Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

630 és E között nem tudnék választani.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#2) tomee007007


tomee007007
őstag

Nem értem miért nem lehet elhagyni ezt a "tucatmobil" designt.....

(#3) noorbertt válasza Oppenheimer (#1) üzenetére


noorbertt
őstag

Kettot is vettem volna.. De nincs elolapi kamera.

sorry nem valasznak akartam.

[ Szerkesztve ]

(#4) M5Norbi


M5Norbi
őstag

Hát igen megvannak a hibái.....DE:

Ennyiért ez igenis egy tisztességes telefon.

A Samsung,Sony,HTC ennyiért csak szemetet adnak. Már bocs. :R

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#5) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Ahogy Bog is mondta az adásban. Túl sok a kompromisszum. :(

Van egyáltalán HTC ennyiért? :D

[ Szerkesztve ]

(#6) mrlujoak


mrlujoak
veterán

" Az előlapon nincsenek gombok, a kicsit öncélú, alul-felül
megtalálható ezüstös sávok nem csak egyedivé teszik
szemből nézve a Moto E-t, hanem valami értelmük is van:
felül a mikrofon bújik meg mögötte, alul a hangszóró."

...végülis, fejtetőn is lehet vele telefonálni... :)

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#7) C$abi


C$abi
aktív tag

Szimpatikus kis telefon de a hátlap mocorgása és a fixfókuszos kamera 2014-ben gáz, igaz valamiben meg kell különböztetni a Moto G-től.
Szerintem +10k és van egy Moto G-je az embernek az Amazonról ingyenes szállítással.

(#8) satz18


satz18
őstag

Én hirtelen 40k ért találtam. Nem lenne rossz, de szerintem a 2 GB hely, alkalmazások telepítésére, minden árkategóriában teljességgel vállalhatatlan. Jó nagy idióta volt a google, hogy kivették az SD-re való telepítés lehetőségét.

[ Szerkesztve ]

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#9) babkukta


babkukta
senior tag

Nem lenne ez rossz cucc, csak hát... persze nem várom el h mindenben jó legyen, vagy legalább az átlagot hozza, mert ez a legalsó kategória, ami szerintem nem azt takarja, h jó képeket tudj lőni, retina kijelzője legyen, 4 magos proci, 2 giga ram stb.
Árához képest elfogadható, a képek tényleg gyatrák, de akinek ilyen van, még mindig jobb ezzel fényképezni vmit, mint semmivel. A rendszer sebessége abszolút meggyőzött, jól van optimizálva. A hátlap viszont szánalmas, ha tényleg minden egyed ilyen
Ezeket is figyelembe véve, én tuti nem vennék belépő szintű telefont. Túl sok kompromisszum van benne, ami elrontja a telefon élményét.

Üdvözlettel, Tibi

(#10) Bog válasza mrlujoak (#6) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

LOL, tök jogos, javítottam :D

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#11) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

A fix fókuszú kameráért kár. Szerintem ennek még bele kellett volna férnie... A többit el lehet nézni egy 35ezres telefontól.
Jah, mondjuk a hátlap lötyögés is gáz. Bár emlékszem, hogy az én Moto G-m gyári fekete hátlapja sem volt tökéletes, 1-2 hónap után elkezdett nyekeregni az egyik sarka. De már az elejétől terveztem egy flip hátlap beszerzését, és amint összejött, megszünt minden ilyen gondom. A flip hátlap nagyon passzentosan simul a telefonra, és kb milliószor jobb fogása van, mint az eredeti hátlapnak.

Lehet, hogy erre a moto E-re is lehet majd venni valami másik hátlapot, ami megoldja a gondot...

Minden szavam magánvélemény!

(#12) lazlogogola


lazlogogola
tag

A hátlap tényleg gyenge

(#13) blagolf


blagolf
senior tag

Ez mi ez? Nincs töltő, lötyög a hátlap és korrekt telefon???? Gratulálok. Ez kb olyan mint a magyar foci: szánalmas.

Üdv, Zoli

(#14) RECSKA válasza blagolf (#13) üzenetére


RECSKA
veterán

Mit is kapsz ennyiert mas neves gyartotol???

