Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) andrew01 válasza Zendex (#141) üzenetére


andrew01
tag

Nálam meg párszor felmelegedett..(kamera környékén) és volt hogy gyári app is akadt.. galériában pl. azt hittem snapi 800nál sosem lesz lag.. de kósza lag előfordult.. persze minden eddiginél jobb... de akkor is..
Szóval ez sem maga a tökély... lehetne már konkrét Note3 topic.. oda leírnám tapasztalatokat..

[ Szerkesztve ]

(#152) Rakeem válasza Zendex (#150) üzenetére


Rakeem
aktív tag

szerintem onnan veszi hogy note3 tulaj.

(#153) kiki89


kiki89
aktív tag

Helló Legend! :DD

"Amit birtokolsz, az birtokba vesz!"

(#154) ForRedGlory válasza Zendex (#150) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Csutortokon vettem premierkor az Allee-ban :)

(#155) daninet


daninet
veterán

Nálam egy helyben áll a kép, hang ok, de nézhetetlen.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#156) Zendex


Zendex
újonc

Köszönöm szépen a válaszokat! ;) :)

(#157) kaszas9714


kaszas9714
csendes tag

Szerintetek Note2-ről 3-ra váltani szükséges/megéri?

B.R.

(#158) Zendex


Zendex
újonc

Hang minősége változott?

(#159) menyhartlevi


menyhartlevi
aktív tag

Milyen "rajongó" vagy ha nem Android? :D
Mellé rakod a HTC One-t?

[ Szerkesztve ]

(#160) mr.szabados


mr.szabados
tag

nem merül gyorsabban a full HD miatt mint a Note II?

Samsung Galaxy 3 ->LG Optimus 2X -> LG Optimus L9 -> Samsung Galaxy Nexus -> Samsung Galaxy S4 -> LG Nexus 5->nokia 7.1->pixel 4a

(#161) Mexildos


Mexildos
aktív tag

64 gb-os tényleg nem lesz Magyarországon?

[ Szerkesztve ]

(#162) Necc válasza andrew01 (#151) üzenetére


Necc
addikt

Nalam a gyari galeria se roggyant meg amikor 1000+ keppel teleomlesztettem a frissibe betuszkolt memoriakartyat.
Jo, ekkor mar erezni lehetett hogy neha meg-megroccen egy ici-picit, es nem instant kakaopor de komolyan ez nem rohato fel hatranynak mert a hasznalhatosagban nem lassit/zavar/korlatoz.

#160: nem.

#164: marmint hogyan? mihez kepest valtozott?

#mar nem is tudom kinek: jelenleg ez a legporgosebb note3 topic, mig nem lesz sajatja, par tulaj is fellelheto itt: [link]

[ Szerkesztve ]

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#163) Heroldg18


Heroldg18
tag

Nem adják oda a HTC One-t? Egy kis aájndék :)

[ Szerkesztve ]

(#164) Zendex válasza Necc (#162) üzenetére


Zendex
újonc

:D És a hang minősége változott? :P (Hangerő, hangzás)

(#165) AS


AS
félisten

Hang volt kép meg néha bevillant ..... Ez biztos hogy netszolgáltato probléma nálatok.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#166) andrew01


andrew01
tag

Legjobban várt teló és adás.. a leggagyibbra sikeredett :D aki lemaradt szerintem ne rohanjon holnap youtubera ;) :(

[ Szerkesztve ]

(#167) tomson67


tomson67
tag

Hát... ez a bemutató valóban építette a közösséget. :D Én teljesen leépültem tőle. :)
(De azért Bocha próbált hősiesen helytállni! Respect! :R :) )

[ Szerkesztve ]

I was trojan...

(#168) Necc válasza tomson67 (#167) üzenetére


Necc
addikt

:D :DD :C :W :)) :DDD :R

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#169) Zendex


Zendex
újonc

Hát hogy őszinte legyek, ez most nagyon nagy csalódás volt nekem. A Note 3 ennél kismilliószor többet nyújt.. Rengeteg olyan "fícsör" van benne amiről még a samsung nagy "kicsomagolásán" sem lehetett hallani! Apropó (lehet hogy pont lemaradtam mert az első 20mp-t nem láttam de) Mik járnak hozzá? Stb.. :F Nagyon remélem a teszt kárpótolni fog. Igazából ez sem volt rossz, csak bőven nem Mobilaréna szint.

