Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) opr


opr
veterán

Ti még ilyenkor is melóztok? :DDD
Nemvágom a helyi időzónát, de tuti, hogy akkora eltérés nincs, hogy munkaidőnek lehessen nevezni.
Mindenesetre kitartás!

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#2) Bog válasza opr (#1) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Időzóna ugyanaz...

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#3) opr válasza Bog (#2) üzenetére


opr
veterán

Pláne :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#4) slate777


slate777
csendes tag

Ezért ez elég kemény ügy, amit a SE már évek óta csinál. Lényegében most is csak 2 új telefont csináltak, de azt 50 féle variációban. Bár meg lehet őket érteni, hiszen gyártási költség így kisebb, ráadásul azzal, hogy qwerty van, meg mini majdnem minden felhasználói igényt kitudnak elégíteni. Kicsit Nokia a feeling(5800, N97, N97 mini stb). Az Android alapú gépek viszont abszolút örvendetesek.

Hajrá srácok Barcelonában!

Várjuk a híreket! :)

(#5) Ulkesh


Ulkesh
őstag

Most akkor kapacitív, vagy rezisztív a kijelzője? :)

"A Vivaz pro ugyanazt az nHD felbontású, kapacitív kijelzőt kapta, mint a sima Vivaz"

"kifejtette, hogy a rezisztív panelhez azért ragaszkodtak"

[ Szerkesztve ]

"a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

(#6) joey04


joey04
titán

A sajtóeseményen lehetőségünk nyílt a fentiekkel kapcsolatban beszélgetni a termékért felelős managerrel, aki kifejtette, hogy a rezisztív panelhez azért ragaszkodtak, mert ponotsabb pozícionálást tesz lehetővé, a kinetikus görgetés hiányát pedig nem érzi nagy prolémának, mert a Sony Ericsson szerint az emberek többet fogják használni azokat a funkciókat, ahol ez a technológia megvan.
ekkora kamu dumát. :N

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#7) EczkE válasza Ulkesh (#5) üzenetére


EczkE
addikt

Ezt én is észre vettem.
De tudjuk be annak, hogy hajnali 3 volt :))

Asszem mindenféleképpen!

(#8) SEFAN84


SEFAN84
aktív tag

Qwerty nélküli változat,nálam igéretesnek tűnik.Várom a tesztet róla.Más:

Közép-alsó kategóriában idén nem várható készülék az SE-töl?

[ Szerkesztve ]

Viva La Vivaz :)Spiro: ha ZENE kell!http://www.szerencsesnap.blogspot.com/

(#9) EczkE


EczkE
addikt

amúgy nekem nincs hang a videóban :F

Asszem mindenféleképpen!

(#10) atike


atike
nagyúr

Kíváncsian várom, hogy legyen valamiféle teszt... :)

(#11) Valzor


Valzor
aktív tag

Az a QWERTY kicsit vastagabb mint 2 mm így ránézésre. Az SE nem úgy értette véletlenül, hogy a QWERTY-s Vivaz a simánál csak 2 mm-el vastagabb?

Lenovo ThinkPad E14 G5 | Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G | Samsung Galaxy S10 | Garmin Vivoactive 4

(#12) Feri bácsi válasza Valzor (#11) üzenetére


Feri bácsi
tag

Pont ez bántja az én szememet is....ha az a qwerty csak 2 mm akkor az egész telefon 4 mm vastag. Vagy csalnak a képek. Másrészt elég strapabíró lehet egy 2 mm vékony oldalra csúszó alkatrész....főleg SE-nál.... :)

Amúgy tetszene is , de félek horror ára lesz...

(#13) HardSanyeee válasza EczkE (#9) üzenetére


HardSanyeee
őstag

Nekem sincs :U

(#14) AMD Power válasza SEFAN84 (#8) üzenetére


AMD Power
titán

QWERTY nélkül én is nagyon jól meg vagyok így inkább engem az a verzió érdekelne. :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#15) Norbi21


Norbi21
senior tag

Tényleg jó lenne tudni az érintőkijelző milyenségét. Nekem nagyon tetszik mindkét vivaz, de azt hiszem nekem sincs szükségem a qwerty-re, szóval a másik engem is jobban érdekel :)

(#16) HardSanyeee válasza Norbi21 (#15) üzenetére


HardSanyeee
őstag

Rezisztív, de ez le is volt írva.

(#17) Ricardo


Ricardo
félisten

Ez tetszik a legjobban, bár ki kellene próbálni a sima verziót is hogy mennyire hiányozna a qwerty. Várom a tesztet (és az ár bejelentését).

(#18) jety91 válasza HardSanyeee (#13) üzenetére


jety91
őstag

"This video contains an audio track that has not been authorized by WMG. The audio has been disabled. More about copyright"

Bog kérdezzetek ennek utána a jutubon :U

(#19) Bibby válasza Valzor (#11) üzenetére


Bibby
addikt

De igen. :K

Ελευθερια η θανατος

(#20) fairi


fairi
addikt

nincs kinetikus görgetés a vivaz pro-ba?
ez most komoly?
már az 5800 is végre belepasszírozták,sőt az i8910-re is kijött kinetikus firmware tudtommal.
Erre 2010 elején ki akarják hagyni ezt a ficsőrt?

(#21) GALARDO


GALARDO
addikt

Ez tetszik de nem kéne.

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#22) EczkE


EczkE
addikt

A sebesség nem túl meggyőző.
A billentyűzet világítása viszont frankó. :K

Asszem mindenféleképpen!

(#23) plus44


plus44
veterán

Nem rossz, nem rossz, de már az "előd" is rezisztív kijelzőt kapott... :(((

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#24) Lirion


Lirion
addikt

" a kinetikus görgetés hiányát pedig nem érzi nagy prolémának, mert a Sony Ericsson szerint az emberek többet fogják használni azokat a funkciókat, ahol ez a technológia megvan"
Hát elmennek a k* anyukájukba és még finom voltam. Meg érdemelnék, hogy rájuk rohadjon az egész vivaz készlet prostul mindenestül, talán akkor felfognák, hogy a felhasználók igényeit kéne szem előtt tartaniuk, nem a saját hülye elképzeléseiket.

(#25) nota bene válasza Lirion (#24) üzenetére


nota bene
csendes tag

Az itt olvasottakkal ellentétben a Vivazokban eleve van kinetikus görgetés az Album és a Webböngésző funkcióban. Ha valóban jelentkezik rá igény, akkor minden különösebb gond nélkül lehetséges egy új fw-ben máshol is.

[ Szerkesztve ]

(#26) Lirion válasza nota bene (#25) üzenetére


Lirion
addikt

Ha csak pár helyen van kinetikus görgetés, a baromi frusztráló tud lenni, hogy a telefonban minden menüben másként kell navigálnod.. Meg azért mégiscsak 2010-et írunk már, ilyenkor a minimum egy érintős telefonban, hogy beleraknak görgetést. Ha tudnak spéci UI-t húzni egy rendszerre, tudjanak már görgetést is belerakni.
Megjegyzem, számomra ennek hiánya érdektelenné teszi ezt is, meg a Satiot is új telefon vásárlásakor.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.