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#15) helixP


helixP
nagyúr

Lehet, hogy tök homály, amit mondok, de nem volt valami olyan EU-s szabályozás, hogy készüléket kötelező a gyártó töltővel forgalmazni?

(#16) Hintalow válasza RECSKA (#14) üzenetére


Hintalow
senior tag

Tapasztalatot, hogy ne akarjon más neves gyártótól ennyiért telefon venni :D

Amúgy tényleg nem rossz cucc, el is gondolkoztam, hogy asszonynak jó lenne a pár hónap múlva aktuális telefoncserére, de a kicsi tárhely miatt szerintem nem lesz potenciális lehetőség.
(jól látom, hogy magyar nyelv nincsen benne? megy az angol a feleségemnek, de mivel nem it guru, adott esetben bármi szükséges beállítást ellehetetlenítene számára, az angol nyelvű menű.)

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#17) tothmaxy182 válasza helixP (#15) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Azzal forgalmazza... USB-kábellel minden további nélkül tölthető!
Az más kérdés, hogy én nem kínoznám magam vele... :DDD

(#16) Hintalow: Moto G-ben sem volt, úgyhogy szinte biztos vagyok benne, hogy ebben sincs...

[ Szerkesztve ]

Minden szavam magánvélemény!

(#18) Rickazoid válasza helixP (#15) üzenetére


Rickazoid
addikt

Lehetséges, de ha nem forgalmazzák hivatalosan az EU-ban vagy ez a csomag nem innen származik, akkor nem is érvényes rá.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#19) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Elég vegyesek az érzéseim ezzel a készülékkel kapcsolatban. Nekem személy szerint biztosan nem kéne.

(#20) Enci1983 válasza RECSKA (#14) üzenetére


Enci1983
senior tag

Ha nem fontos hogy 4.4-es android fusson rajta, van felhozatal bőven. Ahogy az adásnál is írtam, kijelzőn és android naprakészségen kívűl egy nagy kompromisszum az egész. A kamerától kezdve, az összeszerelésig bezárólag csupa-csupa lemondás. Ahogy föntebb említették +10k és egy Moto G mint ez. De házon kívűl is vannak egész jó ajánlatok 10k rádobással bármelyik gyártótól.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#21) Hintalow válasza tothmaxy182 (#17) üzenetére


Hintalow
senior tag

Érdekes.

Én abban a tudatban voltam amúgy, hogy adott régióban árult telefonokba bele szokták tenni a régió összes nyelvét.
Mondjuk gondolom ezt úgy anbloc nem értékesítik az egész közép-kelet európai régióban :)

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#22) Csapoati válasza Enci1983 (#20) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az összeszerelés tényleg gáz, de a kamera nem mindenkinek fontos, főleg nem az alsóbb kategóriában. Facebookra meg még neccesen, de elég. 35-ért meg mi mást kap még az ember? LG L40? Samsung Galaxy Mini 2? Ehh... Sony Xperia E1? Annak is szar a kamerája és tudtommal drágább is. A legnagyobb gond szerintem az SD-bővíthetőség hiánya. Ez tényleg leszűkíti a célközönséget az alkalmi okostelefonozókra.
Abban viszont egyetértünk, hogy aki valamivel többet is rá tud szánni, annak rengeteg alternatíva van (mondjuk a Moto G inkább 15-20 ezerrel drágább).

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#23) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Nem tudom, valahogy nem fogott el a moto érzés.
Túl sok a kompromisszum.

(#22) Csapoati:
E1 már 33900-tól kapható. Mivel a tárgyalt moto sem tartalmaz tartozékokat, így a "sufni GSM-es" tartozék nélküli árak is összehasonlíthatók...[link]
Ráadásul Auchan-ban (budaörsi) láttam E1-et 29900 forintért.

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#24) dreamdancer


dreamdancer
őstag

Olyan "majdnem"-érzésem van... De inkább lenne 5K-val drágább autofókuszos kamerával és nagyobb tárhellyel. Ezen a két ponton sikerült a használhatóságot és használhatatlanságot elválasztó határ rosszabbik oldalára kerülni, és akkor megette a a fene az egészet.

Pedig amúgy a qHD kijelző és az 1 GB RAM nagyon oké lenne. Kár.

Nem a lényeg a fontos.