(#170) ForRedGlory válasza Zendex (#169) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Majd az en tesztem karpotol. Mar elkezdtem :)

(#171) Fradipuma


Fradipuma
tag

Akadást én sem tapasztaltam. Kamera körüli langyosodás nálam is előfordult skypeolásnál. Szerintem note 2höz képest fejlődött a teló mind kinézetre mind használatra. Szerintem megéri váltani note 2ről.

(#172) Necc válasza Zendex (#169) üzenetére


Necc
addikt

Semmi rendkivuli:
2A -es tolto, adatkabel (toltokabelkent is szolgal), agybadugos headset, 2 par potgumi, tollhoz pot hegyek + celszerszam +valag papir (hasznalati utaitas meg hasonlok.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#173) Zendex válasza ForRedGlory (#170) üzenetére


Zendex
újonc

Rendben! ;) Köszönöm!

(#174) Zendex válasza Necc (#172) üzenetére


Zendex
újonc

Köszönöm! :) Gondolom a sima megszokott microUSB jár hozzá, nem?

[ Szerkesztve ]

(#175) Necc válasza Zendex (#174) üzenetére


Necc
addikt

Nem.

micro-USB3. Ezt nem tudod beledugni micro-USB2 -es csatlakozoba.
Forditva viszont mukodik, az eddigi micro-USB2-es kabelek beledughatoak a Note3-ba.

Bovebben: [link]

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#176) Giorgio1313


Giorgio1313
aktív tag

Most értem haza sajnos lecsúsztam róla :( youtube-on még nincs fennt az lehet?általában egyből fel szokták dobni

(#177) Plazmacucci válasza Giorgio1313 (#176) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Nem vesztettél semmit. Inkább keress más vedeótesztet neten :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#178) Giorgio1313 válasza Plazmacucci (#177) üzenetére


Giorgio1313
aktív tag

na:) ennyire rossz volt a minőség?idáig nem volt panaszom,nekem bejöttek a tesztek

(#179) Plazmacucci válasza Giorgio1313 (#178) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Akkor várd meg a jutubos feltöltést :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#180) joey04 válasza Dr.Anonymus (#143) üzenetére


joey04
titán

pff ilyen van másnál is, vagy csak samunál?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#181) Zendex válasza Necc (#175) üzenetére


Zendex
újonc

Nagyon szépen köszönöm, újra csak! :)

(#182) Dr.Anonymus válasza joey04 (#180) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

úgy tudom csak ők vezetnék be
szerintem egy amerikai iphonet használhatsz itt is
vagy ha kimegyek a htc one-ommal bárhova és ott veszek egy sim kártyát, akkor nyugodtan tudom használni

sza eléggé nagy öngól lenne egy üzletember telefonnak régió megszorítás... :U

(#183) Giorgio1313 válasza Plazmacucci (#179) üzenetére


Giorgio1313
aktív tag

várom várom csak tegyék már fel :D

(#184) dlaj


dlaj
őstag

[link]

[ Szerkesztve ]

(#185) pepe091 válasza dlaj (#184) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

(#186) Giorgio1313 válasza dlaj (#184) üzenetére


Giorgio1313
aktív tag

köszönöm!:)

(#187) tomson67 válasza dlaj (#184) üzenetére


tomson67
tag

Kösz! :R Így már azért jó! Megnézem még egyszer!

I was trojan...

(#188) Paul119


Paul119
addikt

Must have :))

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#189) Varszegig válasza Dr.Anonymus (#143) üzenetére


Varszegig
veterán

Nem eszik olyan forrón a kását. Ha már egyszer regelted a saját régiókódos simjével, onnantól bármilyen simmel használhatod.

(#190) AS


AS
félisten

Így már jó:) Egész jó ez a Gear de valóban exkluzív termék. És elég sok helyen jár a Note3-hoz. Gear 2 már készül pontosan akkor lesz bejelentve amikor sgs5.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#191) Necc válasza Varszegig (#189) üzenetére


Necc
addikt

Ez biztos? Mas juzerek beszamoloi szerint ez nem igy megy. Belerakjak a "legalis" SIM-et, mukodik. Beletuszkolnak mas regios SIM-et es rogton kodot ker, mintha fuggo lenne.

