Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) inferno88


inferno88
őstag

Majd kapunk ingyen hozzáférést a Telekom Videotékához, ugye? :D :))

Semper fi!

(#2) osztraksajt válasza inferno88 (#1) üzenetére


osztraksajt
őstag

Itt Debtecenben 3 telefon kozul egyikén sincs térerő.

(#3) hunter84


hunter84
aktív tag

Bp. IX. ker. szintén semmi

(#4) -Nándesz-

10 perce nekem sem volt térerő (veszprém környéke), de most okésnak tűnik.

(#5) Kasya


Kasya
nagyúr

Godollon szinten gond van/volt.

(#6) inferno88 válasza osztraksajt (#2) üzenetére


inferno88
őstag

Nekem az adatkapcsolat szállt csak el (11.ker), de már helyreállt.

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#7) iSonic


iSonic
addikt

nálam vonal 3x-szor megszakadt, szaggat.. <3 TELEKOM

(#8) Cythyel


Cythyel
senior tag

dejó hogy jó 1 hónapja váltottam digire...

(#9) PistiSan


PistiSan
addikt

Nekem utóbbi 1 hétben szarakodott már, mút héten pénteken nálunk nem volt térerő este 9 tól reggel olyan 7 óráig, én ebből a reggelit vettem csak észre, munkahelyen derült ki hogy nem csak nekem nem volt térerőm.
Ma 8 órától kb nekem is hol van, hol nincs net, ilyenkor mindig arra gyanakodok hogy nálam romlik el valami, és elkezdem a modemet áramtalítani, routert újra indítani, stb.

(#10) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

A bevételük is megzuhanhatna egész nyugodtan, amilyen smucig cég, a tizedét nem érdemli meg a jelenlegi bevételének.

Nyugodj békében Integra!

(#11) eszgé100


eszgé100
őstag

"...valakinél sem térerő, sem analóg tévé nincs"

van még ilyen?

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#12) djculture


djculture
félisten

Itt minden megy, tv szolgáltatásom mondjuk nincs...

[ Szerkesztve ]

(#13) bunevo


bunevo
tag

Úgy tűnik ezt most már rendszeressé kezd válni, mert nálunk hetente előfordul, hogy fő műsoridőben esténként az analóg kábeltévén kockásra szétesik a kép és még a hang is szakadozik, pedig még vihar sincs. Legjobb az volt, amikor az Eurovíziós Dal-válogatók váltak élvezhetetlenné emiatt.
Elég esélytelen ilyen állapotok között a várva várt 1080p fullHD műsorszórásban reménykedni. :(

(#14) djculture válasza bunevo (#13) üzenetére


djculture
félisten

Amúgy különben én már azthittem a szobalakó öregembereken és asszonyokon kívül már senki se néz tv-t. Rengeteg havernak azért van tv hogy megnézze a pendriveról a filmeket vagy bevág egy bluray lemezt a lejátszóba. Én magam ami érdekel megnézem steam-be a neten tv adást realtime-ba 10 éve nem nézek. Ugyanazok a nyavaja több éves filmek mennek meg a valóvilág meg nyekergőt keresek egyéb szemét műsorok, mindezt becsomagolva állandó barom reklámok semmit se érő termékekkel.
Én is fater miatt raktam össze a mindig tv-t de már neki is agyára megy a műsor inkább szól hogy passzoljak valami filmet ..

[ Szerkesztve ]

(#15) odrif


odrif
MODERÁTOR

engem tudtak hívni de én nem tudtam hívást indítani.

20 éve a Prohardveren

(#16) #81556480 válasza eszgé100 (#11) üzenetére


#81556480
törölt tag

Amikor ilyen kommentet látok mindig meghal bennem valami :DDD

(#17) sanci777


sanci777
tag

Ilyenkor örülök, hogy már függetlenítettem magam minden telekomos szolgáltatástól :K

(#18) djculture válasza sanci777 (#17) üzenetére


djculture
félisten

Remélem aggregátorod is van ha putyin reseteli paksot ?:D

(#19) Stonerice válasza eszgé100 (#11) üzenetére


Stonerice
őstag

Nálunk van :D. Megtudnád az Ukrán határ melett :DDD ahol 10 éve semmi UPGRADE. Amelyik utóljára ért ide annak a legfejletebb a mobilhálózata. Lehet tippelni ;]

[ Szerkesztve ]

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

(#20) bmakszim válasza eszgé100 (#11) üzenetére


bmakszim
senior tag

Kábel tv még elég sokaknál van. :U

[ Szerkesztve ]

(#21) Narxis válasza sanci777 (#17) üzenetére


Narxis
nagyúr

Bezony. Telekomtól meneküljön aki tud.

