Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Juhaszatti


Juhaszatti
addikt

Ez is nagyon jó ajánlat, csak úgy mint a nagytesó. :R Szimpatikus irányba tart a cég újra.

[ Szerkesztve ]

(#2) rdt89


rdt89
addikt

Na a Lenovo is rálépett a gázra, de a Xiaomo K20Pro ha tényleg igazak a pletykák, híresztelések, árazás akkor csúnyán tarolni fog minden téren és még kinézetre is jó.

(#3) Whist


Whist
aktív tag

Valóban jól néz ki, a teljesítménye is elég, sőt még akár sok is lehet a casual usernek, jó árérték arányú készülék.

A cikkírónak: az utolsó mondat második felét érdemes lenne átnézni. :)

(#4) AliceWake válasza Whist (#3) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Na, ennél szándékosan is nehéz lett volna jobban összekutyulni :D Javítottam, köszi :R

Non omnis moriar.

(#5) Dovloran


Dovloran
senior tag

Nem bántam meg, hogy a Lenovo mellett döntöttem, de még mindig kérdéses a szoftveres frissítések gyorsasága. Az S5 Pro-ra például tavaly óta nem jött frissítés...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Y ~ LG Optimus F6 ~ Apple iPhone 4S - iOS 6.1.3 ~ Apple iPhone 5S ~ Meizu M6 Note ~ Lenovo S5 Pro ~ Umidigi S5 Pro ~ Google Pixel 6a - GrapheneOS

(#6) ates


ates
aktív tag

Jó ajánlat. Így kell ezt csinálni. Bravó.

(#7) Gusztáv válasza Dovloran (#5) üzenetére


Gusztáv
addikt

Szia, pont ezt akartam kérdezni. Havi Google security patch sem jön, vagy csak a rendszerfrissítést hanyagolják. Én pont a Z5s-t nézegettem egy ismerősnek, mert specifikáció alapján nagyon szimpatikus, de a végén nem mertem ajánlani pont a frissítések miatt.

Laci

(#8) Dovloran válasza Gusztáv (#7) üzenetére


Dovloran
senior tag

Ne aggódj, a havi sem jön meg. (Haha)

Samsung Galaxy Y ~ LG Optimus F6 ~ Apple iPhone 4S - iOS 6.1.3 ~ Apple iPhone 5S ~ Meizu M6 Note ~ Lenovo S5 Pro ~ Umidigi S5 Pro ~ Google Pixel 6a - GrapheneOS

(#9) Wasquez


Wasquez
senior tag

És milyen kijelző van benne?

PC

(#10) kovjoe


kovjoe
aktív tag

Egyelőre ne vegyétek, ha fontos a gps, mert a global romon nem működik :W , saját tapasztalat is.

Xiaomi 11 lite 5G NE (8/256) (MIUI Global 14.0.11 Stabil) - Békéscsaba

(#11) Mols válasza kovjoe (#10) üzenetére


Mols
csendes tag

Nálam hibátlanul működik az IGO, a Google és a Waze is. A GPS jel elérése autóból kb. 1/2 perc. 11.0.49ST globál rommal.

A hülyeség nem pók, mégis behálózza a világot......

(#12) kovjoe válasza Mols (#11) üzenetére


kovjoe
aktív tag

Ez érdekes, és honnan lehet leszedni ezt a változatot, mert OTA-n biztos, hogy nem jött le a frissítés. Rootolni kellett, mert a otp netbankja nem szereti a mókolást, azaz a rootolt telefon esetén nem engedi a használatot :W .

Xiaomi 11 lite 5G NE (8/256) (MIUI Global 14.0.11 Stabil) - Békéscsaba

(#13) Mols válasza kovjoe (#12) üzenetére


Mols
csendes tag

Én ezzel a rommal vettem, aztán szórakoztam egy kicsit. Felraktam a 11.0.92 -t, de azzal semmi GPS nem volt. Több olyan dolgot hiányoltam a global romból amit a korábbi telómon megszoktam de a legfájóbb a hívásrögzítés hiánya volt, és felraktam a 11.1.048 ch verziót úgyhogy most öröm és boldogság. OTA frissítésben ne nagyon reménykedj. Lenovóék nem preferálják. QFIL-l raktam az összeset és nem rootolt. A 4pda fórumról szedtem le minden verziót. Ha nagyon nem találod akkor küldj privit és segítek.

[ Szerkesztve ]

A hülyeség nem pók, mégis behálózza a világot......

(#14) kovjoe válasza Mols (#13) üzenetére


kovjoe
aktív tag

Merci beaucoup :R . 7végén ráprobálkozom. Ha baj van, élek a felajanlással.

