg nagyon fontos dolog, mert még a végén nem kerülne egy játék szépen lassan 20 ezerbe ha minden nyavaját megvesz az ember hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#12) Mukorka


Mukorka
addikt

Majd jön a petició hogy legyen belső nézet ami ingyen kampány a cégnek. :D

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#13) DaemonX


DaemonX
HÁZIGAZDA

ó neee már!!!! Ez volt az egyetlenegy játék, amiben tényleg tetszett a belső nézet, és csak ugy játszottam!!! aztán utána a többi codemasters játékban is. dirt 2-3. miért???????

(#14) DigitXT válasza Mukorka (#5) üzenetére


DigitXT
félisten

Vezettél már autót az életben? Ültél már a motorháztetőn vezetés közben?
Az egy dolog, hogy többet lehet úgy látni, és játékban "elmegy", de hogy a
választási lehetőséget elvegyék a játékostól, az kifejezetten gázos. A GRID
drifteléseit nagyon tudtam élvezni...:K És honnan máshonnan, mint belülről?
Ahol pl. látod, hogy hova tekered a kormányt, mennyivel mész/mi a fordulat,
stb. Tudom, ezeket a játékban a HUD kiváltja, de azt élethűnek mondani?:F

Mondjuk gamepad-del autót vezetni sem élethű.:DDD Kivéve a Men In Black-et.

(#15) haxiboy


haxiboy
veterán

Szimulátort csinálnak belső nézet nélkül :C. Csinálhatnának autós játékot mondjuk....autók nélkül ?:D

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#16) Mukorka válasza DigitXT (#14) üzenetére


Mukorka
addikt

Arra gondoltam hogy amikor vezetsz akkor az utat nézed a szélvédőn keresztűl tehát egy játékban a belsőnézet nem jól adja vissza azt mint amikor valóban vezet az ember. Nem örülök hogy kivették de nem is tartom akkor tragédiának. Nem mellesleg meg kormánnyal játszom otthon és az utolsó dolog amit figyelnem kell hogy a játékban hogy forog a kormány tekintve hogy ezt én csinálom.

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#17) havast válasza Mukorka (#5) üzenetére


havast
aktív tag

Neked Milyen autód van? :Y

(#18) SenorGrande


SenorGrande
senior tag

Az egy dolog, hogy kiveszik a belső nézetet, de hogy idióta indokokkal vakítanak, és hülyének nézik az embereket, az gusztustalan!
Egyébként én is belsőnézet párti vagyok. Annyira, hogy nem is szívesen játszom olyannak, amiben nincs.

(#17) adokveszekBP:
Nem az a kérdés, hogy milyen autója van, hanem hogy miért van annyira előreállítva az ülés, hogy hozzáér a szeme a szélvédőhöz. ;]

:DDD Viccvótám.

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#19) djculture válasza haxiboy (#15) üzenetére


djculture
félisten

A jelenlegi generációs konzolok limitált képességei miatt sajnos a grid3 ból kimaradnak az autók... De amúgy se kell mert a játékosok 15% látta eddig is őket a többiek odaképzelték!
;]

[ Szerkesztve ]

(#20) Blaise


Blaise
veterán

Bullshit...xbox-on Forza 4-el játszott vajon az úriember?

(#21) petya1992 válasza haxiboy (#15) üzenetére


petya1992
tag

+1 Milyen igaz :DDD

(#22) DigitXT válasza Mukorka (#16) üzenetére


DigitXT
félisten

Csókolom: jogsid van-e?:D Műszerek, tükrök? Ezekre mind-mind
pillantasz vezetés közben, hiszen tudnod kell hova tenni magad...
(Dehogynem adja jól vissza a belső nézet, csak megfelelő méretű
kijelző kell hozzá. Mondjuk egy 32"-os TV, és persze felette.:R)

Nem örülök hogy kivették de nem is tartom akkor tragédiának.
Szerintem meg emiatt lehet majd gagyinak nevezni a játékot. Bár
alapvetően én sem tartom tragédiának -> max. nem játszom vele.