Thanos was right.

(#22) sanci777 válasza djculture (#18) üzenetére


sanci777
tag

Még nem, de majd szerzek egyet, aztán beköltözök Szalacsihoz az "ojjektumba" :D

(#23) Dominó85


Dominó85
veterán

Aham... nem csak a telefonok térereje zuhant meg, hanem az internetjük is. Ez a rózsaszín (nem magenta!) cég már kezd az idegeimre menni. Ki-kimaradó szolgáltatások, nevetséges és használhatatlan kompenzációk. :W

* Péter - 06302461862 *

(#24) dedike


dedike
addikt

Mondjuk tud mellébeszélni az illetékes úr/elvtárs/bárki...

... a Telekom hálózata már ma délelőtt sem ért egy kalap lószőrt sem: se internet, se telefon, se semmi.... :(

Jó szerencsét!

(#25) Mooka-Miki válasza Narxis (#21) üzenetére


Mooka-Miki
senior tag

Én digiről váltottam vissza T DSL-re. Itt csak a régi kábeles diginet van és az olyan szinten megzuhant az utóbbi 3/4 évben, hogy 22% és 67% között ugrált a csomagvesztésem. Ha éppen 10% alatt volt a csomagvesztés akkor meg a sávszél volt olyan, hogy egy HD streamet nem lehetett nézni mert állandóan a bufferelést bámultam. Állítólag még vmi erősítőt is kicseréltek a házban miattam, de semmi változás. Lélekben már készültem, hogy egy A4-es papírra ráírom a jókívánságaimat, ráragasztom ezer éves modemre és behajítom az üfsz ablakán, de aztán lehiggadtam és úgy sem a kis tütükés hölgyek tehetnek a bajomról.

A trékom meg a másik alternatíva, sajna ennek is csak a régi lassú DSL-je van de még ez is fényévekkel stabilabb. Ez a mai malőr meg hát... evvan. :)

[ Szerkesztve ]

(#26) djculture válasza dedike (#24) üzenetére


djculture
félisten

Facebook-on:

xyz Márk:Most küldte a Pintér telenoros hálózaton,hogy ha elfogy a telekom térerő menjünk át másik szolgáltatóhoz xD
Telekom HU Szia Márk! Kérlek maradj! Már dolgozunk a hiba elhárításán, kis türelmet kérünk

..

(#27) Kasya


Kasya
nagyúr

Azert ezt igy tulzasnak erzem, de teny, hogy telefon tekinteteben az elmult 10 honapban masodszor van gond...

[ Szerkesztve ]

(#28) Huma


Huma
addikt

Ezért megéri havi 4500Ft-ot fizetnem nekik. Érdekes, hogy ha 1Ft elmaradása van az embernek akkor már követelőznek és fenyegetnek, de ha ők hibáznak akkor csak szétteszik a kezüket, hogy ez van.
A saját hálózatukat sem tudják kezelni...
De a legszebb, hogy emellett még karteleznek is a többi szolgáltatóval, nehogy legyen egy értelmes alternatíva amire váltani lehetne.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#29) sanci777 válasza Mooka-Miki (#25) üzenetére


sanci777
tag

Úgy fest, minden szolgáltatónak vannak sajnos a baklövései. Decemberben az UPC ment az idegeimre az állandó DNS problémáival. De lekopogom, jelenleg stabil és gyors a szolgáltatásuk.

(#30) #59070464


#59070464
törölt tag

Idióták. Azt hittem az új CyanogenMod Snapshot-al van gond, már majdnem raktam vissza az M3-t.

(#31) Huma válasza #59070464 (#30) üzenetére


Huma
addikt

Én is szívtam a fogamat mert azt hittem a telefonom csesződött el.
Az meg elég vicces mikor a neten teszik közzé hogy nincs net. :D

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#32) #59070464 válasza Huma (#31) üzenetére


#59070464
törölt tag

Vagy írhattak volna sms-t, hogy nincs hálózat. De még azt se képesek írni. Persze ha elmulasztott számlám van, akkor jönnek a hívások privát számról, egészen addig amíg fel nem veszem és meg nem hallgatom az idióta gépüket. Még szerencse, hogy nem értesülök bejövő privát számokról, amikről még értesítést sem kapok. Muhhaha. Fuck them all.

