Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) John_Doe


John_Doe
senior tag

Valami átok sújtja a Stargate játékokat. Igazán megtörhetné már valaki... :(

Shal'kek nem'ron!

(#2) Morden24


Morden24
nagyúr

Lehet némivel egyszerűbbel kellett volna kezdeni, például egy fasza Single RPG-re. Bár a sorozatot nem kedveltem túlzottan, a világ szimpi, és állati nagy lehetőségek lennének benne.

Egy Kotor-szerű SG rpg nálam például abszolút musthave lenne.

Sectumsempra - For Enemies

(#3) hommeros


hommeros
őstag

Én ezt már egy fél éve is sejtettem, mikor a rajongó táborokat is meg oldalakat is kategorizálni kezdték titkon. Egy moderátorral a hivatalos oldalról sokat beszélgettem.
Reménykedni lehet, de túl nagy kaliberű fejlesztés ez ahhoz, hogy egyáltalán idén megjelenjen. És mivel hosszú a fejlesztési periódus, még akár ki is lábalhat.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#4) remington2 válasza Morden24 (#2) üzenetére


remington2
senior tag

Én egy jó minőségű fps-nek is örülnék, akár nem saját motorral is. Aztán lehetne ugyanígy stratégia (mekkora feeling lenne már), nekem ott sem lenne komoly (grafikai) igényem, akár a wc3 motorjával. Jöhetne így több minden is, csak a szándék lenne meg :(

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#6) grabber válasza John_Doe (#1) üzenetére


grabber
addikt

Már a grafika elriaszt.A SG-ben tök szépen megcsinálnak mindent,hajót űrt stb. és egy ilyen játékot engednek kiadni :(((

(#7) Wolverine válasza grabber (#6) üzenetére


Wolverine
félisten

Egy MMORPG-nél ez a grafika a jó kategóriába tartozik.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#9) grabber válasza Wolverine (#7) üzenetére


grabber
addikt

Lineage 2 szerintem jobb volt,pedig az se mai.Vagy csak nekem jött be nagyon.

(#10) hommeros válasza grabber (#6) üzenetére


hommeros
őstag

A környezet szerintem nem rossz, azon lehet még mit csiszolni,de a karakterek igen mókásra sikeredtek :D

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#11) hommeros válasza grabber (#6) üzenetére


hommeros
őstag

Elszomorító, igen. Én, ugyanezt az angol fórumon felvetettem. persze lehurrogtak, hogy micsoda hozzáállás ez, ez egy igen szép és jó grafika...
Agymosás megy ott :D

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.