Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hati


hati
addikt

Adnak hozzá víz(vagy legalább pára)álló monitort is?

(#2) #16939776


#16939776
törölt tag

Alu, acél csavarral össze kötve + pára. A sárga házból nem engedném ki szájkosárban, azt aki ilyet kitalált. :D

[ Szerkesztve ]

(#3) #74018560


#74018560
törölt tag

Nagyon hasznosnak tűnik. Kutyaházba szerelhető verzió nincs? :U

(#4) F34R válasza hati (#1) üzenetére


F34R
nagyúr

meg mindendfele periferiat amit a penztarcad nem bir el :DDD

(#5) cacasz02


cacasz02
aktív tag

Nálunk a kőfaragó műhelyben a cnc hez ideális. Egész nap lotyog a víz.

[ Szerkesztve ]

(#6) komi77


komi77
senior tag

Első ránézésre azt hittem valami erősítő. Gondoltam is, hogy ez csak valami tréfa, de nem az. Kicsit nehéz értékelni a masinát ill. a felhasználási területet. Biztos végeztek valami piackutatást ami szerint érdemes betörni ebbe a szegmensben. Gondolom már izgatottan várják a megjelenést a fürdőszoba-pcsek :D Ez van srácok a hülyeség szinte kimeríthetetlen ötletbázis. :DD

Szegény ember kézzel nőz.

(#7) AAAgold válasza komi77 (#6) üzenetére


AAAgold
senior tag

víz nem csak a fürdőszobában lehet, de ipari környezetben is :)

"Miért imádják az aranyat? Nem lehet megenni..."

(#8) komi77


komi77
senior tag

A cikk címe alapján gondoltam. Egyébként ipari vizes környezetbe eddig is voltak oda fejlesztett eszközök. :)

Szegény ember kézzel nőz.

(#9) fornettisuti


fornettisuti
veterán

A gőznek, párának szóljon valaki, hogy vízalló a gép burkolata, ezért sajnos nem mehet be.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#10) Wuzy


Wuzy
tag

Ehez legalább adnak HDMI kábelt. :DD :C

RTFM

(#11) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Ipari környezetbe van jobb, otthonra meg hülyeség az egész. Gondolom arany áron lesz ez is.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#12) berVi


berVi
senior tag

Piciket egyszerubbnek erzem egy 10 meteres DP kabel es egy 10 meteres USB BT vevo kivezeteset a vizes helyre...

(#13) Kisgépkezelő válasza berVi (#12) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Addig tényleg egyszerűbb amíg nem több száz kábelt kéne kihúzni egy 10 000 négyzetméteres csarnokban. Én nem dolgozom kifejezetten vizes környezetben, de ettől függetlenül rengeteg kisebb por és vízálló házba szerelt PC üzemel. Többnyire kliensgépek, vagy beágyazott rendszerek.

Duracellm... : Gondolom saválló csavart adnak hozzá, hogy ne rohadjon össze.

cacasz02: Tiszta vízzel hűtitek a szerszámot, vagy valami keverékkel?

(#14) Lacok


Lacok
őstag

A korábbi széria sem volt olcsó. [link]

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#15) cozmo


cozmo
őstag

És a megfelelő hűtést nagy igénybevételnél. A csomagban mellékelt vizesvödörrel tudjuk megoldani?! :D

Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/cozmo

(#16) csongi válasza #16939776 (#2) üzenetére


csongi
veterán

Mi azal a baj?
Valoszinuleg kimaradt a rozsdamentes szo. :)
Egyebkent van olyan kornyezet ahol jo lehet, de miert pont a furdo? :)
Eletszeruen fontos ott egy gep? :)

(#17) komi77 válasza csongi (#16) üzenetére


komi77
senior tag

Nos igen, életszerűen fontos lehet :K Gondolj csak bele, ahogy hajmosás közben, nem látsz nem hallasz tolod az mp3-akat vagy épp fészbúkozol egy vízálló billentyűzettel. Vagy a gyerekeknek habpartit tartunk a fürdőben és közben nézhetik a Reszkessetek betörőket. A lényeget megfogtad, én sem értem a létjogosultságát, bár vitathatatlan, hogy forradalmi újítás. :F

Szegény ember kézzel nőz.

(#18) Kemy


Kemy
csendes tag

Ennek kb. annyi értelme van mint a vízálló teafilternek... De hűtés nélkül legalább merülő forralónak jó lesz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.