Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lujó55


lujó55
őstag

"mérsékelt alapterületű deszka"
új fogalom van születőben :DDD :C

amúgy óriási ez az alaplap :R

(#2) macilaci78 válasza lujó55 (#1) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Pont ellenkezőleg. Kicsi ez az alaplap, csak értelmes dolgokkal van megpakolva. ;]

A procifoglalat körül kevésnek tűnik a kondik száma... :U

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#3) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Hát nem esett le az állam. Se nem néz ki jól, se semmi. D-Sub-ot mi a fenének erőltetjük még?!

(#4) kiskaktusz válasza KaiotEch (#3) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Nekem is ez jutott az eszembe, bár nálam egy deszkánál nem elsődleges a dizájn :P

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#5) TDani


TDani
csendes tag

Jól néz ki, tetszik a lap. Arra lennék kiváncsi, visszavesz-e a teljesítményből valamennyit is az, hogy kis méretű. Vagy ugyan az préselhető ki belőle, mint az sima ATX alaplapból?
Egy dolog viszont érdekes, hogy nem integrált a Wifi és a Bluetooth, hanem külső adapterrel oldják meg.

[ Szerkesztve ]

Don't fuck, with Benny the cop!

(#6) KaiotEch válasza TDani (#5) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

EVGA-nak már van tuningos lapja, vagyis pontosabban piacon még nincs. Szóval szerintem majdnem ugyan az sajtolható ki belőle, csak itt 7 fázis van(jól emlékszem?!) és nincs CF/SLI.

(#7) petike2014


petike2014
aktív tag

Nem rossz.., de az asrock z77e-itx azért ennél felszereltebb,jobb lap szerintem. Jómagam is olyat hajtok, i3 3570k-val 4.1GHz-en alapfeszültségen..., tovább nem néztem.

(#8) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Mitől lesz egy mezei alaplap tuning alaplap?
Minden normális lapon lehet CPU frekvenciát, feszültséget állítani.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#9) boeing


boeing
senior tag

Nekem jobb van :DDD ,de Z77 nagyon meleg lehet ez a ITX nem merném meg venni. :K

(#10) macilaci78 válasza KaiotEch (#3) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Kell az, jó az. :K
Kisebb, mint a DVI és ez itt számít. Nem minden monitoron van HDMI, egy gép tuningolásánál nem kell fullHD az eredmények listázásához. :P
Akinek meg az kell, annak mégis ott a HDMI. Aranyos lap szvsz, a 2A-es USB2.0 is piros pont, eSATA is, BT, USB3 alap ma már, optikai hang. Kellemes.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#11) KaiotEch válasza macilaci78 (#10) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Nekem sincs HDMI, de DVI 1000x jobb, mint az a régi szar.

(#12) kromatika


kromatika
veterán

komoly kis lap,az már biztos.

(#13) ngabor2 válasza KaiotEch (#11) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ráadásul egy passzív átalakító a dvi-re, és kész is a d-sub.

(#14) vanye


vanye
senior tag

Javítsatok ki, ha rosszul tudom, de ezeknek a Mini-ITX-es rendszereknek nem az az előnyük, hogy kisebb ház kell hozzájuk, s ráadásul a visszafogott teljesítménnyel bíró komponensek miatt még csendesebbek is? Mert ha jól fűtő procival és VGA-val pakol meg az ember egy ilyen deszkát, akkor oda már egy apró ház kevés lesz, s így minden, méretből fakadó előny odavész.

Stern des Südens!

(#15) KaiotEch válasza vanye (#14) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Pl a Bitfenix Prodigy nem apró! :)

(#13) ngabor2: Átalakítóval szerintem már semmi sem olyan. Lásd pl egy autóba utólag beszerelt klíma, sosem lesz olyan, mint a gyári, akármilyen jól szerelik be.

[ Szerkesztve ]

(#16) vanye válasza KaiotEch (#15) üzenetére


vanye
senior tag

Éppen ez az: ha nem pont Mini-ITX-hez igazított házba rak egy ilyen lapot a júzer (mert pl. fontos számára a hűtés), akkor miért is venne pont Mini-ITX-et?

[ Szerkesztve ]

Stern des Südens!

(#17) KaiotEch válasza vanye (#16) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Mert kicsi, kompakt, én is tervezem a nagynak a leváltását, mert annyira tetszik az a gépház, de a lap drágább, mint egy normális ATX-es.

(#18) vanye válasza KaiotEch (#17) üzenetére


vanye
senior tag

Ha jól értem, akkor a házhoz vennél lapot, s nem a laphoz házat, stimmt?

Stern des Südens!

(#19) KaiotEch válasza vanye (#18) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

:K Bár volt aki érzett magában erőt, és átalakította a kis házat úgy, hogy mATX-et is fogad.

[ Szerkesztve ]

(#20) tvse1995


tvse1995
senior tag

Ezzel a lap elrendezéssel elég nehéz lesz rá normális hűtőt találni ha az ember érdemi tuningot akar. :(((

(#21) banhammer


banhammer
veterán

Szép, jó, csak mi értelme van.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#22) Dagidög válasza tvse1995 (#20) üzenetére


Dagidög
senior tag

Sajnos a foglalatot tényleg nagyon hülye helyre teszik a legtöbb mini-ITX alaplapon.

(#21) banhammer: A kompakt méret.

(#23) macilaci78 válasza Dagidög (#22) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Épp azon problémázunk, hogy a teljesítmény által megkövetelt hűtés hazavágja a kompakt méretre való törekvésünket az értelmes árkategóriában...

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#24) miresz


miresz
veterán

Tuning alaplap Mini-ITX méretben. :DDD És tényleg szép rajt az a D-sub,minek kell azt erőltetni még?

(#25) #72042496 válasza macilaci78 (#23) üzenetére


#72042496
törölt tag

Nekem van egy olyan tippem, hogy maga az alaplap sem az értelmes árkategóriában fog indulni, a tuningolható (K jelzésű) Intel processzorról nem is beszélve, szóval a hűtésen már fölösleges problémázni.

(#26) TomiLi


TomiLi
addikt

mSata nekem nagyon tetszik, főleg a lap mérete miatt is.

Viszont az vicces, hogy a szerényebb B75-ös ITX-en van DVI csati, ezen a "tuningos" lapon meg nincs.... A D-sub helyett az jobban illene rá!

(#20) tvse1995 Van már gyártó aki gondolt erre a problémára is! (mondjuk a hűtő is egy vagyon)

Vagy az Asus alapból jobban oldotta meg a tokozás elhelyezését!

[ Szerkesztve ]

Bogyóka

(#27) ngabor2 válasza KaiotEch (#15) üzenetére


ngabor2
nagyúr

dvi-i esetén passzív átalakító kell csak, ugyanis abban ki vannak vezetve az analóg aljzathoz szükséges csatlakozók. nem hinném, hogy lenne különbség pár centi plusz vezeték miatt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.