Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jeanne d'Arc

Nem fogott meg, számomra az NFS halott. :(

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#2) predator00


predator00
tag

nekem inkább elment a kedvem tőle :DDD

(#3) mephi666 válasza predator00 (#2) üzenetére


mephi666
nagyúr

én kedvet kaptam...

forza4-hez ;]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#4) Csapoati válasza Jeanne d'Arc (#1) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Engem sem. Én nagyon szeretnék egy városban játszódó (nem féltétlen éjszaka), tuningos, rendőröket nem tartalmazó NFS-t, ami a versenyzésről szólna. Tudom, szinte lehetetlen a kérésem.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#5) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Lehet,hogy jó lesz,de én már unom ezt a sorozatot...

(#6) Spancho


Spancho
őstag

A valóságban is vannak ilyenek ?
Lambókkal meg Ferrárikkal elmennek versenyezni a susnyásba és szuper nitrós rendőr autók kergetik őket aztán jól összetörnek ?
Béna az egész.

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#7) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Sh*t

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#8) Firkavadasz


Firkavadasz
tag

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

A pletykákat az irigyek INDÍTJÁK, az ostobák TERJESZTIK, és a hülyék HISZIK EL.

(#9) Sub-ZeRo válasza Firkavadasz (#8) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Akkor nem jó.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#10) #68216320


#68216320
törölt tag

Tizenkettő egy tucat.

(#11) Glenda válasza Spancho (#6) üzenetére


Glenda
addikt

A MW ott lett nevetséges, amikor a stock Lamborghinit megelőzte az agyonra pimpelt Golf. Úgyhogy ez régi dolog már ;-)

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#12) =WiNTeR=


=WiNTeR=
senior tag

Remélem megint lesz benne kikapcsolhatatlan crash-cam, ami már egy fűszál elkaszálásakor is beindul (akárcsak az MW2012-ben).

"I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

(#13) Dagidög


Dagidög
senior tag

A már jó ideje megszokott NFS "minőség". :(

(#14) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nagyon gyorsak azok a rendőr Chargerek, mert lépést tudnak tartani egy Venenoval és egy F12 Berlinettával :D (Tudom arcade)
Ez az NFS már az a szint amin mosolyogni sem tudok :U

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#15) ViiiiktorOC


ViiiiktorOC
senior tag

Ajj, hát ez megint ugyan az. :(
Lamboért és a Ferrariért pluszpont viszont.

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#16) batai15


batai15
félisten

Nem kell ! Vissza menjé bszki!
Komolyan idióták dolgoznak az ea-nál?

(#17) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Elég sokat perkálhatott az EA a Lamborghininek a Vaneo licenszéért.
Lehet erre megy el a pénz. A különleges kocsik licenszeikért, innováció meg nuku. Na sebaj, teszünk vele majd egy próbát, bár sokat nem várok én se tőle.

All→M8

(#18) ETOM válasza callmeakos (#17) üzenetére


ETOM
addikt

Vaneo?
[link]
:C :DDD

(#19) callmeakos válasza ETOM (#18) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Vaneo Vanano há nemminndeggy? :DDD :DDD

:DDD :DDD

All→M8

(#20) steven84


steven84
tag

Úgy voltam az NFS szériával hogy egyre rosszabb lesz, de kezd újra tetszeni. :)

(#21) Kerto


Kerto
tag

Az Nfs széria semmi újat nem tudott számomra felmutatni az U2 óta. A Run egyszer játszható volt, de már az utolsókat rugdossa a sorozat szerintem. De a remény hal meg utoljára....

(#22) razorka777


razorka777
veterán

Jó lenne ha vissza térne a sorozat hangulata mondjuk az Underground 2-re.
Nekem a Carbon volt az utolsó amit végig toltam,de az MW-vel is hónapokig elvoltam. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#23) Sanchez638


Sanchez638
addikt

Hova, hova süllyed még ez a sorozat? Run még elfogadható volt. Most már egy remake-t is elfogadnék, ha ugyan az lenne, csak modern grafikával. :(

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#24) Sanchez638


Sanchez638
addikt

Ez a rossz sorozat(vége fele)lenne egy elképesztő marketing? :DDD Aztán dobnak egy új húst.És mindenki megvenné.

Kíváncsi lennék rá, milyen lesz az a pont, ahol esetleg(reménykedve) kihoznak egy világmegváltó részt.

[ Szerkesztve ]

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#25) Prof


Prof
addikt

Hat nem tudom, ennyi eleg lesz-e, hogy valaki a Turismo vagy Forza helyett ezt vegye meg.
Bar EA-nal tudjak, hogy mindig van ujonc az egyforma sportjatekokoat is evrol-evre eladjak.

Ilyen grafikaval egy multis F2P jatek azert elmenne.

(#26) danikollar


danikollar
őstag

A videó jó és hangulatos, főleg az a Lamborghini Veneno, de hogy maga a játék milyen lesz?

(#27) Konczi06


Konczi06
tag

Az Én szememben a NFS meghalt a Most Wanted után. Az régi jó Underground 1-2 és az MW után nem tudtak rendes NFS-el előrukkolni...

PSN: Konczi06 "Does not kills me, makes me stronger"

(#28) Buster17


Buster17
addikt

Trailer jó de a gameplay videó alapján full run lesz az egész rendőrökkel fűszerezve. De azért még várom. :)

(#29) .LnB válasza callmeakos (#19) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

És végül Veneno, a helyes válasz :D :C

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.