Xiaomi 11 lite 5G NE (8/256) (MIUI Global 14.0.11 Stabil) - Békéscsaba

(#15) kovjoe válasza Mols (#13) üzenetére


kovjoe
aktív tag

Ahogy olvasom, a hívásrögzítés funkciót a google vette ki a pie rendszerből, így ez nem a lenovo számlájára írandó. 3 éve még egy lenovo k3 note-ot használtam, ahhoz voltal OTA-s frissítések.

Xiaomi 11 lite 5G NE (8/256) (MIUI Global 14.0.11 Stabil) - Békéscsaba

(#16) Mols válasza kovjoe (#15) üzenetére


Mols
csendes tag

Valóban a Google vette ki, de ettől eltekintve még számomra egy alapvető fontosságú. Azt azonban nem értem,hogy a kínai verzióban megcsinálták,a globalból meg kihagyták. (Gondolom a GDPR miatt, bár hivatalosan az Eu-ban nem is forgalmazzák) A Xiaomit ugyanakkor ez abszolút nem zavarja. Nekem vibe shot z90a40-t váltott több mint 3 év használat után, de ahhoz is "csak" ugyanezzel a megoldással jött frissített verzió.

A hülyeség nem pók, mégis behálózza a világot......

(#17) kovjoe válasza Mols (#16) üzenetére


kovjoe
aktív tag

Na, végül én is a Kínai verzió mellett döntöttem, így nem kellett csak flashelni. A google play-vel kicsit elszórakoztam, de végül siker. Azért az annyira nem rossz, hogy volt egy júliusi Kínai rom, amit feltettem és egyből jött rá két frissítés OTA-n, ami azt jelenti, hogy a májusban kiadott romhoz már 2 stabil frissítés jött ki. Én redmi 4 primeról váltottam 2,5 év után, előtte már volt egy K3 note 2 évig.

Xiaomi 11 lite 5G NE (8/256) (MIUI Global 14.0.11 Stabil) - Békéscsaba

(#18) Mols válasza kovjoe (#17) üzenetére


Mols
csendes tag

Nem tudom miről indultál mert én egyből a 048-t raktam fel. Egyetlen komoly hibával találkoztam eddig, mégpedig a pop-up értesítések hiánya. A globallal összevetve számomra sokkal jobban bejön. Használd egészséggel. :)

A hülyeség nem pók, mégis behálózza a világot......

(#19) kovjoe válasza Mols (#18) üzenetére


kovjoe
aktív tag

11.0.212 CN. Egy napos használat, és állítgatás után még mindig tetszik, főleg, hogy az eredeti Zui nagyon hasonlít a Miui-ra :C .

Xiaomi 11 lite 5G NE (8/256) (MIUI Global 14.0.11 Stabil) - Békéscsaba

(#20) kovjoe


kovjoe
aktív tag

Megjött az OTA frissítés :)) .

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11 lite 5G NE (8/256) (MIUI Global 14.0.11 Stabil) - Békéscsaba

(#21) Mols válasza kovjoe (#20) üzenetére


Mols
csendes tag


Ha még használod akkor nyuszajándék :)

[ Szerkesztve ]

A hülyeség nem pók, mégis behálózza a világot......

(#22) kovjoe válasza Mols (#21) üzenetére


kovjoe
aktív tag

Igen még használom, nekem még nem jött :C . Neked OTA-n jött, vagy valahonnan leszedted a romot, és gépen keresztül raktad vissza?

Xiaomi 11 lite 5G NE (8/256) (MIUI Global 14.0.11 Stabil) - Békéscsaba

(#23) Mols válasza kovjoe (#22) üzenetére


Mols
csendes tag

Szia, péntek reggel OTA-n.

A hülyeség nem pók, mégis behálózza a világot......

(#24) kovjoe válasza Mols (#23) üzenetére


kovjoe
aktív tag

Szia! Köszi. Ma reggel nálam is megjelent :R .

Xiaomi 11 lite 5G NE (8/256) (MIUI Global 14.0.11 Stabil) - Békéscsaba

(#25) kovjoe válasza Mols (#23) üzenetére


kovjoe
aktív tag

Hopp, mire felraktam volna, úgy tűnik, hogy visszavonták :Y .

Xiaomi 11 lite 5G NE (8/256) (MIUI Global 14.0.11 Stabil) - Békéscsaba

(#26) Mols válasza kovjoe (#25) üzenetére


Mols
csendes tag

Nálam szépen működik,eddig hiba nélkül. Ha SOS akkor a 4pda fórumon fenn van a zip-s TWPR ből telepíthető verzió, I'll. a kínai Lenovo fórumon láttam még hogy fenn van. De ha nem sürgős akkor sztem hamarosan újra elérhető lesz. Ez volt az ezelőtti verziónál is.