(#25) helixP válasza Csapoati (#22) üzenetére


helixP
nagyúr

Szerencsére: Memória bővíthetősége - microSD

(#26) Devas


Devas
őstag

Grat Bog, korrekt teszt!

Glonass-t azt írtad nincs benne én úgy tudtam van. Nálam android verzió még csak 4.4.2, azt hiszem csak az amcsis készülékek kapták meg a 4.4.3-at, az EU-sok még nem.

Arra gondoltam mivel elég drágán osztogatják a hátlapokat hozzá, lehet az javítja ki a kotyogását... elég zsivány üzletpolitika lenne ha direkt ez lenne a céljuk.

Amúgy én meg azért nem vennék Moto G-t, mert az alján van a hangszoró. Szerintem ez egy tök alap dolognak kéne legyen hogy felül a helye az ilyesminek. Mert nem hallod meg ha csörög az asztalon, ha épp másik helyiségben vagy, nem feléd jön a hang egy klipp nézéskor, hanem az ellentétes irányba, igazából nem is értem az egészet...

[ Szerkesztve ]

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#27) Simi87


Simi87
senior tag

Tetszett? Ha az Alcatel, vagy a Prestigio, vagy valamelyik más dzsunka gyártó böfögte volna ki, akkor egyből ajánlott. :W
Nem fizetett hirdetést olvashattunk.

(#28) szupermacs válasza Simi87 (#27) üzenetére


szupermacs
veterán

Ezt kinek ajánlanád nyugodt szívvel?

(#29) Simi87 válasza szupermacs (#28) üzenetére


Simi87
senior tag

akinek nincs pénze drága telefonra, de egy stabil, használható telefont szeretne, és persze nem az értelmetlen Antutu-ra élvez.

[ Szerkesztve ]

(#30) Bog válasza Simi87 (#27) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

ehh...
A Prestigio és az Alcatel termékek kaphatók itthon, van hozzájuk szerviz, support, magyar nyelv, gari és nem esik le róluk félig a hátlap... tök felesleges kelteni a hangulatot.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#31) Bog válasza Devas (#26) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Van benne GLONASS, hol írtam, hogy nincs? Javítom, de úgy emlékszem, hogy nem írtam ilyet.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#32) Haugland


Haugland
aktív tag

Mikor jön már ki végre a Moto G 4G?
Az minden hiányosságot pótolna -> és beindulhatna a vadászat arra készülékre...

(#33) Devas válasza Bog (#31) üzenetére


Devas
őstag

A végén a specifikációból kimaradt.

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#34) RECSKA válasza Enci1983 (#20) üzenetére


RECSKA
veterán

Nem 10k-val dragabban. Ennyiert mondj. 1gb ramos, ips kijelzos, snapi 200-as telot. Koszi :)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#35) ALBY válasza Haugland (#32) üzenetére


ALBY
senior tag

Amennyi hulladék szaladgál az utcán (galaxy young Y meg kitudja mi, + a szolgáltatómárkás kacatok)
ahhoz képest korrekt cucc, főleg hogy amit tud az azért működik, folyamatosan, nem kell az embernek a haját tépni. Jó a hardware és a kijelző főleg. És nem egy lapát szerencsére!
Kár hogy elspórolták a a többit. Kerülhetne 5 rugóval többe és már tényleg jó lenne (értesítési led, kamera, "vaku-LED" meg a már többi emlegetett apróság). De ez így nem sikerült.
Úgy már jó lenne aki csak egy telefont szeretne értelmes méretben, ami kilóg a netre is, nem játszik, nem gondolja hogy ezzel kéne fényképezkedni.
Addig is JiayuG2F még áfavámmal is odaver...

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#36) Devas válasza ALBY (#35) üzenetére


Devas
őstag

Van benne értesítési LED.

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#37) Csapoati válasza helixP (#25) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Jogos, beneztem. :) Mondjuk ettol meg az appoknak sajnos keves lesz az alap tarhely.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#38) Devas válasza Csapoati (#37) üzenetére


Devas
őstag

2,2 GB nem kevés, amíg nagy játékokat nem akarsz rá telepíteni. A navigáció, videok, képek, zenék stb meg mehetnek az SD kártyára. Persze lehet nekem elég neked kevés. De ebben az árkategóriában nem nagyon találsz nagyobb ROM-mal készüléket, amiben azért 1 giga RAM is van.

