Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fecogame


Fecogame
veterán

Kicsit "The walking dead" beütése van, de jónak tűnik :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#2) Shing


Shing
őstag

Nem is tudtam, hogy ennyire sztori központú.

(#3) #78687232


#78687232
törölt tag

Ott voltam a startnál, eleinte még menteni sem lehetett rendesen, most meg mondhatni minden részletet kimaxoltak a srácok. Szép munka, early access címeknek így kéne menetelniük.
Remélem egyszer még XO-ra is megkapjuk, azonnal venném :R

(#4) prolad


prolad
őstag

Teljesen el is felejtettem ezt a játékot, még valamikor 2015 tavaszán próbáltam, már akkor is ígéretesnek tűnt. Örülök, hogy elkészült és nem jutott az átlag early acess címek sorsára.

(#5) dergander


dergander
addikt

A kezdetekkor vettem meg mivel tetszett az alapja.

Viszont 4 évbe telt mire elkészül, hát oké hogy kis csapat készítette de azért ez sok. Bohóckodni jó vele,viszont piszok sok a csaló benne, multiztunk haverral és nem privet-oltuk le a szobát, belépett valaki és egy klikkel mindent felépített. Én szeretek megdolgozni a dolgokért de így...

(#6) Chp


Chp
őstag

Elég durva tévedés volt Team Fortressnek olvasni... :DDD

(#7) Ren Hoek


Ren Hoek
veterán

A single részéért van értelme kiadni ennyi pénzt?

Nekem baromira tetszett anno, de nem vágtam bele, mert sok hibája volt. Most lehet megveszem, max cimbikkel játszanék, de inkább egyedül.

(#8) HELLAFLUSH válasza Ren Hoek (#7) üzenetére


HELLAFLUSH
őstag

még most is rengeteg bug van benne sajnos :( viszont jobban van optimalizálva :)

(#9) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Van benne single player? :o

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#10) #74018560 válasza Plazmacucci (#9) üzenetére


#74018560
törölt tag

Van! :K

Véleményt még nem írok, mert még csak ma próbáltam először.

(#11) #74018560 válasza #74018560 (#10) üzenetére


#74018560
törölt tag

Pár óra próbálgatás után azt mondom jó az alapötlet, de nincs eléggé kidolgozva :(
Lehet gyűjtögetni sok kacatot, de a favágáson és a kajagyűjtésen kívül nincs igazán sztori, valahogy céltalan az egész :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.