Nem mellesleg meg kormánnyal játszom
Az odáig teljesen rendben van. De azért csak hasonlítsd már össze,
hogy ha beülsz egy autóba (a vezetőülésre:D), mit látsz magad előtt,
mert tipikusan a motorháztetőt NEM... (Innentől kezdve élethűségről
beszélni, és azzal érvelni a motorháztető nézet mellett picit necces.)

[ Szerkesztve ]

(#23) Polllen


Polllen
nagyúr

No akkor ezzel sem játszom. Én máshogy nem is tudok játszani egy autós játékkal... :N

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#24) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Plusz pénzért sem lesz? ;]

(#25) djculture válasza Silentfrog (#24) üzenetére


djculture
félisten

grid2 internal view dlc 7€ :K :DD

(#26) DaemonX válasza Blaise (#20) üzenetére


DaemonX
HÁZIGAZDA

na ezaz. nekem is box van. ha ott megbírták csinálni akkor itt is. attól függetlenül hogy itt még a törésmodell plusz számításokat igényel

(#27) boeing


boeing
senior tag

Na kezdődik,nem lesz,ez az amaz,konzol miatt,na ne. :((
Egy autóverseny játék attól az szerintem hogy benne ül a ember. :K

[ Szerkesztve ]

(#28) Sub-ZeRo válasza hemaka (#6) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Egy autót nem körbe kell látni, hanem érezni.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#29) Gomez86 válasza Mukorka (#16) üzenetére


Gomez86
őstag

Ezért szokták az értelmes játékokban a kormányt kikapcsolhatóvá tenni, így nincs két kormány elötted. Mert amúgy ahol csak tehetem kikapcsolom a mű fordulatszám és sebességmérőt és az autó saját műszerfalát használom ezekre, mint ahogy a készítők is erre szánták. Szóval én igen is nagyon igénylem azt a belső nézetet. de nem baj, marad a forza :P

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#30) Mukorka


Mukorka
addikt

Mindenki bánt :'(

Úgy érzem nem sikerült jól kifejtenem a véleményem de hagyom is , lehet hogy most se sikerülne :)

Minden esetre én jobban szerettem kormány mellett motorháztető nézetből játszani. Külsőt sose használtam.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#31) Raysen623


Raysen623
addikt

Belső nézet hiányában én sem fogok sokat játszani a játékkal mert nem lesz értelme igazából. Azt mondják a konzolra jobban lehet fejleszteni, hát egy nagy büdös lószart!!! Ez már nem az első eset hogy a játék felét elhagyják a konzolok miatt. Tényleg jobb így a játék és a sok konzolos még így is megveszi, igaz hogy szar az egész de kiadja a 16 ropit érte.....
A konzolok szerintem a játékipar legnagyobb kerékkötői!!! Kár ezt cáfolni is....

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#32) Murder3


Murder3
addikt

pff hát köszi...

komolyan miért olyan enhéz ezt beletenni?
így már nem is várom gondolom milyen szinten fog mozogni az egész kb mint a dirt showdown...codemasters jól ekurvult...

hol van már a toca 3 szint?

(#33) danikollar


danikollar
őstag

Gyerekek itt már mindent a konzolokra kennek! Baromság amit mond az "úriember"!
Nem tudom kipróbálta-e a GT5-öt, vagy a Forza 4-et belsőnézetből?!

(#34) LW


LW
őstag

Ha konzolok harmat hardvereire kenik, akkor legalább PC-n csináljanak rendes belső teret is. :)

(#35) hemaka válasza Sub-ZeRo (#28) üzenetére


hemaka
nagyúr

lol, egy sík monitor előtt ülve? Te akkor nagyon tudsz valamit. :D

(#36) Sub-ZeRo válasza LW (#34) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nem fognak csinálni 2 fajtát mert remegni fognak a nyereségért, ergó kapsz egy fos konzolportot (persze előtte mondják hónapokon keresztül, hogy pc-re külön megírják) és örülnek hogy az embereket átb@szt*k a palánkon. Nekik meg a zsebük tele lesz.

