Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3) .LnB válasza gabipaci (#1) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Megelégednék egy Xbox-os verzióval is. Azt nyilatkozta Kojima, hogy ezért nem jön Xbox-ra mert sok lemez kellene a 4.részhez. Szerintem egy ilyen gyűjteménynél másodlagos, hogy mennyi lemezt tartalmaz.

Én egyébként jelenleg nagyon MGS lázban égek. Miután megláttam az 5.rész E3-as trailer-ét. Eldöntöttem, hogy nekem ezt a sorozatot muszáj végigjátszanom. Gyorsan cseréltem egy PS3-at, megvettem a 4.részt és végignyomtam. :D (Kicsit mondjuk butaság volt a 4.résszel kezdeni de nem bánom.) Utána pedig szép sorban az első résztől, és jelenleg a 3. végén járok. De már xbox-on. Annyi jót olvastam erről a sorozatról, és mind igaz. Elképesztő, monumentális az egész.
És ami a legérdekesebb, hogy milyen régi játékok, és jobban élvezem mint bármelyik mai játékot. Mindent vitt nálam. Aki esetleg nem játszott vele annak tiszta szívből ajánlom! (gondolom nincs sok ilyen ember már)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.