Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #72042496


#72042496
törölt tag

Lawful evil.

[ Szerkesztve ]

(#2) fatpingvin


fatpingvin
őstag

jöhet, tetszős :D

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#3) fatpingvin válasza #72042496 (#1) üzenetére


fatpingvin
őstag

tudok rosszabbat mutatni :D

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#4) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Rögtön az első mondat: "Az LG korábban már korábban már jelezte, hogy"

szerk:
Balika911: ez igaz, csak itt nincs keret, ami lehet zavaró egyeseknél.

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#5) Viktor S


Viktor S
csendes tag

Pivotot tud? :)

(#6) Duree


Duree
veterán

Érdekes megoldás, nyomdászok elönyben.

duree54

(#7) hokuszpk válasza Viktor S (#5) üzenetére


hokuszpk
nagyúr

nekem is ez ugrott be, az egyik 4:3 21-es monitorom folyamatosan, a nagyobbik meg idonkent elere van allitva.

Első AMD-m - a 65-ös - a seregben volt...

(#8) festina


festina
csendes tag

Nem új ötlet, az Eizonak van 1:1 monitorja is, ezt is megcsinálhatták volna úgy, vagy maradhattak volna a 4:3-nál, esetleg a 3:2-nél.

(#9) fatpingvin válasza festina (#8) üzenetére


fatpingvin
őstag

ez tetszik... ha egyszer új monitorokat veszek, észben tartom hogy van ilyen.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#10) Victorio válasza #72042496 (#1) üzenetére


Victorio
aktív tag

Én chaotic evil vagyok.
3 monitor, mind különböző méretű és felbontású, háromszög alakban úgy egymás mellett/alatt, hogy sem a középpontok, sem valamelyik oldalak nem esnek egy egyenesre ;]

Védelmemre szóljon, hogy legalább a kezelés össze van pozícionálva úgy, hogy ahol kimegy az egérkurzor az egyikből ott bemegy a másikba.

Hiába nem szereted, - mondta a Macska - itt mindenki bolond. Én is bolond vagyok. Te is bolond vagy. Honnan gondolja, hogy én bolond vagyok? - kérdezte Alice. Ha nem volnál bolond, - válaszolt a Macska - nem jöttél volna ide.

(#11) ityam


ityam
senior tag

Írják hogy játékra nem az igazi.
Mondjuk ilyen felbontással elég érdekes lehet egy FPSt játszani .....

(#12) farkas1


farkas1
tag

Most komolyan, ebben mi a jó?
Van egy LG 55 coll 120 Hz full led tévém, az olyan mintha 2 db full hd monitor lenne egymás fölött és mellette közvetlenül másik kettő.
Ha ez valakinek kevés, akkor ha 8K-ban veszi akkor máris 2 db 4k monitora lesz egymás fölött és mellette még 2 db 4K monitora is lesz. És mivel az oldalarány nem szabványtól eltérő, ezért nem kell külön felbontást eszkábálni a videókártya programba és még a játékok is fel fogják ismerrni...

És ha valakit zavar a túl sok kép és szeretne 16:18-at, az letakarhatja egy pokróccal a kép felét és máris megvan az "újdonság", ha meg megunta akkor leveszi a takarót.........

[ Szerkesztve ]

(#13) Synthwave válasza farkas1 (#12) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Az, hogy egymás fölé "megy" az a két monitor, széltében nem foglal kétszer annyi helyet, és még VESA sem kell hozzá...

"És ha valakit zavar a túl sok kép és szeretne 16:18-at, az letakarhatja egy pokróccal a kép felét és máris megvan az "újdonság", ha meg megunta akkor leveszi a takarót"

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14) ha5abe


ha5abe
csendes tag

Háromszög alakú monitort szeretnék. Forgathatót. :)

(#15) vlevi válasza Victorio (#10) üzenetére


vlevi
nagyúr

Nálam caothic neutral.
A másod monitor pivotba állítva, nagyon jó munka közben PDF, Word doksik megnyitására, olvasására. Némely weboldal is élvezhetőbb rajta, mint fektetve, pl. a PH fórum is csak a képernő felét használja ki egy normál monitoron. :)

(#16) arn


arn
félisten

ha elforgatjak, majd kicsit ultrawideositva lesz, a kor be is zarult, johetnek a 4:3as monitorok.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#17) Renok


Renok
senior tag

Digitális képregény olvasásra ez nagyon jó lenne szerintem.

(#18) arn válasza Renok (#17) üzenetére


arn
félisten

Epp mint egy 3:4es :)

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#19) fatpingvin válasza arn (#18) üzenetére


fatpingvin
őstag

ne zavard össze :D

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#20) RandomName válasza #72042496 (#1) üzenetére


RandomName
aktív tag

Screenshot tőlem neked.
Bal, fulhd 15.6 laptop, felső 24 fullhd monitor, jobb alsó tablet wifivel 1280*800-ban.
És ez a fizikai elhelyezkedés is. :)

"A fejlesztők és a Jóisten versenyben vannak. Az előbbiek egyre hülyebiztosabb szerkezeteket csinálnak, a Jóisten meg egyre hülyébb embereket. És hát a Jóisten áll nyerésre." By:nalaca001

(#21) RandomName válasza farkas1 (#12) üzenetére


RandomName
aktív tag

Van az a baj, hogy a digitális tartalom monitorra készül, és egyre szélesebb....
De az analóg tartalom sok esetben ragaszkodik az álló A4 arányaihoz...
És ez nem jó.
Lehet játszani pivot monitorral, de átlag user nem fogja minden böngészés<->doksi között forgatni.
Ez kb két monitor egymás fölött, keret nélkül, eszerint kell használni is. Na meg amikor doksit kell olvasni, akkor ez az elrendezés elég előnyös tud lenni....

"A fejlesztők és a Jóisten versenyben vannak. Az előbbiek egyre hülyebiztosabb szerkezeteket csinálnak, a Jóisten meg egyre hülyébb embereket. És hát a Jóisten áll nyerésre." By:nalaca001

(#22) fatpingvin válasza RandomName (#20) üzenetére


fatpingvin
őstag

megnyugtat hogy az enyém 4 monitorral átkozottabb :D

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#23) Dester31 válasza ha5abe (#14) üzenetére


Dester31
tag

Tablet nem jó? :D

Des

(#24) fatpingvin válasza Dester31 (#23) üzenetére


fatpingvin
őstag

ez közepesen átkozott.

mondjuk hatszöges kijelző az egy olyan dolog amin elgondokodnék :D

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#25) marchellow


marchellow
tag

Én megrendeltem az imént. Van hozzá 25%-os előrendelői kupon, 217k-ért nem rossz szerintem.

(#26) searosin válasza marchellow (#25) üzenetére


searosin
csendes tag

Megtudhatnánk, hogy honnan rendelted meg, és mi a kuponkód?

Engem is érdekelne a dolog ennyiért...

(#27) marchellow válasza searosin (#26) üzenetére


marchellow
tag

Persze, itt van: (amúgy a hivatalos LG facebook oldalon van kint)
[kép]

(#28) searosin válasza marchellow (#27) üzenetére


searosin
csendes tag

Köszi, már meg is rendeltem :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.