Az lenne a biztos, ha valaki ezt le tudna igazolni. Sajnos nekem nincs EU-n kivuli SIM-em.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#192) flesli


flesli
tag

Amikor képen láttam csak az órát akkor nem tetszett, viszont most így kézen látva egész mutatós, és jó anyagúnak tűnik, meg rohadt drága, meg kéne hozzá olyan telefon amivel megy :D
Egyébként a kamera nem is rossz benne ha csak tényleg egy gyors fotót akarok lőni vele, szerintem az, hogy "headset" -ként működik nem feltétlen kellett volna bele, de mindegy.

(#193) Varszegig válasza Necc (#191) üzenetére


Varszegig
veterán

(#194) h4h01 válasza Necc (#191) üzenetére


h4h01
senior tag

Nem tudom mi a francért akadsz ezen fönt...Kb. 5 perc alatt fel lehet oldani azt a régiókódot..Megint megy a Jaj Istenem, jaj Istenem, ahelyett, h jobban utánanéznél a dolgoknak...

(#195) h4h01


h4h01
senior tag

Hát ő az adásról annyit, h a telefonról nem sokat tudtunk meg, az óráról már annál inkább..Megjegyzem szerintem fordítva kellett volna..Ez csak egy opcionális kiegészítő ami kb. 100 Mátyást kóstál..Szal kösz nem..

Am a telefon baromi jól néz ki, egy kompakt phablet=>szal nagy, de kihasználnak rajta minden helyet, és baromi vékony a káva..Hátlap az tök frankó, nekem mindenesetre nagyon bejön ez a szögletesebb dizájn..A touchwiz az nagy optimalizáláson esett át az android 4.3-ban (az összes külföldi oldal ezt írja, és ez meg is látszik)..3 giga ram brutális, megvan a microsd kártyahely, tollas funkciókat is kilehet használni..Szaaal ez egy igen jól sikerült samu termék lett. Az ára az borsos jelenleg, de mindegyik idei csúcs 200 fölött kezdett, aztán kb 2 hónap alatt beáll az ára..(ok a g2 nem, de az csak egy lg :DDD, hozzáteszem, ezt már meglehet vásárolni online is, én a g2-t semelyik online gsm boltban nem találtam meg még)
Ha Note 2 tulaj lennék akkor biztos, h nem váltanék, de azért sok érdemi ujítást könyvelhetünk el:
-Full HD kijelző
-Snapi 800
-3 giga ram
-13 mp-es kamera
-bővített toll funkciók (amit majd valszeg a Note 2 is megkap)
-droid 4.3, fürgébb rendszer, optimalizálták végre..
-szép külső, minőségibb hátlap (szerintem a 3 messze szebb mint a note 2, de ez szubjektív)

[ Szerkesztve ]

(#196) Necc válasza h4h01 (#194) üzenetére


Necc
addikt

Utananeztem, de a juzer beszamolokon tul (akik kiprobaltak idegen sim-el is) nem jutottam.

Mivel elso alkalommal SIM nelkul kapcsoltam be (thx microsim baromsag ekkora tepsiben is...) es aktivaltam, igy most fogalmam sincs hogy mi a szitu... :W

Bar elso alkalommal hazai SIM-et raktam bele, igy egyik feltetelnek megfelelek, de a masodiknak mar nem. Orulnek neki ha azert idovel lenne erre valami biztos visszaellenorizhetoseg.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#197) szőröscica


szőröscica
addikt

Azért a videobemutató alatti fagyás annyira Androidos.... :DDD

(#198) Necc válasza szőröscica (#197) üzenetére


Necc
addikt

Csak hiszed... :DDD

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#199) bok92 válasza szőröscica (#197) üzenetére


bok92
addikt

Szégyenlős volt na... :U :DDD

[ Szerkesztve ]

(#200) Typhoon47 válasza szőröscica (#197) üzenetére


Typhoon47
őstag

jaja... egy vicc :D

"Education is important but big biceps are importanter"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.