Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gabipaci


gabipaci
addikt

Ejj, ha PC-re jönne... :DD

Logitech hardware tester

(#2) gabipaci


gabipaci
addikt

Ejj, ha PC-re jönne... :DD

szerk, dupla:(

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#3) .LnB válasza gabipaci (#1) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Megelégednék egy Xbox-os verzióval is. Azt nyilatkozta Kojima, hogy ezért nem jön Xbox-ra mert sok lemez kellene a 4.részhez. Szerintem egy ilyen gyűjteménynél másodlagos, hogy mennyi lemezt tartalmaz.

Én egyébként jelenleg nagyon MGS lázban égek. Miután megláttam az 5.rész E3-as trailer-ét. Eldöntöttem, hogy nekem ezt a sorozatot muszáj végigjátszanom. Gyorsan cseréltem egy PS3-at, megvettem a 4.részt és végignyomtam. :D (Kicsit mondjuk butaság volt a 4.résszel kezdeni de nem bánom.) Utána pedig szép sorban az első résztől, és jelenleg a 3. végén járok. De már xbox-on. Annyi jót olvastam erről a sorozatról, és mind igaz. Elképesztő, monumentális az egész.
És ami a legérdekesebb, hogy milyen régi játékok, és jobban élvezem mint bármelyik mai játékot. Mindent vitt nálam. Aki esetleg nem játszott vele annak tiszta szívből ajánlom! (gondolom nincs sok ilyen ember már)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4) Akos96 válasza .LnB (#3) üzenetére


Akos96
senior tag

"Szerintem egy ilyen gyűjteménynél másodlagos, hogy mennyi lemezt tartalmaz."

Viszont akkor ki kéne hagyni a 4. rész PS3-as poénját. Túl nagy meló. :DDD

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#5) .LnB válasza Akos96 (#4) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen azon jót nevettem :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6) gabipaci válasza Akos96 (#4) üzenetére


gabipaci
addikt

En csak az elso 3 resszel jatszottam. Mi a PS3-as poen?

Logitech hardware tester

(#7) zuzu000 válasza gabipaci (#6) üzenetére


zuzu000
őstag

(#8) oriic válasza zuzu000 (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Át kellene írni, hogy pont most kell lemezeket cserélni. :DDD

Live-Die-Respawn

(#9) Vinyard#


Vinyard#
aktív tag

Újabb kötelező vétel PS3 tulajdonosoknak. És olcsó! :R

(#10) .LnB válasza oriic (#8) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Simán megoldanám egy kis fricskával:
"Látod Snake ha PS3-ad lenne nem kéne most lemezt cserélni".. :D
Ennyit simán megérne, hogy jöjjön Xbox-ra.

Én megvettem a 4.részt. De nem adom tovább. Nincs Ps3-am de sose adom ki a kezem közül azt a játékot! :D

Nektek melyik rész a kedvencetek?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11) zuzu000 válasza .LnB (#10) üzenetére


zuzu000
őstag

én kiadtam és azóta bánom a döntésem.. :(

(#12) oriic válasza .LnB (#10) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jókat kérdezel. MIndegyik rész tetszett nekem, mindegyiknek megvolt a feelingje. Mondjuk MSX részek kimaradtak, első részt meg csak szövegkkönyvként olvastam. Második rész tetszett, a harmadik is állat volt, a negyedik meg űber epic. Szerintem az összes játék egyben egy nagy brutális király cucc.

Live-Die-Respawn

(#13) .LnB válasza oriic (#12) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azt hittem van kedvenced. De igazad van, hogy ezek az epizódok egy nagy egészet alkotnak. Amint végzek (remélhetőleg ma) a 3. résszel. Elolvasom a blogodon, a Portable Ops szövegkönyvét. Aztán nyomom a Peace Walker-t :)
Majd utánna a Rising. De hiába tudom, hogy az egy spinoff, és nem Solid rész, azért már most vannak előitéleteim a sztorival kapcsolatban, mégpedig azért, mert a 4. részben felszámolnak minden magánhadsereget. Erre a Rising-ben mint ha mi sem történt volna, azok az ellenségek.. Bár még csak ennyit tudok róla, lehet a történet majd magyarázatot ad erre, de így érdekes.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14) oriic válasza .LnB (#13) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A cyborg technológia kijutott a fekete piacra, bőven adva indokot a harcoknak.

Live-Die-Respawn

(#15) .LnB válasza oriic (#14) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Megtaláltam a Peace Walker epizódnak is a teljes formázott angol szövegét. Már csak keresni kéne valakit aki bevállalja a fordítást. Nem tudsz esetleg valakit? :F

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#16) gabipaci válasza zuzu000 (#7) üzenetére


gabipaci
addikt

Kőkemény :)

Logitech hardware tester

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.