Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) enginev3.0


enginev3.0
félisten

A termék linkek enyhé össze vannak kavarva :U

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#2) Xaels


Xaels
félisten

:Y :R Hát most nem ússzátok meg nélkülem :D

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Én most sem leszek képben. Hét közben alig van időm játszani.

(#4) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

A linkek kuszák egy kicsit.

Kár hogy nekem sincs időm játszani, pedig van ami igencsak tetszik ezek közül...

(#5) gabipaci


gabipaci
addikt

Szóltam az illetékesnek, mivel ez nem logout, utólag csak modik szerkeszthetik.
Kösz hogy szóltatok!

Ja, mindenki nevezzen, mert a sorsolás kategória csak regisztrációhoz, és mindhárom szerveren lejátszott minimum 2-2 körhöz kötött. Szerintem ez mindenki részéről hozható elvárás.

Logitech hardware tester

(#6) 7


7
addikt

Sem ebben a cikkben, sem a linkelt oldalon nincs jól látható helyen feltüntetve, hogy pontosan mi is a lényege a nyereményjátéknak (BFBC2-t játszani ittésitt). Szerintem hasznos lenne valahova előre kiírni.

(#7) r-chee


r-chee
őstag

Jól játszók, jól játszó szabadidősök előnyben előnyben :).
Sajnos a játék időtartamának első fele délutános hétre esik (= legjobb időszak, a délután-este kiesik, délelőtt nem sokan mászkálnak a szervereken), másikban meg előfordulhat, hogy 12 óráznom kell. Plusz, saját részre még egyszer nem idegelem fel magam a terminátorok ellen :N . Max. ha valaki szépen megkér, akinek se ideje, se nagy játéktudása (ám annál nagyobb lelkesedése), se pénze játékon kívül venni valamit a PC-hez. Max. annak játszok.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#8) Gomez86 válasza 7 (#6) üzenetére


Gomez86
őstag

Nos igen, nekem is eltartott egy darabig mire egyértelmű lett... Mondjuk a cikk címébe illene beleírni :U

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#9) elithun


elithun
őstag

És egészen pontosan mely játékokkal is lehet játszani? :B
(Az egyik biztosan a Bad Company 2.)

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#10) sith7


sith7
nagyúr

Nagyon jó :C

(#11) gabipaci válasza elithun (#9) üzenetére


gabipaci
addikt

bár igazad van, de a válasz egyszerű:
akár sims-el is játszhatsz, ha fel tudsz jönni azokra a játékszerverekre vele :P

Logitech hardware tester

(#12) r-chee válasza elithun (#9) üzenetére


r-chee
őstag

Csak BC2.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#13) buccsi


buccsi
tag

Valaki elmondaná, hogy miről is van szó? Mert ott az oldalon elég bonyolultan vannak a dolgok. Például Németországba kel chatelnem valami GUID miatt, de mindig ezt írja ki: This BC2 nick is unknown. :F Itt a PH! lapcsaládon nem szokták ennyire megbonyolítani a nyereményjátékokat. :U

Ha megjön a munkakedvem, leülök egy sarokba és megvárom míg elmúlik.

(#14) elithun válasza r-chee (#12) üzenetére


elithun
őstag

Köszi szépen. :R

(#11) gabipaci:
Sajnos a bejegyzésből nem derült ki pontosan, hogy melyikről van szó, ezért kérdeztem.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#15) gabipaci válasza buccsi (#13) üzenetére


gabipaci
addikt

Ez nem nyereményjáték (illetve részben az is) hanem verseny.
De ha feljössz TS3-ra (akár most is) akkor pillanatok alatt megoldjuk a regisztrálást, mert ha belépsz a szerverünkre, én látom azt a 8 jegyű szöveget, ami kell a regisztrációhoz.
TS3 IP:78.24.190.7 Port:9987
Nincs jelszó, de alapból nincs jogod csak írni. Chatelj rám, és adok jogot.

Egyébként ha a szerverek bannerjére kattintotok a kiírásban, akkor rögtön látszik, hogy hol, milyen témában lehet játszani.

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#16) h-yle válasza 7 (#6) üzenetére


h-yle
addikt

+1

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#17) gabipaci válasza h-yle (#16) üzenetére


gabipaci
addikt

+2

Meddig menjünk el, 1000-ig?

Logitech hardware tester

(#18) sith7 válasza gabipaci (#17) üzenetére


sith7
nagyúr

Szomorú dolog látni, hogy van egy kezdeményezés, egy verseny, ami nekünk szól, értünk van; és elismerés, lelkesedés helyett, a piszkálódás megy :(((

Szóval akkor részemről nem +1 , hanem -2 és, akkor 0 - n vagyunk :R

(#19) gabipaci válasza sith7 (#18) üzenetére


gabipaci
addikt

Viszont jó látni, hogy vannak emberek, akiknek leesik, hogy miről szól az egész, és kihasználják ezt a ritka lehetőséget!
Hajrá!

