Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-04-20 20:25:37

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) D4ni


D4ni
őstag

Ez igen ! Nem látok túl sok újítást.

[ Szerkesztve ]

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#2) moma


moma
őstag

Huh, gyönyörűek. Ha nem robbannak tarolni fognak...

we all deserve a bit of luck.

(#3) a.sebi


a.sebi
őstag

Aha! Nagyon jó! Köszi!

(#4) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Élőben!

[ Szerkesztve ]

(#5) VIBO


VIBO
őstag

Wooow. Nekem nagyon bejön. Még szebb mint gondoltam :R

Hátulját még lehetett volna csinosítani sztem, kb olyan mint az s7 edgem :D

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#6) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Sokaknak igen, nekem nem tetszik a dupla kajla kijelző.
Meglátjuk mit fog még tartogatni.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#7) Dr. 444Hertz


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Eddigi szivárgott képek nem győztek meg, de ez valami gyönyörű!
A hardver (szokás szerint) rendben van, várom a teszteket :)

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#8) Burt1793


Burt1793
veterán

Gyönyörű, nézem is az élő adást az s7emről (azért osztva már kicsit kevés ez az 5,1 col). Remélem nem csábulok el. 😃
Szerencsére a kamera nem fejlődött számottevően, így talán tudom tartani magam. A kameraszoftver már olyan az s7esen, mint amit a cikk ír.

[ Szerkesztve ]

(#9) atosan


atosan
addikt

Hm, ez most valahogy tetszik.

Maine coon

(#10) janeszgol


janeszgol
félisten

Tetszett is, aztán nem is az eddigi bemutatókban. Most, hogy itt vannak az éles képek, azt mondom nagyon szépek a készülékek.

2024: nem lesz kegyelem a ZTE-, és HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#11) Burt1793


Burt1793
veterán

Jópofa ez a leboxolás. 😃

(#12) Gilberto


Gilberto
aktív tag

Dehogy Koh még mindig nem tud angolul...

PSN: Gilberto2k10 (PS4)

(#13) enemi válasza atosan (#9) üzenetére


enemi
senior tag

bakker,alig ismertem fel Jackie Chan-t szemüvegben

[̲̅̅P̲̅][̲̅̅s][̲̅̅y][̲̅̅T̲̅][̲̅̅r][̲̅̅a][̲̅̅n][̲̅̅C̲̲̅̅][̲̅̅e]

(#14) Wesder válasza moma (#2) üzenetére


Wesder
félisten

Hagyjuk már ezt a robbanást -.-

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#15) pit stop


pit stop
addikt

Veletech exkluzív bemutatás, gratulálok srácok!

Szép telefon lett, de itthon drágának érzem ahhoz, hogy S7-ről megérje váltani.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#16) aAron_


aAron_
őstag

Sajnálom, hogy akku méretben a kínai gyártóktól még mindig le vannak maradva, még ha jobb is az energiagazdálkodás. Egyébként nagyon tetszik a s8+.

What is your ikigai?

(#17) slimshady válasza Ateszpapa (#4) üzenetére


slimshady
senior tag

Itt is megy. :)

üdv.: SlimShady

(#18) AlrightSir


AlrightSir
tag

Megfogadtam, hogy soha többé Samsung, de ez nagyon bejön.

Ezek szerint az alsó "home gombra" alvó üzemmódban tapintva feléled a telefon? Ez az egy, ami miatt nem veszek hátsó ujjlenyomat-olvasós készüléket, de így ez örvendetes. :C

[ Szerkesztve ]

(#19) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Szep, de semmi extra, kamera téren biztos hogy nem lesz jobb mint az s7 edge, vagy csak nagyon minimálisan, ami várható volt, de szomorú
Akksi nagyon kevés, rettentő kevés, ekkora kijelző...

A kijelző mérete meg túl nagy

De valószínűleg ez lesz a következő telefon, mert egyelőre nincs más gyártó aki hasonlót alakítana

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#20) batai15


batai15
félisten

Bűn rondák , ráadásul a kisebbik mérete is vicc.

