Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #52588800


#52588800
törölt tag

Gépigényt gondolom nem közöltek.

(#2) #97093120 válasza #52588800 (#1) üzenetére


#97093120
törölt tag

(#3) #52588800 válasza #97093120 (#2) üzenetére


#52588800
törölt tag

Köszi

(#4) #97093120 válasza #52588800 (#3) üzenetére


#97093120
törölt tag

Nincs mit .

(#5) Gigicuci


Gigicuci
senior tag

Aki rajongó árulja el el, hogy miért szórakoztató egy ilyen játék? Tényleg érdekel...

(#6) #78687232 válasza Gigicuci (#5) üzenetére


#78687232
törölt tag

Nehéz lehet a választ kitalálni. :DDD

(#7) hemaka


hemaka
nagyúr

Erre is lehet EU-s penz felvenni? :DDD

(#8) Astroboy válasza hemaka (#7) üzenetére


Astroboy
őstag

Nem kell, itt végtelen a trágya.:DD

(#9) myckey válasza hemaka (#7) üzenetére


myckey
veterán

Föld alapú támogatás lesz, ha minden igaz. :F

:D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#10) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Alig várom, hogy ismét paraszt lehessek! :R

Skynet is real. It's called Google.

(#11) hemaka válasza Astroboy (#8) üzenetére


hemaka
nagyúr

De abbol, hogy veszek mercedes terepjarot? :O

(#12) <Lacy85> válasza Gigicuci (#5) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Párom is szokott vele játszani.
Én meg csak lesek, hogy mi köti le ebben ennyire.
De gondolom sokakat érdekel, mert évente jön az új.

(#13) Kasya válasza hemaka (#7) üzenetére


Kasya
nagyúr

A napelem tamogatas most nagyobb biznisz :D

Farm like never before in the deepest, most complete farming simulator ever
Csak remelni tudom, hogy igy lesz. Bar, mivel konkurenciaja nincs, nem lesz nehez ezt elernie.

(#14) velizare válasza Gigicuci (#5) üzenetére


velizare
nagyúr

ez is csak egy need for speed. beleülsz egy több száz lóerős lambóba, aszt csapatod neki. csak itt eke van mögé kötve.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#15) Gigicuci válasza velizare (#14) üzenetére


Gigicuci
senior tag

:) Igen de itt a mező végén meg kell fordulnod!

(#16) TESCO-Zsömle válasza Gigicuci (#5) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Mitől szórakoztató focit nézni? Mitől szórakoztató színházba menni? Mitől szórakoztató a haverokkal összeülni egy sörre? Mitől szórakoztató sportolni?

A vaknak nem tudod elmagyarázni a színeket. Elmondhatod neki, hogy elektromágneses hullámok, milyen frekvencia, mekkora hullámhossz, de nem fogja tudni milyen a kék, a zöld, a sárga... Próbáld ki. Ha leköt, élvezed, meglesz a válasz, ha nem, akkor mindegy, hogy mások mit mondanak, úgyse fogod megérteni.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#17) myckey válasza TESCO-Zsömle (#16) üzenetére


myckey
veterán

Igazat szóltál ! :)

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#18) Gigicuci válasza TESCO-Zsömle (#16) üzenetére


Gigicuci
senior tag

Értem az alapvető gondolatod, de az általad feltett példa kérdésekre léteznek adekvát válaszok. Bízom benne, hogy a valaki (aki a sorozat rajongója) képes pár mondatban leírni azt amit te, egyként elegánsan, körbekerültél.

(#19) TESCO-Zsömle válasza Gigicuci (#18) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nehéz konkrétumot írni, mert nem tudom mit tudsz befogadni. A Farming Simulator -ahogy a legtöbb ilyen játék- lényegében egy Tycoon-game, ahol a menedzsment egy személyre szűkül és cserébe megadja ennek a személynek a nézőpontját (FPS/TPS). Ugyanazt csinálod, mint egy Tycoon-ba. Mikromenedzsment. Gazdasági stratégia. Közbe rámarkolhatsz az eke szarvára és saját kezedben érezheted az irányítás fizikai részét. Ettől, ha sikerül, az a siker jobban a tiednek hat, mintha csak 3mp-el hamarabb kattintasz.