Logitech hardware tester

(#20) sith7 válasza gabipaci (#19) üzenetére


sith7
nagyúr

Ott leszünk az első sorban :K

(#21) buccsi válasza gabipaci (#15) üzenetére


buccsi
tag

Mi az a TS3 és mit kell csinálni azzal a IP és Port számokkal? Ja és miről szól ez a verseny, mert ott az oldalon sincs leírva. Én rákattintottam mindegyik bannerjére, de ebből 2 oldalon csak valami Battlefield nevű játékról van szó. Ehhez a játékhoz kötődne ez a verseny?

Ha megjön a munkakedvem, leülök egy sarokba és megvárom míg elmúlik.

(#22) gabipaci válasza buccsi (#21) üzenetére


gabipaci
addikt

ts3
Az ip és port az a csatlakozáshoz kell.
Az oldalak jórészt közösségi oldalak, de ne azokra kattints, hanem a szerverek bannerjére (ott vannak az oldalak bannerjei alatt.
De ne bonyolítsd túl a dolgot, Battlefield Bad Company2 c. játékról van szó, és igen, mielőtt megkérded, kell az eredeti, a warez nem jó!
Azt hittem keresel skype-on... mert arról is volt már szó, vagy nem?

Logitech hardware tester

(#23) buccsi válasza gabipaci (#22) üzenetére


buccsi
tag

Lassan kezdem átlátni a dolgot. Ezek szerint ennek a Battlefield nevű játéknak a multijáról van szó, de akkor ezt miért nem lehetett beleírni a cikkbe, mert ha jön egy mezei júzer(mint pl. én :DDD ) akkor csak annyit lát, hogy van valahol egy nyereményjáték amin ingyenes a részvétel, nem kell semmi mást csinálni csak regisztrálni, akkor akadályokba ütközik, mert nem tudja, hogy kell hozzá egy PC játék eredeti példánya is. És az az érdekes, hogy ez még ott a verseny oldalán sincs leírva. Én azt hittem, hogy olyasmi nyereményjátékról van szó mint amilyen itt a PH! oldalakon is szokott lenni: a szervezők kérdéseket tesznek fel, mi válaszolunk, ők sorsolnak, mi nyerünk (egy Prohardver pólóm már van). :C
Skype-om nincs.
Így már csak annyi maradt hátra, hogy sok sikert kívánok a résztvevőknek. :K

Ha megjön a munkakedvem, leülök egy sarokba és megvárom míg elmúlik.

(#24) gabipaci válasza buccsi (#23) üzenetére


gabipaci
addikt

:R

Logitech hardware tester

(#25) 7 válasza sith7 (#18) üzenetére


7
addikt

Szerintem egyáltalán nem piszkálódás volt, hanem teljesen konstruktív kritika megoldási javaslattal. Alapvető információ "hiányára" hívtam fel a figyelmet (ott van az, de csak utalás szintjén), és a #8, #9, #13 és #16-os hozzászólások is igazolják, hogy van alapja az általad piszkálódásként értelmezett kommentemnek.

Nem látok kivetnivalót abban, hogy kulturált felhívom a figyelmet, hogyan lehetne mások számára is egyértelműsíteni a verseny mibenlétét. Pont azért szóltam hozzá, mert jó kezdemenyezésnek tartom, és szerettem volna a magam módján segíteni. :U

[ Szerkesztve ]

(#26) gabipaci válasza 7 (#25) üzenetére


gabipaci
addikt

Igen, azóta orvosoltam is a problémát.
Megmondom őszintén, számomra olyan egyértelmű volt (mivel én szerveztem a nagy részét) hogy eszembe sem jutott, hogy egy kívülállónak nem az. :B

Logitech hardware tester

(#27) sith7 válasza 7 (#25) üzenetére


sith7
nagyúr

ok

(#28) rankesz


rankesz
veterán

Ott leszünk! :))
Ráteszünk!! :))

(#29) sith7 válasza rankesz (#28) üzenetére


sith7
nagyúr

:C :C :C

(#30) gabipaci


gabipaci
addikt

[link]
Itt lesz elérhető a ma sorsolás este, akit esetleg érdekel :)

Logitech hardware tester

(#31) sith7 válasza gabipaci (#30) üzenetére


sith7
nagyúr

itt is érdekel ... :K

(#32) F34R


F34R
nagyúr

:R amen szép nyeremények érdemes lenne nevezni

(#33) sith7 válasza F34R (#32) üzenetére


sith7
nagyúr

mi tart vissza ? :))

(#34) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Elárulná valaki, hogy miért kaptam bannt ?....

(#35) v!ct0y


v!ct0y
veterán

CSak nektek csak most.[link]HOOAH

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.