Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kanczy


Kanczy
veterán

Én még a TR 4 (1999) idején kezdtem játszani a sorozattal, rögtön nagy rajongó is lettem, aztán a sorozatos kudarcok után kiábrándultam belőle, most már legfeljebb a híreket olvasom el az újabb játékokkal kapcsolatban. Szomorú :(

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#2) rumkola válasza Kanczy (#1) üzenetére


rumkola
veterán

ez érdekes, mert pont az első kettő és az utolsó kettő a legjobb, a köztes részek nálam a le sem töltöm kategóriában vannak....

(#3) Sonja


Sonja
veterán

Hú, ezt bizony örömmel olvasom! :C Én az első rész óta rajongója vagyok és mindegyik résszel játszottam (Igen, még a legrosszabb résszel, a "The Angel of Darkness"-el is :D). Csak a TAoD részt nem játszottam ki. :R Jöhet ez is! :K

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#4) stvnppp


stvnppp
senior tag

Amúgy a kép a Legend artworkje... [link] Lehet, hogy kamu.

De kiváncsian várom, ha mégis újat jelentenek be.

(#5) BiP


BiP
nagyúr

Ez a 9 hogy jött ki? Mintha több TR jött volna eddig, nem?. (főleg, ha a Guardian of Light-ot is idevesszük.)
Szerk: Valóban 9, az Anniversary-t is beleszámoltam, de az nem számít külön résznek, ill. ha a Guardian-t sem számolom (lévén az egy mellékvonal), akkor pont a 9. jön.

Tévedésben _voltam_. ill. rosszul emlékeztem, ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#6) Sonja válasza BiP (#5) üzenetére


Sonja
veterán

A Guardian nem Tomb Raider, tehát nem is kell idevenni!

Ja, ezek voltak eddig:

Tomb Raider
Tomb Raider II
Tomb Raider III
Tomb Raider: The Last Revelation
Tomb Raider Chronicles
Tomb Raider: The Angel of Darkness
Tomb Raider: Legend
Tomb Raider: Underworld
Tomb Raider: Anniversary (Az első rész feljavított változata.)

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#7) huskydog17 válasza BiP (#5) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Tévedésben vagy, a számozás hibátlan, ugyanis:
1. A Lara Croft and the Guardian of Light NEM Tomb Raider, ezt a Crystal Dynamics is kijelentette. Ez csak egy kis kiruccanás volt Lara-val
2. A Tomb Raider Legend volt a hetedik epizód, míg az Underworld a nyolcadik (mivel az Anniversary a legelső rész remake-je, vagyis gyakorlatilag az első résznek számít) és most várjuk a 9., eddig teljesen ismeretlen epizódot.

Látom már megelőztek. Sonja válasza tökéletes.

Amúgy én nagyon kíváncsi leszek az új részre, állítólag egy prequel lesz, vagyis a még nagyon fiatal és tapasztalatlan Lara-val kell majd kalandoznunk. Ha tényleg ez lesz, akkor az veszélyes húzás a Crystal-tól, de bízom a csapatban. A gondolat csak azért bánt, mert egy Tomb Raider játékba mindenképp kell a két pisztoly. ;)

[ Szerkesztve ]

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#8) Gude


Gude
senior tag

Jöhet az új Tumb Radír :DDD

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#9) maláj válasza Gude (#8) üzenetére


maláj
őstag

én inkább a nőt választanám ;]

(#10) Sicilian válasza Sonja (#6) üzenetére


Sicilian
addikt

A 3-as ig eljutottam :B

nothing is true everything is permitted..

(#11) zseko válasza Kanczy (#1) üzenetére


zseko
veterán

Pedig az utolsó részek nagyon jók (Legend, Anniversary, Underworld). Az első rész feljavított változata majdnem tökéletesen visszahozta ugyanazt az érzést mint az eredeti.

HR24.hu

(#12) Gude


Gude
senior tag

Szerintem is az uccsó kettő a legjobb,igaz nyomi "kentaurok" csúnyán szétszivattak :B

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#13) $p@rr0w


$p@rr0w
őstag

Én inkább egy Lara Croft and the Guardian of Light folytatást várok...

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.