Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tituka


Tituka
senior tag

ez a fránya üzlet.... ;]

Skizofrén vagyok, és én is...

(#2) Enton


Enton
addikt

Ez az elite keyboard egész klasszul fest, és még a csuklótámasz is levehető.
[link]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#3) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ez a Mad Catz is milyen szépen kinőtte magát...
Eddig még gagyi utángyárott sz*rokat csinálta de úgy látom kezd magára találni...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4) h_mate


h_mate
tag

Ha a játék nem 60 euro lenne akkor talán meg is gondolnám...

Suhognak a Fuck.

(#5) fpeter07


fpeter07
veterán

Hát ezek körül egyedül a füles tetszik, de ha már füles akkor ne olyan pici izé legyen, hanem normál méretű. Ezt legalább ha véletlen leejtem nem esik ketté ;]

(#6) feka007


feka007
nagyúr

Hát ez most marha nagy szám, rá van írva zöldben, hogy MW2 azt kész.. Ennél sokkal jobb volt a G5-ös BF2142 skin anno.

(#7) Nunder


Nunder
őstag

Jó húzónévvel mindent el lehet adni, erre remek példa a sorra megjelenő kütyük a MW2-höz. Kicsit rókabőr gyanús, de már megszokhattuk.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#8) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Ez már tényleg azoknak van akik cod buzik és rávannak izgulva.

(#9) Prof01


Prof01
veterán

Nem is tudtam, hogy MadCatz gyárt PC-hez is kiegészítőket... Hmm.. :U

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#10) Fortissimus válasza h_mate (#4) üzenetére


Fortissimus
őstag

nem is annyi. en 40€-ert rendeltem elo, de most lattam 30-ert is

[ Szerkesztve ]

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.