Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Hát ez még mindig nagyon gáz... :)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#2) Cs1csó válasza GodGamer5 (#1) üzenetére


Cs1csó
félisten

:K

A harcrendszer is nagyon gagyinak tűnik, de az arcok(?!) borzasztóak. A nyitókép mégbiztató volt, de a többit hagyjuk.

(#3) GodGamer5 válasza Cs1csó (#2) üzenetére


GodGamer5
addikt

Közben valami perverziótól vezérelve kipróbáltam a játékot. Negyedóra után töröltem a gépről... :) Minősíthetetlen. Mint valami Strange Brigade gyerekeknek. :)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#4) ribizly


ribizly
veterán

Kár érte. Nekem egy üde színfolt volt a Jumanji reboot. Ettől a játéktól én pl. egy 4 fős, coop, logikai feladványokkal tűzdelt (Portal-ban látott megoldási szintűvel) játékot vártam volna. Azzal kiemelkedne a sok hulladék közül, de így... :( :W

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#5) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Valahogy én is így vagyok vele, a film kifejezetten kellemes csalódás volt, de ez a játék tuti kimarad. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#6) Corleone33


Corleone33
aktív tag

Erősen megkérdőjelezem hogy 2019-ben mennyire van igény még a Jumanjira, és főleg egy ilyen "licenszelt" játékra, ami szemmel láthatólag nem igazán akar más lenni mint a sokadik copy-paste kooperatív looter-shooter-kalandjáték/puzzle keverék

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#7) laceszgamer válasza Corleone33 (#6) üzenetére


laceszgamer
addikt

Gondolom a fiatalabb korosztály ezzel a célközönség.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.