(#35) hemaka: Miért, szerinted akik belső nézetből játszik, ők nem érzik az autót? Dehogynem. Azért ne ragadjunk már le a felürőll nézős gta 1-nél, köszi.
De ha te nem fogod ezt fel, akkor gyere el és "beleültetlek" egy rally autóba + egy track ir-t adok neked. Megnézzük mit tudsz vele kezdeni. Persze csak is belső nézet játszik.
Kíváncsi lennék mit sírnál a gép előtt hogy nem megy. ;]

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#37) DigitXT válasza Mukorka (#30) üzenetére


DigitXT
félisten

Azért, mert azt állítod, hogy a motorháztető nézet "élethű".:D
Ez pedig egy marhaság.:) Eleve fel van emelve a kamera kb.
fél méterrel, majdnem a kocsi tetejének a szintjére... Persze
hogy könnyebb úgy vezetni, mint belsőből, mert többet látsz.
Nincs A-oszlop, ami miatt holttered van, stb.: az életben van.

Ez kb. olyan, mintha az aktuális F1-es játéknál a TV kamerás
nézet mellett érvelnél, hogy na az az élethű, mert az látszik a
TV-ben is...:D Ja, csak a pilóta jóval lejjebb van és egész más
a perspektívája.:K Mi azt mondjuk: legyen ez kapcsolható.:D
Érdekes módon emlékeim szerint ez ott kapcsolható is volt...

Fejlesztők mondják egy nagy sz*rt, kispóroljuk belőle! Erre mi:
kösz, akkor gagyi lesz a játék, nem kell... Mi vagyunk az 5%?

Én is mentem motorháztető nézetben is pl. a DiRT3-ban itt
(nem is élethű, de legalább vicces), meg belső nézetben is:
lásd a PIP videóképet a jobb felső sarokban. Mást látsz, és
ezért más élmény. Hadd válasszak, hogy mikor melyik kell.

[ Szerkesztve ]

(#38) Silenzio válasza Mr President (#1) üzenetére


Silenzio
addikt

NFS arcade szarokhoz nem is dukál, de MINDEN olyan autós játékhoz, amely akár minimálisan is vissza akarja adni a valós vezetés élményét, kizárólag a belső nézet dukál, és általában csak az irányítható. Szóval az irányvonal már most látszik, megy ez is az árkád versenyek irányába.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#39) Cifu


Cifu
nagyúr

Marad a Forza. Grat a Codemasteres megmagyarázó embereknek...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#40) wednesday


wednesday
őstag

Pedig a belső nézet kifejezetten jó volt az első részbe. :(((
Mondjuk elhiszem, hogy ennyien használták csak ezt a nézetet.

Legközelebb már a fékezést is ki kéne venni, mert a játékosok 2/3-a nem szeret fékezni, ezért olyan pályákat kell tervezni, ahol full gázzal végig lehet menni.

(#41) fatallerror


fatallerror
addikt

engem sem érint, motorháztetőset szeretem mert idegesítő h nem annyit forog belülről mint amennyire eltekerem a kormányom ill minek nézzek 2 kormányt... szóval a kormány+motorháztető a legélethűbb (persze ha úgy helyezed el a kormányt a monitorhoz viszonyítva)

a játékot várom mert ha legalább olyan lesz mint a dirt 3 akkor már szórakoztató lesz, nem fontos h szimulátorszint legyen (és nem is lesz az)

[ Szerkesztve ]

don't tell me what i can't do!

