Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FRENK1988


FRENK1988
veterán

a 3. kép napon életszerű. nőnél ilyen külső hdd:D

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#2) Silentfrog válasza FRENK1988 (#1) üzenetére


Silentfrog
veterán

Valóban,én hamarabb tudnék elképzelni valami nőcis pendrive-ot használna mint egy ilyen hdd-t.

[ Szerkesztve ]

(#3) macilaci78 válasza FRENK1988 (#1) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Elkeverte a cigarettatartóval, vagy sminktükörrel.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#4) stratova válasza FRENK1988 (#1) üzenetére


stratova
veterán

Miért is? Nejem épp mostanában pedzegette, hogy neki is kellene egy (max. ott fekete táskába kerül :) a szépészeti eszköztár azért jelentős részt foglal el a hölgyeknél :DDD, de egy női táskába minden belefér).

[ Szerkesztve ]

(#5) King Unique


King Unique
titán

Kicsit megkésett a cikk,mert már egy ideje megtalálható weboldalukon is 500 GB-os...
Viszont hallottam vkitől,akinek van,h elég jók a goflex slimek,baromi gyors,multi csati,nem melegszik,win-eshez is adnak mac drivert stb.,csak drága...
Amúgy szebikk nemnek vsz slim design bejön,ha feketeébe nem tetszik,v ezüst is machez,persze az még drágább... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Nekem tetszik a design, bár egy nő kezébe nehéz elképzelni a mindennapi életben.

(#7) Apika


Apika
Közösségépítő

Nagyon jól néznek ki! A 320GB-os ára nem is olyan vészes a mai HDD árak mellett...

[ Szerkesztve ]

(#8) anubys1984 válasza FRENK1988 (#1) üzenetére


anubys1984
aktív tag

Én pont tegnap lepődtem meg.
Volt nálunk egy női társaság és sorban kapkodta elő mindenki a fél terás külső winyókat. Kerekedett a szemem. :D Szóval nem is annyira irreális az.

Alcatel OT 311 (2001), Alcatel OT 535 (2004), Nokia 6100 (2005), Nokia 2610 (2007), Nokia C5-00 5MP (2012), Xiaomi RedMi Note 2 Prime (2016), Xiaomi Redmi Note 5 (2018), Poco X3 Pro (2022)

(#9) Apika válasza anubys1984 (#8) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Gémerek, vagy üzletasszonyok voltak? :DDD

(#10) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Tetszetős darab, kár hogy seagate :D

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#11) .mf válasza King Unique (#5) üzenetére


.mf
veterán

"Amúgy szebikk nemnek vsz slim design bejön"

Talán ez állna az últrabúkok és egyéb vékonysághajhász vackok trendje mögött?...

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#12) riedgras


riedgras
tag

Szép, gyors, elegáns, drága :K

[ Szerkesztve ]

(#13) banhammer válasza anubys1984 (#8) üzenetére


banhammer
veterán

Lehet divatcikk náluk.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#14) King Unique válasza anubys1984 (#8) üzenetére


King Unique
titán

Na...pontosan milyenek voltak,azt nem nézted (2,5" gondolom,ami elfér tasiba :D ,de milyen)? Kell a hely a cuccoknak ott is úgy látszik,HD filmek,v ki tudja,azért üzletasszony przentációi,céges cuccai talán ráférnek pendrive-ra is.
V ki tudja...egyik rendszergazda haver mesélte,h cégnél fönökasszony megőrite 1x éves email levelezését (több 100 GB) ,amit egyrészt neki kellett másik szerverre lementenie,másrészt tart a nő külső vinyót is,amin biztos-ami biztos alapon ezeket tartja.

(#15) anubys1984 válasza Apika (#9) üzenetére


anubys1984
aktív tag

Meglepő mód egyik sem.
Vagy legalábbis nálunk nem ilyen okokból jártak.

Gyanítom, hogy zenéket másolgattak egyikről a másikra. :)

King Unique:
Így igaz, 2,5"-os fekete Samuk voltak. És meglepő volt, hogy mindegyiküknél ugyan olyan volt. :DDD

Alcatel OT 311 (2001), Alcatel OT 535 (2004), Nokia 6100 (2005), Nokia 2610 (2007), Nokia C5-00 5MP (2012), Xiaomi RedMi Note 2 Prime (2016), Xiaomi Redmi Note 5 (2018), Poco X3 Pro (2022)

(#16) nbucsi


nbucsi
csendes tag

külső vinyónál nem látom értelmét a 7200 rpm-nek. Adattárolásra használják, persze megértem, hogy usb 3.0 csatoló (valahogy gyorsítani kell a korongot is), csak egy 7200-at pörgő diszkben kisebb mtbf-et látok...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.