A hülyeség nem pók, mégis behálózza a világot......

(#27) kovjoe válasza Mols (#26) üzenetére


kovjoe
aktív tag

Ma reggelre újra jelzett a telefon, hogy rendszerfrissítés érkezett :Y .

Xiaomi 11 lite 5G NE (8/256) (MIUI Global 14.0.11 Stabil) - Békéscsaba

(#28) LlNk


LlNk
csendes tag

Sziasztok!
Az a nagy helyzet, hogy kábé fél éve szert tettem én is egy ilyen csodára, Gearbest vásárlás, jó dealnek tűnt. Azonban, én azóta csak haragszok rá. Frissítéseket nem kaptam rá egy darabot se. A gyári kamera szoftvere nekem úgy sz@r ahogy van, kábé 5 perc mire megnyitja, csinálok egy fotót, se kép se hang, kifagy a rendszer (nem a kamerapp, a rendszer!), képet nem ment. Mivel nem vagyok nagy telefonguru (megvesz, használ, megun/összetör, cserél) ezért elég tanácstalan vagyok, hogy mit, hogyan, merre kéne tegyek az ügyben, hogy ne a falhoz vágva végezze, mert képtelen lefotózni egy virágot fél órányi szerencsétlenkedés után. :W Tudtok valami segítséget nyújtani ezzel kapcsolatban? :F Előre is köszönöm!! :R

(#29) kovjoe válasza LlNk (#28) üzenetére


kovjoe
aktív tag

Kellene neked egy ismerős, aki felteszi a kínai romot, utána szeretni fogod, igaz csak, akkor ha nem zavar, hogy angolul kommunikál a teló.

Xiaomi 11 lite 5G NE (8/256) (MIUI Global 14.0.11 Stabil) - Békéscsaba

(#30) LlNk válasza kovjoe (#29) üzenetére


LlNk
csendes tag

Az angollal nincsen bajom. Mással van bajom:
- Google Play nem frissít,
- Telefon abszolút nem frissít,
- Kamera nem képes fotót menteni, készíteni, az appot ha megnyit, kifagy a teló,
- Telefonáláskor szarul hallanak...
Azt mondod, hogy ezt mind meg fogja oldani egy szoftver csere? :Y És esetleg tudsz benne segíteni?

(#31) kovjoe válasza LlNk (#30) üzenetére


kovjoe
aktív tag

Igen. Működni fog a gps, tudsz hívás alatt hangot rögzíteni, nekem eddig 4 frissítés jött, jelenleg android 10 fut a telefonon. Írd be a youtube keresőjébe a következőt: "lenovo k10 note z6 lite/youth flashing to china rom", nekem ez alapján windows 10 64 bit-es rendszeren csont nélkül felment a kínai rom. Ha fent van, akkor fel kell tenned a gplay áruházat, ehhez elindítod az app centert, majd a sok kínai karakteres keresőbe beírod, hogy google play, majd rányomsz a nagyítóra, és telepíted, utána már a play áruházból tudsz telepíteni minden számodra szükséges alkalmazást. Kicsit ügyeskedni kell, hogy részletesen beállíts minden programot, hogy melyik mit tehet meg a rendszer hátterében, pl. a viber üzeneteim a mai napig csak késve érkeznek meg, míg a messenger üzenetek pikk-pakk.

Xiaomi 11 lite 5G NE (8/256) (MIUI Global 14.0.11 Stabil) - Békéscsaba

(#32) LlNk


LlNk
csendes tag

Most fejeztem be a beállítását a telefonnak, patikán működik, köszönöm a segítséget, hatalmas mentése a telefonnak az új ROM!! :R :R

(#33) kovjoe válasza LlNk (#32) üzenetére


kovjoe
aktív tag

:C . Örülök, hogy el tudtalak indítani. :R szuper vagy, és most már a telefonod is imádni fogod😉.

Xiaomi 11 lite 5G NE (8/256) (MIUI Global 14.0.11 Stabil) - Békéscsaba

(#34) Mols


Mols
csendes tag


Ma reggeli meglepi. :Y

[ Szerkesztve ]

A hülyeség nem pók, mégis behálózza a világot......

(#35) LlNk


LlNk
csendes tag

[kép] Kérnék még egy kis segítséget... Nem tudom kikapcsolni azt, hogy letiltsa a számkijelzésemet... Ötletek? :F

[ Szerkesztve ]

(#36) kovjoe válasza LlNk (#35) üzenetére


kovjoe
aktív tag

Hívás/.../advanced settings🤔?

Xiaomi 11 lite 5G NE (8/256) (MIUI Global 14.0.11 Stabil) - Békéscsaba

(#37) kovjoe válasza Mols (#34) üzenetére


kovjoe
aktív tag

Nálam még semmi :N.

