Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FET-MEN


FET-MEN
veterán

Minek egy táblagépbe ilyen kamera?? :Y

Iphone 7

(#2) anubys1984


anubys1984
aktív tag

Nagy "hasznos" egy ekkora felbontású kijelző egy mobil esetén. :U

Szerk:
Akkor ez nem mobil, hanem tablet?! :F

[ Szerkesztve ]

Alcatel OT 311 (2001), Alcatel OT 535 (2004), Nokia 6100 (2005), Nokia 2610 (2007), Nokia C5-00 5MP (2012), Xiaomi RedMi Note 2 Prime (2016), Xiaomi Redmi Note 5 (2018), Poco X3 Pro (2022)

(#3) amanoba


amanoba
őstag

ééés a megapixel háború folytatódik.. :U

FET-MEN: visszavontam, droid bionic utódot olvastam..

[ Szerkesztve ]

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#4) FET-MEN válasza anubys1984 (#2) üzenetére


FET-MEN
veterán

alap hogy tablet :DD kár hogy azt kihagyták. amin honeycomb fut az tablet :K

Iphone 7

(#6) FET-MEN


FET-MEN
veterán

ez ténleg mobilnak látszik keresések alapján. de furcsa hogy ilyen kijelző, és honeycomb

Iphone 7

(#8) ThorsHUN válasza FET-MEN (#6) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Szerintem mobil. Csak a felbontas miatt kapja a honeycombot. Aztan ha kijon a nexus 3 vagy mi a korsag akkor megkapja azt a rendszert ez is...

(#10) FET-MEN válasza ThorsHUN (#8) üzenetére


FET-MEN
veterán

az igaz. hát úgylátszik nem állunk meg a fejlődésbe. lasan olyan kijelzők lesznek a telókba. csak ehhez egyre jobb hardvere kell egyre erősebb akisik kellenének (errre a gyártók még nem akarnak rájönni) stb.. :K

Iphone 7

(#15) Forchalad


Forchalad
tag

Csak én nem értem ezt?

"Honeycomb operációs rendszer köré épülnek, ám a végleges változat valószínűleg már Ice Cream Sandwich platformmal érkezik"

A Honeycomb az táblagépekre van nem? Az Ice Cream Sandwich meg mobilokra.

Lehet én tudom rosszul....

"Az első pohár után olyannak látod a dolgokat,amilyenek. A második pohár után olyannak látod őket, amilyennek szeretnéd őket. A harmadik pohár után olyannak látod őket, amilyenek valójában." Oscar Wilde

(#16) FET-MEN válasza Forchalad (#15) üzenetére


FET-MEN
veterán

először én is erre gondoltam. de aztán kiderült hogy mobil. pedig midnen adat arra utalt hogy táblagép.

Iphone 7

(#17) #16820480 válasza Forchalad (#15) üzenetére


#16820480
törölt tag

Honeycomb tényleg csak táblákra van, de az ISC elvileg egységesíteni fogja a platformot, és kijelző méretétől függően skálázódik majd a felület.

(#18) CarKiller47


CarKiller47
tag

Az a TI Proci hány GHz-en fog futkosni? Remélem a FullHD videó alap dolog lesz. :D

(#15) Forchalad

Egy 1280*720-as tablet nem lenne nagy szám, egy telefon igen, és mint fentebb írták valószínűleg a felbontás miatt fut Honeycomb rajta, ami majd frissul ICS-re. Mellesleg elvileg az új Nexus is HD kijelzővel jön, ami ugye mobiloknál előrelépés.

(#19) FET-MEN

Persze, csak egy 1.5GHz vagy gyorsabb proci milyen jól hangzana már? :D (Meg mennyit fogyasztana, de ez meg van szokva :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#19) FET-MEN válasza CarKiller47 (#18) üzenetére


FET-MEN
veterán

hamár ilyen felbontás akkor biztos hogy olyan CPU kell ami ezeknek a dolgoknak eleget tesz :DD

Iphone 7

(#20) bolondember válasza FET-MEN (#12) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

akkor felhívom a figyelmedet én IS a szerkesztés gomb használatára, illetve az alapelvek betartására (linkelve feljebb).
A hozzászólás-gyűjtögetés se szép dolog. :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#21) Lirion


Lirion
addikt

Ez már tényleg nevetséges.. lassan nagyobb felbontást dugnak egy mini 4"-os ablakba, mint a 15,5"-os laptopokba. Ez se jó már csak parasztvakításra.