Az általam felvetettekre létező adekvát válaszok is zömében csak kereszthivatkozások, amiekt vagy megértesz, vagy nem. Mindenkinek más tetszik. Ízlésekről vitatkozunk.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#20) Gigicuci válasza TESCO-Zsömle (#19) üzenetére


Gigicuci
senior tag

Jó így már jobban átéreztem, köszi. Megadja a folyamatos tápolás/csinosítás érzését (farmfejlesztés) örömét de közben FPS-ben tudod vezetni ezeket a nagy gépeket is. Olyasmi lehet, csak talán komplexebb, mint a Rollercoaster Tycoon.

(#21) TESCO-Zsömle válasza Gigicuci (#20) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A komplexebbe nem mennék bele, mert ugye a Tycoon gémek sokkal nagyobb léptékkel dolgoznak, így bár a lapát meg az ásó kiesik, traktort se vezethetsz, de cserébe van mondjuk 200 farm úthálózattal, teljes infrastruktúrával, mindennel. De ja. Van annyi szabadságfoka a játéknak, hogy aki a külcsínyre akar gyúrni, az is megteheté és aki a hatásfokot akarja a végletekig tolni, az is.

És ugye ez nem csak a Farming, mert van Construction, pár éve/hónapja nagyon ment a Mining, stb...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#22) Gigicuci válasza TESCO-Zsömle (#21) üzenetére


Gigicuci
senior tag

Nagyon kemény...és van annyira realisztikus, hogy a wannabe farmerek is gyakorolhatnak rajta, mivel is jár egy ilyen életforma? Vagy inkább a szórakoztatás/könnyedség faktor az erősebb?

(#23) TESCO-Zsömle válasza Gigicuci (#22) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én azt mondanám, hogy is-is. Főleg fizikai oldalról nyilván nme lesz olyan megterhelő, de mondjuk logisztika és management terén ad némi kóstolót. Nyilván a való életben az is sokkal összetettebb, mert ott nem játékszabályok vannak, hanem törvények, bonyolultabb nyelvezettel, összetettebb megfogalmazással.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#24) pilóta


pilóta
nagyúr

November végén? Akkorra már vége az őszi földmunkáknak. Télen pihen a paraszt. Megveszem, oszt tavaszig nem is játszhatok vele?

:P

Aki él és nem boldog, az téved!

(#25) Gigicuci válasza TESCO-Zsömle (#23) üzenetére


Gigicuci
senior tag

Akkor nincs is több kérdésem, nagyon köszönöm az idődet amit rászántál a válaszokra, most már legalább valami nagyon halvány elképzelésem van a témáról. :)

(#26) hemaka válasza Kasya (#13) üzenetére


hemaka
nagyúr

Akkor bevetem a foldet napelemmel. :DDD

(#27) velizare válasza Gigicuci (#15) üzenetére


velizare
nagyúr

tessék, egy kedvcsináló videó külön neked. (egy régi részből készült)

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#28) Astroboy válasza hemaka (#26) üzenetére


Astroboy
őstag

Én meg drukkolok, hogy ha kijön a játék legyen elég seed. ;]

(#29) hemaka válasza Astroboy (#28) üzenetére


hemaka
nagyúr

haha :DDD

(#30) Gigicuci válasza velizare (#27) üzenetére


Gigicuci
senior tag

:D :D Köszi. Nagyon gengszteresen tolja. Permetezővel nitrózni...:)))

(#31) Kasya válasza velizare (#27) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nincs benne a hatrafele szantas... ;]

(#26) hemaka: akik palyaztak, mar elkezdtek :D

(#28) Astroboy : ez igy nap vegen utott :DDD

(#32) hemaka válasza Kasya (#31) üzenetére


hemaka
nagyúr

shit, akkor errol lecsusztam :O :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.