(#42) DigitXT válasza wednesday (#40) üzenetére


DigitXT
félisten

Legközelebb már a fékezést is ki kéne venni, mert a játékosok 2/3-a nem szeret fékezni, ezért olyan pályákat kell tervezni, ahol full gázzal végig lehet menni.
:DDD

fatallerror: na igen, a DiRT3 szórakoztató volt, de messze nem szimulátor.
Maradjunk annyiban, hogy szeretitek a motorháztető nézetet: nincs azzal
baj, de ne próbáljatok már mögé ideológiát kreálni, hogy miért élethű.:R

[ Szerkesztve ]

(#43) BiP


BiP
nagyúr

"de mivel szerintük a játékosoknak mintegy 5%-a használt eddig belső nézetet, így nem fogják érezni annak hiányát."
De mivel a játékot a játékosok 5%-a vette csak meg, így a készítők nem fogják érezni annak hiányát :)

(#44) Blood Mage válasza DigitXT (#42) üzenetére


Blood Mage
senior tag

TrackMania-nak hívják azt a játékot :DDD na ott vannak ilyen full speed szerverek, ott bár van fék, de ha rálépsz, akkor buktad ;)

[ Szerkesztve ]

(#45) fatallerror válasza DigitXT (#42) üzenetére


fatallerror
addikt

ez nem kreálmány, aki kormánnyal játszik annak kifejezetten idegesítő a belső nézet. én is belső nézetben játszottam amíg nem lett kormányom aztán zavart h nem azonos a kormányeltekerés meg maga h 2 kormányt látok és kipróbáltam a motorháztetőset és egész másképp éreztem az autót még 1 ilyen árkád játékban is mint a dirt amit imádok és fájt elhagyni a belső nézetet mert imádtam látni a sportkocsik műszerfalát de inkább a vezetési élményt választottam....

de persze kár h lusták kidolgozni az autókat belülről dehát mind1 ez van :]

don't tell me what i can't do!

(#46) Lacces


Lacces
őstag

Én sajnálom, az 1-ben imádtam, Expert módban, full belső nézetben volt a legnehezebb, nagy kihívás volt, remélem kompenzálják. Imádtam a San Franciscoi pályát így játszani. Én így sajnálom :(

De a motorháztetős legyen. A legjobb belső + motorháztetős nézet lenne, szerintem az úgy még élethűbb!

(#47) nemeth989 válasza fatallerror (#45) üzenetére


nemeth989
senior tag

Látszik, hogy különbözőek vagyunk, én is kormánnyal játszok, de engem meg rohadtul idegesít a motorháztátó nézet, nem vagyok ideális helyzetben, és nem tudom a kocsi méreteit behatárolni, mindig belső nézetben játszok, és engem eddig egy precig sem zavart az hogy látom a kormányt is. Mondjuk verseny közben nem is nagyon figyelem azt. Még hozzáteszem, jobban szeretem azt, ha a műszerfal él, nem az van, hogy van egy mutató és meg se mozdul az egész csak áll benne egy helyben. ha kilehet kapcsolni a HUD-ot, akkor nálam csak a térkép marad bent, mert a maradék dolgokat leolvasom a műszerfalról.

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#48) DeSanto válasza fatallerror (#45) üzenetére


DeSanto
őstag

Nekem van egy olyan sejtésem hogy nem csak a belső nézetet lesznek lusták kidolgozni.
Persze azért reménykedem hogy a GRID 2 méltó folytatása lesz az első résznek.

Lehet kivárhatták volna a nextgen konzolok megjelenését és akkor nem kellene szétbarmolni a játékot.

(#49) infectedmann


infectedmann
őstag

Epic fail. Ezek után kétségekkel várom a játékot. Szerintem csupán lustaság vagy nem tudom. 5% ahaaa, persze. Majd el is hiszem. Az első részt legtöbben belső nézettel játszották kormánnyal.

(#50) HartgeH3-2.8


HartgeH3-2.8
addikt

"játékosoknak mintegy 5%-a használt eddig belső nézetet"

Nagyon tudok gratulálni azoknak akik külső azaz GTA nézetben vezetnek , tudom javasolni a való életben is tegyenek fel egy fotelt az autójuk tetejére és ahogy Mr Bean is csinálta onnan vezessenek.

Ez nyilvános sértés.

Aki mondjuk szereti a komolyabb szimulátorokat az is külsőbe megy mi?

Felháborító. :(((

[ Szerkesztve ]

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.