(#21) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Ezen élvezet lesz netflixezni. Vagy bármilyen videót nézni.
Kérdés, hogy az alkalmazások (pl: yt) megoldották-e.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#22) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Féltem hogy a néhány napos S7 Edgem egyből el is avul, de szerencsére HW fronton azért nem történt paradigmaváltás :N

Viszont tényleg szépek :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#23) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Komolyan néz ki, de nem túlzás az 5,8" a kisebbik modellnél (is)? Értem én, hogy nyúlánk, meg jó a kijelző/előlap aránya, de akkor is fölé lőttek az igénynek szerintem.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#24) RaveForce válasza aAron_ (#16) üzenetére


RaveForce
veterán

mint a megapixeleknél, úgy itt se a puszta számok a mérvadóak. Ezer dolog befolyásolja ezt még.. az s7-s7edge páros az elmúlt években is a maximumot hozta a csúcskategóriás eszközök között üzemidőben ;)

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#25) M5Norbi


M5Norbi
őstag

Nagyon szépre sikerültek és mivel én nem vagyok oda a hajlított kijelzőért így hogy most kevésbé olyan így elfogadható.
Viszont így még nem kapott el a birtoklási vágy,kíváncsi leszek élőben mennyire lesz nagy szám.
Más szempintból igyekeztek mindent beletenni,csak az infra maradt ki persze ez valószínűleg kevesünknek fog hiányozni.
Amire még kíváncsi leszek az hogy a VR tartalom jobb e lesz vele mert végülis az az az S6,pláne S7 is viszi a felbontás pedig nem lett számottevően nagyobb.

CSAPOATI: De igen szerintem is elég lett volna 5,3-5,5 max.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#26) mjani1172


mjani1172
addikt

Jó lett, nem is vártam mást.
Kiváncsi vagyok mikor jön az első hozzászólás hogy Xi.... féláron többet tud.
Csapoati:Mutass egy topicot ahol ez nincs így.

[ Szerkesztve ]

(#27) Csapoati válasza mjani1172 (#26) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ócska trollkodás... :(

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#28) enginev3.0 válasza RaveForce (#24) üzenetére


enginev3.0
félisten

S7 edgeben nagyobb akksi van mint itt az 5.8"ban, es annyit szoftveresen nem fognak javítani hogy ezt kompenzálják

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#29) Fred23


Fred23
nagyúr

"van egy felhasználói csoport, amely kifejezetten keresi a kisebb méretű, mégis erős telefonokat, ők talán csalódnak az 5,8 hüvelykes kijelző hallatán"

Talált.

(#30) ForRedGlory válasza Csapoati (#23) üzenetére


ForRedGlory
félisten

S8: 148,9 x 68,1 x 8 mm
S7 Edge: 150.9 x 72.6 x 7.7 mm

Nagyobb kijelző és érezetően kisebb telefon. Nincs semmi gond a méretével. :U A nagy kijelző jó, az egész telefon meg kompakt... Csak mondjuk ekkora telefonba is simán belemehetett volna a 3500-as akksi. Mondjuk akkor meg a kutya nem venné volna az S8+-t. Utóbbiba meg 3800-4000 körül is elfért volna.

[ Szerkesztve ]

(#31) RaveForce válasza enginev3.0 (#28) üzenetére


RaveForce
veterán

nostredamus személyesen? :P egyébként mind az amoled mind pedig a SoC, minden évben lejjebb tornázzák fogyasztásban, és ez csak 2 dolog a sok közül, ám ha még esetleg gyengébb is lenne pár %-kal az s7(e) párosnál, még akkor is meg tudják tartani az üzemidő élmezőnyben a helyüket..

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#32) Norbi.


Norbi.
őstag

Úgy érzem, aki azt várta, hogy még is kisebb lesz mint a pletykált 5.8" és 6.2" az most rendeli meg a sima S7-et. :K

(#33) Vikooo


Vikooo
addikt

Gratula, hogy ilyen gyorsan kaptunk cikket es hands-on videot, kepeket!!!

Par eve mondtam, hogy soha tobbet Samsung de az S8 meggyozott, foleg latva a tobbi gyarto kinalatat!

(#34) M5Norbi válasza ForRedGlory (#30) üzenetére


M5Norbi
őstag

Igen ez végülis igaz. :R

De biztos így is lesz akinek maga a kijelző mérete miatt nem jön be.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#35) Csapoati válasza ForRedGlory (#30) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Tök jó, hogy az S7 Edge-hez hasonlítod, ami tavaly a nagyobbik készülék volt (a lehajló kijelző most mindegy)... A sima S7 142,4 mm magas és 69,6 mm széles. Itt nincs kisebb lehetőség, mint az S8, bár ahogy látom, kicsit keskenyebbé vált, ami viszont jó.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#36) Dr. 444Hertz válasza mjani1172 (#26) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Xiaomi Redmi 3S ötödannyiért jobban megéri ;]

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#37) kovaszoskeny


kovaszoskeny
aktív tag

Roppant unalmas túlárazott mestermű.