(#22) FET-MEN válasza bolondember (#20) üzenetére


FET-MEN
veterán

most találjatok meg engem, mert az egyik kedves tagunk éppen engem szemelt ki. nem is mondtam nagy baromságot. sőt még csak a házigazdába se kötöttem bele mint egy másik résznél egyik személy.. sokan vitázni jöttök ide ? vagy unatkoztok?
-Sőt még csak nem is szmájlikat dobtam vagy hasonló -,-"

[ Szerkesztve ]

Iphone 7

(#23) FET-MEN válasza CarKiller47 (#18) üzenetére


FET-MEN
veterán

hát az ténleg finoman hangzana.. de meg is kell fizetnünk..

Iphone 7

(#24) #19158016


#19158016
törölt tag

Hajrá Moto ! :C

(#25) bolondember válasza FET-MEN (#22) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

Nem, nem most, már egy jó ideje figyelemmel követem az ámokfutásod.

Következő hsz-gyűjtő akciódnál/szerkesztés gomb-nem-használatnál törlöm a nem releváns hsz-eidet.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#26) FET-MEN válasza bolondember (#25) üzenetére


FET-MEN
veterán

oké főnök!

Iphone 7

(#27) prolad


prolad
őstag

Ez is usa only lesz?

Akksi érdekelne no meg az ár a többi nem rossz bár nekem nem kéne...
...de ha ettől csökkenni fog az n9 ára akkor jöjjön nyugodtan :D

[ Szerkesztve ]

(#28) FET-MEN válasza bolondember (#25) üzenetére


FET-MEN
veterán

egy kérdésem még lehetne?? egy ideig van a szerkeszt ikon kint utána eltűnik. akkor hogy szerkesszem meg ha eltűnik.Köszi Üdv:

Iphone 7

(#29) TRob1 válasza FET-MEN (#28) üzenetére


TRob1
veterán

5 percig van ott, addig szerkeszd, és ne újat írj.

¤ R'n'R ¤

(#30) CarKiller47 válasza FET-MEN (#28) üzenetére


CarKiller47
tag

Ha eltűnt már nem tudod szerkeszteni, de ha szeretted volna akkor írd a következő HSZ elejére, hogy lejárt a szerkesztési idő, akkor remélhetőleg a moderátorok is megértik.

(#31) Crytek


Crytek
veterán

Várom a tesztet kiváncsi vagyok mit írnak majd a kamera részre.

Nem is tudom van e olyan teszt ahol telefonra mondtak szép képet csinál.

Next PC Upgrade: 2022

(#32) FET-MEN válasza CarKiller47 (#30) üzenetére


FET-MEN
veterán

lejárt a szerkesztési idő
#trob1 , # CarKiller47
Köszi a segítséget skacok :DD

[ Szerkesztve ]

Iphone 7

(#33) lmisi


lmisi
senior tag

A moto nem tanult a xoom bukásából. Csúnya buktát készít magának xoom2 néven és az egészet koronázza ezzel. Ahelyett hogy specifikációkra vadászna
-írjon normális drivereket vagy vegyen
-azonnal hagyja abba a userkék kínzását a motoblödséggel.
-Frissítse normálisan telefonjait és az éppen futó legfrissebb android verzióval adja ki.
(Szégyen de a moto ép most tervez kiadni egy telefont 2.1 androiddal és 256 mega rammal)
-Esetleg adjon valami alternatív dizájnt a telefonjaihoz, bár én szeretem speciel a defy dizájnját, de el tudom képzelni hogy más sikító frászt kap tőle.
-Szabadítsa fel a betöltő szoftver rutint (bootloader-t), ha már reménytelenek normális softver rétlehozásában. Legalább a lelkes amatőröket ne gátolják benne.
A telefonjaik egész jók lennének amúgy.

(#34) kerelo


kerelo
senior tag

+1.Nem igazán jó irányba halad szerintem sem a motorola

Lássanak hát csodát,kicsik és nagyok,a becsületes ember én magam vagyok "bendeguz"

(#35) tjb007


tjb007
nagyúr

Akinek esetleg még nem esett volna le (tisztelet a kivételnek) egy telefonról van szó, nem tabletről.
Néha el kéne olvasni a forrást is (a hülyeség terjesztése előtt).