(#33) Szemjuel


Szemjuel
tag

Hál'isten, mi csak másfél órát dekkoltunk a melóhelyen, hogy zárni tudjuk a rendszert mert baszakodott a hálózat... kurvaboldogvoltam :W

(#34) Tikakukac


Tikakukac
titán

Épp toltam egy szép kört a fővárosban 4-6 vonalon, sehol semmi. Nem 1-2 órája. Ez van :N

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#35) MCGaiwer válasza Narxis (#21) üzenetére


MCGaiwer
addikt

nekem 6 éve telekomos netem, tvm és telefonom van. leszámítva ilyen ritka kiterjedt meghibásodást, a net atomstabil. területe válogatja hol milyen.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#36) samgar


samgar
őstag

Sopron. Nulla.

Oppo Find X5 PRO

(#37) Goose-T


Goose-T
veterán

Egy barátom a T-nél dolgozik valami menágerként, de ma született meg a kölke, úgyhogy kimaradt a munkából. Nem is gondoltam volna, hogy nélküle lehal a hálózat. :D

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#38) Hiftu


Hiftu
senior tag

Nem mostanában lett lekapcsolva az analóg hálózat és most már teljesen IP alapú T-komban az egész rendszer?
:F

Tessék mondani, lehet itt hazudni? - Kaszt: Decker, Faj: Troll, Működési Terület: Prohardver

(#39) Stonerice


Stonerice
őstag

Nagyon Észak-Keleten Ok minden :C már...

[ Szerkesztve ]

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

(#40) Steven


Steven
addikt

8 20 körül meghalt 20 percre a mobil szolgáltatás is , egy kimenő telefont nem tudtam intézni ... az internet 16.kerbe meg vagy egy óráig nem működött aztán hol ment hol nem...

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#41) Dominó85 válasza Steven (#40) üzenetére


Dominó85
veterán

üdv szintén a XVI. kerből... a T-Com meg elmehet a büdös pitsába! Ezt nem először játsszák el az elmúlt években. Kb 30-40 ezer forintnyi szolgáltatás kimaradás volt csak az elmúlt 2 évben. :W

* Péter - 06302461862 *

(#42) MCGaiwer válasza Dominó85 (#41) üzenetére


MCGaiwer
addikt

ez kemény, az elmúlt 2 évből vagy 10 hónapot nem ment a cucc, vagy nagyon drágán méred azt a pár napot....

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#43) powerp4


powerp4
aktív tag

Itt Zuglóban kb. 3x volt vonalszakadás, egyre hosszabb ideig! :(((
Viszont váltani nem tudok, mert a környéken nincs más szolgáltató, vagy túl drága lenne nekik behúzni 200m kábelt... :W
Amúgy itt évente max.1-2 ilyen leállás van, max. pár órásak (Telekom DSL)
Régebben több volt, de kiderült, h a modem volt kevés a megemelt sávszél miatt. :))

[ Szerkesztve ]

powerp4 --- Mobilon (2O~824~2I~3O) 12-22 óra között vagyok elérhető!! --- Aktuális hirdetéseim: https://tinyurl.com/2m3bmhwc --- Új szabályok a HardverApró-n (érdemes elolvasni!): https://tinyurl.com/yckdt3k3 --- Jelöld be magad a PH! térképen: https://terkeph.hangya.net

(#44) korcsillio


korcsillio
őstag

Itt a Dunántúlon is sz@r sajnos(és egyre gyakoribb).Ezért fizetek nekik havonta több mint 20.000.-et :W

(#45) eszgé100 válasza bmakszim (#20) üzenetére


eszgé100
őstag

sorry, nem tudtam, hogy az azt takarja :R

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#46) djculture


djculture
félisten

Tavaly meg a telenor döglődött folyton..

(#47) Syl


Syl
nagyúr

Szegeden semmi gond nem volt. Mobil, mobilnet, kábeles net, iptv - mind hibátlan! :K

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#48) Akybron válasza Cythyel (#8) üzenetére


Akybron
aktív tag

Szerencsés ember. Váltanék én digire, ha lenne. (A TV technikailag most is az, mert a szolgáltató azt közvetíti tovább, de a net az koaxon jön (annak nyűgjeivel együtt), nem UTP-n.

73&DX HA5OJN

(#49) ViZion


ViZion
félisten

Véééégreee! :R
Ez hetek óta megy, kisebb-nagyobb leállásokkal. Örülök, hogy országos, ezt nehéz lesz kidumálni... ;]

Amúgy a standard trés helpdeskes megoldásokat próbáltátok? Restart, vírus, sz@r a géped, restart, nekünk nem jött bejelentés (akkor is ezt mondták, mikor 2 nap alatt úgy 4-5× telefonáltam és jeleztem, a szomszéddal beszéltem és ő is bejelentette aznap)... Hazug banda az egész, félnek hogy jól államosítva lesznek, lehet már kivitték az összes vasat rezet a rencerbő'! :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#50) SlayR


SlayR
senior tag

Itt megint semmi probléma nem volt ájeeeeh :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.