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#39) satz18 válasza Devas (#38) üzenetére


satz18
őstag

"De ebben az árkategóriában nem nagyon találsz nagyobb ROM-mal készüléket, amiben azért 1 giga RAM is van."

Valóban nem, de nincs is rá semmi szükség, mivel azokban van lehetőség az SD-re való telepítésre.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#40) matyi012345


matyi012345
őstag

Ezt nem tudom elképzelni, hogy nincs töltő a dobozban. Szerintem egész egyszerűen kifelejtették. 3 unbox videot megnéztem Youtube-on és mindegyikhez volt töltő és még füles is volt valamelyikben.

(#41) bostone


bostone
addikt

Érdekes, hogy itt nem veti fel senki, hogy a Motorola formaterve mennyire egy kaptafára készül.

(#42) Csapoati válasza matyi012345 (#40) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A Moto G-hez sem jar toltofej.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#43) focvis válasza matyi012345 (#40) üzenetére


focvis
veterán

Európai piacra készült Moto G-hez sincs töltő, se füles.

Amúgy a G-nél jobb telefont -Nexus alatt - el nem tudok képzelni annak aki minimális szinten ért angolul, vagy németül.

[ Szerkesztve ]

(#44) ghiottone válasza Hintalow (#16) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Magyar nyelv nincs benne, de rootolt készülékre (garanciát hátrányosan érintve) kb. 30 perc alatt megoldható. - Ha valakit érdekel elmagyarázom hogyan.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#45) tothmaxy182 válasza bostone (#41) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Váó, készítettek 3 darab (három; III) telefont, ami hasonlít egymásra... Ha ezt a Samsungos fricskák miatt írtad ide, akkor remélem azért érzed a különbséget eközött és a Samsung termékpalettája között...

Minden szavam magánvélemény!

(#46) bostone válasza tothmaxy182 (#45) üzenetére


bostone
addikt

Minden gyártó arra törekszik, hogy a készülékei egyedi, beazonosítható design elemeket tartalmazzanak. Ezt teszi a Samsung, a Motorola, a Sony... Én vagyok az, akit mindez hidegen hagy. Bűnronda készülékkel is hajlandó lennék szaladgálni, ha elég kezes a rendszer. Megjegyeztem, bár tényleg csak három készülékről van szó, hogy nagyon nem erőlködtek, amikor megálmodták ezt a kinézetet. Ezek tények.

(#47) vimes


vimes
senior tag

Nem rossz cucc, bár az XXL GSM-nél elég hülye az árazása. Talán ezzel a G felé akarják terelni az embereket, nem tudom. A kamera szerintem nem gáz, az ilyen árban kapható telefonok kamerája szinte kivétel nélkül pocsék, nem értem, h ezt kompromisszumként miért kellett annyira kiemelni, hiszen messze nem egyedi a dolog. A töltő kérdése érdekes, nem tudom elképzelni, h olyan sokat spóroltak volna vele. Persze lehet gépre is tenni, nem nagy dolog.

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#48) pengwin válasza tothmaxy182 (#11) üzenetére


pengwin
addikt

Már most is van hozzá grip shell, gondolom akkor flip shell is lesz.

Üdv, pengwin

(#49) vicze


vicze
félisten

@Bog: Angol import a készülék? Csak ott már elkezdődött az átállás, hogy nem adnak töltőfejet a készülékhez, ez nem spórolásból hanem környezetvédelmi okokból, nem feltételen nagy negatívumként venném figyelembe.

Valamint az Moto X nem sikeres, nagyon nem. :P :)

[ Szerkesztve ]

(#50) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Miért zavar annyi embert a töltő hiánya? Kinek nincs ma otthon egy 1 A-es USB bemenetű vagy microUSB kábeles töltője? Nekem három fej is van, meg a számát se tudom hány kábel; 2.0-ás normál A és B, mini- és microUSB, illetve átalakító köztük. Nagy része csak hulladék, a két fej is, mármint működnek, csak nincs mire használni, mert minden eszközzel jött egy-egy és csak gyűlnek.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.