Mivel TI processzor így sok lehetőség nem jöhet szóba, csak a 4. széria valamelyik tagja mivel a 5. csak jövő év végére várható.

[ Módosította: Pompi ]

(#36) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Parasztvakítás felsőfokon... Arra is kíváncsi lennék, mennyit bír az aksi ilyen brutál felbontás mellett

:U :W

(#37) bok92


bok92
addikt

Mint egy falat kenyér, úgy kellet ez a giga-megapixeles kamera... :U

(#38) dz1989


dz1989
senior tag

Na erre kiváncsi vagyok.
Eléggyorsan lehet nagyon előkelő helyen a Moto. Szetintem a Samsung-ot is meg előzheti. :)

[ Szerkesztve ]

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

(#39) Adamis válasza lmisi (#33) üzenetére


Adamis
őstag

Lehet, hogy valakinek elég egy alap telefon, de mégis okostelefont szeretne venni, és Motorola-fan, akkor miért ne adjanak ki egy gyengébbet? ;)
A Defy (sikítófrászt kaptam amúgy, mikor a tesztben meghallottam a "defi"-t! Az "difáj"...) nekem is tetszik, csak lenne rajta fizikai tárcsázó és megszakító gomb... :(((

(#40) B1T3


B1T3
addikt

Remélem, nemcsak a sok megapixelről fog szólni, hanem a minél jobb minőségű képek készítése is cél lesz a nagy felbontás mellé.

(#22) FET-MEN
Nem azért állt neked mindenki, mert egy tag felhívta rád a figyelmet, hanem azért, mert tényleg mindenkinek szemet szúrt, amit teszel a fórumon. Ez nagyon unszimpatikus mentalitás azok számára, akik rendben használják a fórumot már régebb óta.

(#42) rep3at válasza bolondember (#25) üzenetére


rep3at
őstag

Végre egy moderátor is észrevette, egyszerre feltűnt hogy mikor görgetek lefelé mindenhol ugyanazok a fejek vannak, ritka mostanában az ilyesmi.

Forward thinking. كرر

(#43) Abysmal válasza rep3at (#42) üzenetére


Abysmal
aktív tag

Nálam ezzel verte ki a biztosítékot, de inkább nem reagáltam rá, mert láttam, hogy pár moderátor már szólt. Annyi hülyeséget leírt, és egymás után jó pár hsz.-ben. Vérbeli troll ez az ember...

(#44) xlife11 válasza Abysmal (#43) üzenetére


xlife11
senior tag

Innentől csak 2 lehetőség van. Vagy bannolják, vagy megtanul normálisan érvelni, írni, és beilleszkedik a társaságba, és akkor nincs probléma.De jelen esetben az egyik lehetőség esélyesebb...

(#45) B1T3 válasza Abysmal (#43) üzenetére


B1T3
addikt

Jaj, de durcis az aláírása. :D Én is szeretek hozzászólni, mégsem tolnak le, és ez nem véletlen.

[ Szerkesztve ]

(#46) FET-MEN válasza dz1989 (#38) üzenetére


FET-MEN
veterán

Régena motorola azér nagy cég volt. a vezető első 3 ba volt. még viszahozhatja ezt a helyet.

# kösz mindenki toleránsságát. nem vették egyesek észre hogy miután rámszóltak úgy szerkesztettem ahogy csak lehet. mind1 toljatok csak le, nem érdekes ha páran pikkelnek rám.

[ Szerkesztve ]

Iphone 7

(#47) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Úgylátom nincs nagy egyetértés h ez most akkor mobil vagy tablet-e:)Elvileg Tabletnek kellene lennie mert honeycomp van rajta.De a HD kijelző is erről árulkodik.De akkor minek ekkora kamera?

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#48) tjb007 válasza JR.CSé (#47) üzenetére


tjb007
nagyúr

Légy szíves olvasd el a forrást is.

[ Szerkesztve ]

(#49) JR.CSé válasza tjb007 (#48) üzenetére


JR.CSé
senior tag

Ezt persze mindenkinek az ujjából kellene kiszívnia ugye?:)

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#50) tjb007 válasza JR.CSé (#49) üzenetére


tjb007
nagyúr

Micsodát ? Hogy van forrás ?
Minden hírnél meg van jelölve a forrás, csak rá kell kattintani a linkre.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.