Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) mephi666 válasza juliabrilke (#50) üzenetére


mephi666
nagyúr

hm... az jó ár :) olyat még nem ittam... szerintem utánanézek, hol lehet kapni és legközelebb bekóstolom...

ui: update-eltem a mai koktélomat :) ajánlom mindenkinek, mert nagyon finom... gyorsan lecsúszott előbb :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#52) juliabrilke válasza mephi666 (#51) üzenetére


juliabrilke
addikt

Nos. Tesztünkben elég hátul végzett az Ilzer. Elég érdekes illata van. :B

(#53) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Jók lettek a koktélok. :C

(#54) tibi666


tibi666
senior tag

ma egy citromos bacardi breezer ment le összesen.

(#55) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Ma el kell tüntetni a söröket. :)) Mindegyikből 1dl hiányzik a tegnapi teszt miatt.

(#56) mephi666 válasza juliabrilke (#55) üzenetére


mephi666
nagyúr

"DESTROY!!!" :) egészségedre, előre is... én előbb olyan házipáleszt ittam, amitől tüzet tudtam volna fújni lazán...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#57) juliabrilke válasza mephi666 (#56) üzenetére


juliabrilke
addikt

Könnyed nyári kis ital. :DDD

(#58) mephi666 válasza juliabrilke (#57) üzenetére


mephi666
nagyúr

jah... ilyet adna a fogorvos, örömmel húzatnám nála a fogaimat :DD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#59) juliabrilke válasza mephi666 (#58) üzenetére


juliabrilke
addikt

:DDD

Érdekes, hogy 1x fájt 3 napig a fogam. Egy kis pálesz 2 perc alatt elmulasztotta a fájdalmat, amire a gyógyszer nem volt képes. Tehát gyógyszernek nem minősülő gyógyhatású készítmény. :D

(#60) mephi666 válasza juliabrilke (#59) üzenetére


mephi666
nagyúr

megboldogult mamám is fogorvos helyett inkább a saját vegyespáleszét alkalmazta fogfájáskor... szegény már kb 5éve távozott közülünk és a temetése után hetekkel a bútorait elvitte anyukám bátyja... akkor találtunk egy 7dl-s üveggel a "gyógypálinkájából"... akkor verték össze kegyetlenül egyik haveromat is, több deci vért vesztett és mamám pálinkájából vittem a fájdalmaira (mert gyógyszert nem akart szedni) és jó kedvre derült tőle ő is :) az tényleg olyan pálesz volt, hogy 1feles után már zsibbadt a nyelv meg az állkapocs...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#61) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Jön az egyik munkatárs és besegít a sörírtásba. :DD

(#62) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Elfogytak a sörök. Utána egy kis bowling és billiárd volt, de ennyi sör után... :B

Ilyet csinálunk majd még. :K

(#63) tibi666


tibi666
senior tag

ma egy üveg soproni 1895 csúszott le.
holnap este erdélyben leszek, jóféle helyi sörök+pizza lesz a vacsora.

(#64) juliabrilke válasza tibi666 (#63) üzenetére


juliabrilke
addikt

Annak nem járt már le a szavatossága egy ideje? :DDD

(#65) Sweet Lou 6


Sweet Lou 6
addikt

Jó az ízlésed! Én is szeretem a barna sört, pedig a környezetemben lévők ki nem állhatják. Bár inkább bor-párti vagyok (vörös-édes a kedvenc :) )
A legjobb bor amit életemben ittam az az ital volt, amitől először részegedtem le (de nagyon). Ha jól emlékszem egy 1983-as Tokaji aszút pusztítottam el egyedül (apámtól csórtam :D ). Fehér bor volt elvileg, de a színe! inkább barnás. De nagyon finom volt, mikor ittad szinte nem bírtad abbahagyni. Ezenkívül szeretem még nagyon a Kalinka és a Finlandia vodkát, a whiskeyk közül pedig a nevesebbeket, de ezeket csakis tisztán. Valahogy pálinkát alig ittam még, nem tudom miért hanyagolom. Bár mostanában eléggé rákattantam a házi veres-borocskákra :))
Egyébként engem nagyon zavar az, hogyha egy kocsmában ülök pár ismerőssel, hogy mindig colát rendelnek rendes pia helyett. Pedig nincs semmi okuk rá, hogy távol maradjanak a "kocsmaibb" itókáktól!(nem kocsival vannak, elmúltak 18-ak stb.) Nem tudom ti hogy vagytok vele, de még hogyha lightosabb italt is szeretnék inni, még akkor is inkább sört vagy VBK-t rendelek :)

sweetlou6.wordpress.com

(#66) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Volt már itt valaki olyan bátor, hogy megpróbálta az alkohol mentes epres sört? :DDD

(#67) Sweet Lou 6 válasza juliabrilke (#66) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

Az már nem is sör :)

sweetlou6.wordpress.com

(#68) tibi666


tibi666
senior tag

tegnap lecsúszott egy korsó ursus, egy doboz golden bräu, meg még valami román sör, aminek nem jut eszembe a neve.