Xiaomi 11 lite 5G NE (8/256) (MIUI Global 14.0.11 Stabil) - Békéscsaba

(#38) Mols válasza LlNk (#35) üzenetére


Mols
csendes tag

Tárcsázónál #31# a hívott szám elé.

A hülyeség nem pók, mégis behálózza a világot......

(#39) Mols válasza kovjoe (#37) üzenetére


Mols
csendes tag

Szerintem légy türelmes, úgy látszik felétek lassabban érnek oda a bitek :)

A hülyeség nem pók, mégis behálózza a világot......

(#40) LlNk válasza kovjoe (#36) üzenetére


LlNk
csendes tag

Igen, ott, utána bementem a Call Settingsbe, és ott próbáltam a Caller ID-t módosítani, de nem engedi megnyitni se, szürkével jelzi az opció kilétét...

(#41) LlNk válasza Mols (#38) üzenetére


LlNk
csendes tag

Próbáltam, nem működött...

(#42) Mols válasza LlNk (#41) üzenetére


Mols
csendes tag

Nálam hibátlanul működik ebben a formátumban: #31#+3630946xxxx

A hülyeség nem pók, mégis behálózza a világot......

(#43) LlNk válasza Mols (#42) üzenetére


LlNk
csendes tag

Megpróbáltam így, és változatlanul nem jelzi ki a számomat... :(

(#44) Mols válasza LlNk (#43) üzenetére


Mols
csendes tag

De azt posztoltad, hogy letiltani szeretnéd.... :)

A hülyeség nem pók, mégis behálózza a világot......

(#45) kovjoe válasza LlNk (#43) üzenetére


kovjoe
aktív tag

Milyen szolgáltatónál vagy, lehet náluk is aktiválni a hívószám kijelzést, akár online is (vodanál biztosan működik).

Xiaomi 11 lite 5G NE (8/256) (MIUI Global 14.0.11 Stabil) - Békéscsaba

(#46) kovjoe válasza Mols (#39) üzenetére


kovjoe
aktív tag

Nem stesszelek :) , a húsvéti frissítés óta nagyon elégedet vagyok :C .

Xiaomi 11 lite 5G NE (8/256) (MIUI Global 14.0.11 Stabil) - Békéscsaba

(#47) LlNk válasza Mols (#44) üzenetére


LlNk
csendes tag

Bocsánat, akkor nem fogalmaztam jól... Alaphelyzetben le van tiltva a számkijelzésem, és ezt szeretném módosítani, hogy ne legyen letiltva, viszont ezt a beállításokból (Tárcsázó, settings, call settings) nem tudom megtenni, mert a Caller ID funkciót nem engedi kiválasztani, szürke az opció. Próbáltam mindent állítgatni, de sehogy sem oldotta fel azt a funkciót.

(#48) Mols válasza LlNk (#47) üzenetére


Mols
csendes tag

Hívd a szolgáltatót, hogy engedélyezze. Ha meg nem akarod küldeni ott a kód. A névjegyzékben akár számonként is mentheted,akkor azt mindig rejtegették hívja.

A hülyeség nem pók, mégis behálózza a világot......

(#49) kovjoe válasza Mols (#39) üzenetére


kovjoe
aktív tag

Reggel megjött, most került fel :R .

Xiaomi 11 lite 5G NE (8/256) (MIUI Global 14.0.11 Stabil) - Békéscsaba

(#50) kovjoe


kovjoe
aktív tag

Sziasztok! Egy év után "meghalt" az usb port, töltést csak úgy vette fel, ha gumikkal rögzítettem a kábelt a készülékhez. Látszott, hogy az usb port "nyaka" meglazult :W . Teljesen kikészültem, lévén imádom a készüléket, és amúgy sem szokásom évente cserélgetni a telefont. Szóval netre fel, hogy megoldást találjak, sok-sok elutasítás, illetve vállalhatatlan ár alapján jutottam el Mobiltelefon Szervíz Szegedhez, ahol önzetlen segítséget, és egy linket kaptam, ahonnan a szükséges alkatrész beszerezhető, illetve egy nagyon baráti árat, a majdan megérkező alkatrész beszerelésére. Az alkatrészt 1 hónap alatt jött meg Kínából, addigra volt időm több a telefon szétszedésére vonatkozó videót megnézni, így végül magam cseréltem ki a portot. 20 perc, némi izgalom, adrenalin, de azóta is tökéletesen teszi a dolgát. Szóval a lényeg, hogy nem kell feladni, szerencsére elég könnyen javítható a telefon, és Kínában alkatrész is van hozzá elegendő😉.

Xiaomi 11 lite 5G NE (8/256) (MIUI Global 14.0.11 Stabil) - Békéscsaba

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.