Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lorinser


lorinser
senior tag

A kamerán keresztüli szövegfordítást már évek óta tudja Windows Phone-on a Bing Translate (ráadásúl sokkal több nyelven elérhető, többek között magyarul is).

Poco F5, Philips 55PUS8303, Philips 58PUS8535

(#2) harry3


harry3
őstag

Eddig jónak tűnik, bár csak hosszabb használat után fog kiderülni, hogy milyen. Nagyon megkönnyíti a dolgomat, mert kezdő nyelvtanulóként nagyon sok az ismeretlen szó és mire leírom, a speciális karakterek miatt nagyon sok időt elvesz.

(#3) whYz


whYz
addikt

Mar a regi google translate is tudta a forditani a kepeket, nem ertem ezen mi az ujdonsag.

(#4) ferensz válasza lorinser (#1) üzenetére


ferensz
senior tag

Ezaz, ezen csodálkozom én is, hogy ebbe most mi az a nagy hűha.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#5) lorinser válasza ferensz (#4) üzenetére


lorinser
senior tag

Csak a szokásos marketing: valamit gyorsan villantani kellett a Skype fordítóra reagálva. Kicsit Apple érzésem van most, mert ők a nagymesteri annak, hogy egy már létező dolgot úgy bemutatnak, mint ha azt ők találták volna fel.

Poco F5, Philips 55PUS8303, Philips 58PUS8535

(#6) whYz válasza lorinser (#5) üzenetére


whYz
addikt

Ne keverd az apple-el. :P

Kiprobaltam ezt a real time fordito dolgot es eleg szepen nez ki. Nem probaltam meg a binget de nem hinnem, hogy ilyen szepen tudna megjeleniteni a forditasokat. Igazabol ez tenyleg csak a turistaknak lesz hasznos funkcio mert masra nem jo.

(#7) Lapajbacsi


Lapajbacsi
aktív tag

10-20 év és a nyelvtanulás feleslegessé válik... már ha nem írtjuk ki magunkat előbb...

(#8) junkpod


junkpod
nagyúr

A képről fordítás már évek óta tudja a fordító és a tolmács fordítás is több mint 1 éves funkció, a telefontartassal lehet vezérelni a nyelv váltás.

Box's don't touch!

(#9) vzoli1987


vzoli1987
aktív tag

ha jól látom magyar nyelven nem tud fordítani valós időben csak fényképezés után :(

Huawei P30 ||| VU+ DUO 2 Kodi 18.8

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.