(#69) twollah


twollah
nagyúr

Ma ittam:
- szodat
- kapuccsinot tejjel
- Coca Cola Light-ot
- narancs izu Bolero-t
- vizet

(#70) Sweet Lou 6


Sweet Lou 6
addikt

Ma egy kicsit Metaxáztam :)

sweetlou6.wordpress.com

(#71) mephi666


mephi666
nagyúr

hétvégén nem ittam kb semmi újat... leszámítva szombaton ebédkor az egyik vendéglőben a csapolt dab-ot... (kép sajnos nem készült) kimondottan finom volt... jó gabonás volt az íze :K

eszembe jutott egy vicc róla:

"A versenyló a futam után bemegy a kocsmába. Azt mondja: kérek egy vödör DAB sört! Megissza, majd kér még egy vödörrel. Miután végzett vele, azt mondja: megéheztem, kérek egy adag szénát! Mire a csapos rémülten: abrak a DABra?!"

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#72) mephi666


mephi666
nagyúr

végre frissítettem a postot egy vodkával :) ittam belőle egyet, de szerintem mégegyet elfogyasztok, mert jóféle vodka ez :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#73) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Úgy érzem, hogy ma pizza lesz, hozzá bor vagy fekete démon barna sör. :))

(#74) mephi666 válasza juliabrilke (#73) üzenetére


mephi666
nagyúr

én elpusztítottam a vodkát... megyünk mindjárt asszonnyal vásárolni, legalább normálisabban telik az az idő, mert 2x4cl után most picit érzem éhgyomorra... rühellek vásárolni :( csak célirányosan szeretek... 5perc alatt... de a nők meg folyton nekiállnak bámészkodni meg minden...

ui: akartam már kérdezni: te lány vagy egyébként? :) a nevedből arra következtetek, hogy igen, de otthonosan mozogsz "férfias" témákban is (pl. foci)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#75) csimav


csimav
senior tag

Egy kis NeoCitran-t és áfonya pálinkát.

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#76) csimav válasza csimav (#75) üzenetére


csimav
senior tag

Apám hazaállított a munkából és hozott diópálinkát.(azért nem semmi, hogy mik vannak:D)
Ízre olyasmi, mint az Unicum, de mégse olyan, színre ugyan olyan.

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#77) tibi666


tibi666
senior tag

ide azt akartam írni, hogy a héten még nem ittam szeszt.
de aztán beugrott, hogy hétfőn ittam két amstelt.

(#78) mephi666


mephi666
nagyúr

délután óta 2 vodka, 2 sör, 1 pálinka, 1 jéger és még 3 sör... kezdek kicsit becsípni :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#79) csimav válasza mephi666 (#78) üzenetére


csimav
senior tag

Még ugyanezeket lefekvés előtt és jól fogod érezni magad :))

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#80) tibi666


tibi666
senior tag

ma házi szilvapálinka, illetve soproni 1895 csúszott, de szerény mennyiségben. 2 sör, 1 feles pálesz. semmi.

(#81) mephi666


mephi666
nagyúr

ma én csak lazán sörözgettem meg 1-2 unicum-ot is elfogyasztottam... még megiszok kb 1pohár sört és ennyi hétvégére... holnap munka :(

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#82) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Pizza + muskotály és egy édes bor hozzá felváltva. :)

(#83) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Ma megiszom a megmaradt 2 barna sört, utána viszont sokáig semmi sem lesz fogyási szándék miatt. :(

(#84) Sweet Lou 6


Sweet Lou 6
addikt

Hétvégén nálam is vodka volt (sima Kalinka), természetesen az elmaradhatatlan bor mellett. :) Nekem eddig a vodkák közül a Finlandia ízlett a legjobban.

Szerk.: Ja meg bacsisnál söröztem (szigórúan Miller+Kaiser+Steffl :DDD )kicsit, megünnepelve a vendégeket.

[ Szerkesztve ]

sweetlou6.wordpress.com

(#86) mephi666 válasza Sweet Lou 6 (#84) üzenetére


mephi666
nagyúr

kalinkát szoktam én is venni amúgy általában... ha meg alkalom van, akkor finlandia :) "megfizethető" kategóriából nekem is az a kedvenc... (absolut-ot is ittam már párszor, de az annyira nem nyerte meg a tetszésem... nem rossz, de inkább finlandia...) ma 1 unicumot meg 1 sört ittam, mert még a tegnap hatása alatt voltam részben... most meg valami multivitaminos üdítőt iszok épp... szeszelést a hétvégére tartogatom :)

#85: csavarós kifli? :)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#87) Sweet Lou 6 válasza mephi666 (#86) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

Én is visszaszorítottam hétvégére (najó 1-2 sör néha azért van), mert a koránkelés valahogy elveszi a hangulatomat tőle.

