Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zzola


zzola
félisten

Mit nem adnék egy ilyenért a munkahelyen!

(#2) #06658560 válasza zzola (#1) üzenetére


#06658560
törölt tag

Hatezer dollárt?

(#3) zzola válasza #06658560 (#2) üzenetére


zzola
félisten

Én nem, maximum a munkáltató.

(#4) Pttypang válasza zzola (#1) üzenetére


Pttypang
veterán

Egy sima tv jobb a legtobb esetben. Nalunk vegyesen vannak az erintosok, meg kis pc-vel sima tv-k es nem sok kulonbseg van a hasznalatban.

Everybody lies.

(#5) #06658560 válasza Pttypang (#4) üzenetére


#06658560
törölt tag

Ha csak telekonferenciára használjátok, akkor valóban nem. Egy smartboard marha hatékony tud lenni, kevesebb papírhulladékkal.

(#6) zzola válasza Pttypang (#4) üzenetére


zzola
félisten

Nálam egy tervező/fehér táblát simán le tudna váltani. Esetleg egy projectort vennék helyette...

(#7) Malák


Malák
aktív tag

Ezek után nehéz lesz racionalizálni a Surface Hubot. (szerk: mint választást a dell megoldása helyett)
Én az összes Surface terméket szeretem, de biztos, hogy ezt választanám a Hub helyett.

[ Szerkesztve ]

(#8) Pttypang válasza #06658560 (#5) üzenetére


Pttypang
veterán

Papiron jo, hasznos, egyebek. Valosagban nem olyan hasznalni, mint egy papirt vagy sima tablat a falon.

Everybody lies.

(#9) macilaci78 válasza #06658560 (#5) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A papírgyűjtés hazája vagyunk, igaz, nem kis hazánk a célcsoport. :D

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#10) #06658560 válasza Pttypang (#8) üzenetére


#06658560
törölt tag

Nem olyan, de nem is ugyanúgy kell. A sima táblával ellentétben azonban megmarad az információ, és mindenki által olvashatóan.

(#11) Pttypang válasza #06658560 (#10) üzenetére


Pttypang
veterán

Igen, ezért használjuk a fizikai táblát a rajzolgatásra, a csoda érintős táblát vagy a tv-s verziót pedig a videokonferenciára.

Tudom, hogy nem ezt írtad, de a valóságban a fizikai táblát lefényképezni sokkal egyszerűbb, a képet csatolhatod a dokumentációhoz/wikihez.
Nyilván az érintőpanelen rajzolni aztán elmenteni sokkal professzionálisabbnak néz ki, csak nem olyan easy azért.

Everybody lies.

(#12) Malák válasza Pttypang (#11) üzenetére


Malák
aktív tag

De mindez egy 6-10-20.000$-os tableten azért sokkal menőbb

(#13) #06658560 válasza Pttypang (#11) üzenetére


#06658560
törölt tag

Csak épp az okostáblán nem kép, hanem szöveg, rajz jelenik meg, amit könnyebb kezelni, szöveget másolni, felhasználni.

(#14) Pttypang válasza #06658560 (#13) üzenetére


Pttypang
veterán

Nem olyan érzés az érintőpaneles verziót használni, mint a sima táblát.
Sokkal körülményesebb. Nem annyira kiforrott még ez a dolog, hogy kiváltsa azt.

(#12) Malák
Határozottan sokat dob egy cég kinézetén, tény :)

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#15) Gusztáv válasza Malák (#7) üzenetére


Gusztáv
addikt

Azért az ilyen okos tábláknál a sw sem utolsó szempont. És a Surface Hub elég jól ki van találva. Nekünk is van a cégnél egy 75"-os okos tábla, amiben van egy PC is Win 10-el, de pont a hatékony szoftver hiányzik róla, így főleg csak kijelzőnek használjuk. Persze van rajta Openboard, de nem nagyon használjuk.
A videó konferencia rendszereknek is szépen megkérik az árát, a Surface Hub-ba a SfB alapból integrálva van, ha minden igaz.

Laci

(#16) Pttypang válasza Gusztáv (#15) üzenetére


Pttypang
veterán

Igen, a szoftveres részek nagyon lemaradtak. A SfB pedig kissé nehézkesen megy, ahogy észrevettem.

Everybody lies.

(#17) #06658560 válasza Pttypang (#14) üzenetére


#06658560
törölt tag

Szerintem semmivel sem rosszabb, pláne ha közben fejlődtek a táblák, mint amikor használtam. A kézírás felismerő programok meg már képesek az én eléggé vonal írásomat is tökéletesen dekódolni. Szóval már rég túl vagyunk azon, hogy kényelmetlen legyen használni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.