[ Szerkesztve ]

Abe due dembella

(#38) Gilberto


Gilberto
aktív tag

Gyönyörü lett, az arcfelismerés is elég kemény lett. Asszem megvan a Note 4 utódja az S8+ személyében.

PSN: Gilberto2k10 (PS4)

(#39) Ádám16


Ádám16
addikt

Melyik racionális vásárló választja majd ezt az S7/E helyett?
Ez így nekem nagyon sovány lett.

(#40) ForRedGlory válasza Csapoati (#35) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Persze, hogy ahhoz hasonlítom, az van nekem. Az S7 Edge pedig nem nagy telefon, max annak tűnik elsőre, de kezes bárány. Persze aki csak képről látja, meg kirakatból és nem használja, az nyilván nem hiszi el. (Nem rád gondolok, hanem általánosságban).

[ Szerkesztve ]

(#41) Nite válasza ForRedGlory (#30) üzenetére


Nite
őstag

mar hogyne lenne? :((( a kisebbik, bocs kevesbe hatalmas 8-at tessek a kisebbik 7-hez merni!

ami mar szinten overkill volt, kisebbik valtozatnak az s6 edge a megfelelo!

[ Szerkesztve ]

Paid my dues!

(#42) South Velen válasza mjani1172 (#26) üzenetére


South Velen
addikt

5 collon a Redmi4 Pro-m 4100 mAh-t tud hatodennyiért. ;]

egyébként én is csatlakozom, hogy ez a "kisebbik" modell el lett mérve, 5,5 collnak kellett volna lennie... egyébként szépek... a samsung továbbra is mindenki előtt jár mindenben (megbízhatóságot kivéve talán).

[ Szerkesztve ]

(#43) kovaszoskeny válasza Ádám16 (#39) üzenetére


kovaszoskeny
aktív tag

Akik fel lettek építve a samsung által a apple példáján keresztül.

Abe due dembella

(#44) Ateszpapa válasza ForRedGlory (#30) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Nem követik el azt a hibát amit a Note 7-nél.
Túl nagy akksi volt benne a telefon méretéhez képest.
Na ott kimaxolták az akkut, és tudjuk mi lett a vége.
:(

(#45) sphe válasza ForRedGlory (#30) üzenetére


sphe
senior tag

A "kompakt" szó erősen bízom abban, hogy irónia. :D

Ha lenne 5 col körül vagy alatta, akkor nagyon kéne.

(#46) ForRedGlory válasza Nite (#41) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ha elolvasnád az egész beszélgetést, akkor rájöhetnél, hogy Én erre reagáltam:

"Komolyan néz ki, de nem túlzás az 5,8" a kisebbik modellnél (is)?"

Ebből az szűrődik le, hogy szerinte azért nagy a telefon, mert 5.8-as kijelzője van. Erre írtam, hogy ez nem igaz, mert még az S7 Edge-nél is kisebb, ami csak 5.5-ös. Mi nem érthető ezen? Ennyi erővel az Iphone SE-hez is hasonlítható, mert ahhoz képest hatalmas. A maga kategóriájában mérnöki csoda az S8 kompaktsága és az utolsó dolog lenne, hogy nagynak tartsam. Meg lehet nézni a hasonló kijelzős telefonok méretét. Most direkt nem írom le, de mégis: lehet hasonlítgatni az Iphone 7 Plus méreteivel. ;]

[ Szerkesztve ]

(#47) Ádám16 válasza kovaszoskeny (#43) üzenetére


Ádám16
addikt

Ez hatalmas flame, és nem szeretem tovább szítani az ilyesmit, de ezt most én is így látom. Brand felépült, pénzköltés minden évben kötelező, "ha megéri, ha nem" -és most nem.

(#48) borand


borand
aktív tag

De jó lenne egy 5-5,2 colos valami 13 cm-es házban. Mondjuk a Samsungot nem érdemes fikázni az A3-asok miatt, de a többi szolgáltató miért nem tud ténylegesen "mini" minőségibb telefont csinálni? Ezek a pingpong ütők rohadt szépek, de még zsebben sem férnek el rendesen.

(#49) slimshady válasza enginev3.0 (#19) üzenetére


slimshady
senior tag

Várható volt, de igazán gyúrhattak volna a kamerára és az akkura. Egyébként ha a tesztekben jól teljesít esélyes nekem is következő telefonnak.

üdv.: SlimShady

(#50) S e t h


S e t h
nagyúr

Nem kicsi, de legalább ronda.
Note szériához szokott szememnek kicsit idegen ez a sodrófa kialakítás.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.