sweetlou6.wordpress.com

(#89) Gergő_ válasza ,,no name" (#85) üzenetére


Gergő_
őstag

szoktál néha inni? :D

(#91) Sweet Lou 6 válasza ,,no name" (#90) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

A forralt bort télen nagyon jól esik néha inni (felnőttek szerint) - Szerintem is :K

[ Szerkesztve ]

sweetlou6.wordpress.com

(#92) tibi666 válasza ,,no name" (#88) üzenetére


tibi666
senior tag

tehát munkásfeles. szar kommersz, májgyilkos ital. hajrá, vedeld. :)

én most letoltam éhgyomorra 3 millert 20 perc alatt, most kezdek vacsizni (grillcsirke egy kis káposztasalival, kenyér nélkül, ez nem fog felszívni semmit), de már érzem a hatását. még két bacardi breezer, és két miller vár a hűtőben. nem tervezem csak a 2 bacardi elfogyasztását, de bármi megeshet. :DDD

(#93) tibi666 válasza tibi666 (#92) üzenetére


tibi666
senior tag

jelentem, 4 miller, 2 breezer elfogyott, már csak 1 vár rám a hűtőben.
tudtam, hogy meg kellett volna vennem azt a martinit is.

(#94) Sweet Lou 6 válasza tibi666 (#93) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

A Miller az nagyon jó sör, ha picit több pénzem van sörre mindig olyat veszek. Egyszer vettem Coronitát is, gondoltam biztos jobb a Millernél, ha dupla olyan drága. Hát mit mondjak, nem rossz sör, de inkább feleannyi pénzért Miller.

sweetlou6.wordpress.com

(#95) tibi666


tibi666
senior tag

édes martinit, és millert.

Sweet Lou 6: nekem sem jött be a coronita. a legjobb ár/íz arányú számomra a miller.

[ Szerkesztve ]

(#96) Móci


Móci
addikt

2 üveg Edelweiss, na meg 4 cent tequila a mai nap mérlege. Nem rossz. :)

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#97) mephi666


mephi666
nagyúr

asszem iszok ma otthon egy törkölypálinkát :) előbb húzták a fogam... én mazochista meg 2 érzéstelenítővel visszajöttem melózni... úgy érzem, mintha fejbevertek volna lapáttal... mellesleg semmit nem ettem még ma, mert úgy fájt a fogam, hogy kajára sem tudtam gondolni... most a szájamban a nyállal összekeveredő vért nyelem bőszen... kicsit émelyítő, de egy "vámpírnak" ez csak csemege :))

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#98) mephi666 válasza mephi666 (#97) üzenetére


mephi666
nagyúr

na, hétfőn nem ittam mégsem, annyira rosszul voltam... estére kicsit felment a testhőmérsékletem (37.7 környékére), de legalább jól aludtam és nem fáj a fogam, csak kicsit néha zsibog... (ez mind semmi a folyamatos idegbevágó fájdalomhoz képest) aztán tegnap elvoltam itt munkahelyen jól bedagadt fejjel, amit mindenki megjegyzett... (a gyulladás szerintem szétterjedt és szép lassan szívodik fel...) párszor a mosdóban megnéztem, hogy rohadtul ronda a fogam helye... láttam már pár horrorfilmet, de tényleg gusztustalanul nézett ki... viszont annak örültem, hogy látszódik a "tisztulási folyamat"... délután 3:30körül hazaestem... gondoltam kis vodkával rásegítek: kb 1cl-el átöblögettem a sebet és nem volt gusztusom lenyelni... inkább ittam rá egy törkölypáleszt és kajáltam egyet... (egyedül szeretek enni most pár napig, mert csak 1 oldalon tudok rágni és utálom, ha mások is látják a szerencsétlenkedésemet) este 6-7körül kezdtem egyre rosszabbul lenni... elő a lázmérőt: 38.3... 1-2paracetamolt beszedtem... 1óra múlva még mindig rosszul vagyok: 38.4... ekkor teliengedtem a kádat langyos vízzel (asszony szerint hideg volt) és beleültem... pár perc után már azt is melegnek éreztem... lázmérés: 38.5... ekkor jött a borogatás ezerrel... 9:30 felé visszament 37.8 környékére a láz és már sokkal jobban voltam... ennyire nem szívatott még meg fogam... persze páróránként mostam a fogam meg corsodyl-lal is öblögettem, mert jobban gyógyul a seb, ha tiszta... az alvás megint könnyen ment, reggel meg 37.2 volt a testhőmérsékletem és így megy a meló... a seb kezd összehúzódni és egyre tisztább is... a fejem is lappad, szerintem a tegnapi lázzal túlvagyok a nehezén és innentől felgyorsul majd a gyógyulás... ma fertőtlenítek megint egy pálinkával :) ...vagy kettővel... (kis mértékben orvosság, nagy mértékben gyógyszer...)

ui: nem akartam új postot feltenni "fogatlan vámpír lettem" címmel (elég sok értelmetlen post létezik már így is), ezért beírtam inkább ide, hogy "nyomot hagyjak" az utókornak...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.