Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) domel


domel
tag

Rendeltem egy okosórát 3000 Ft-ért kínából. Ha egy hét múlva a kutya elé dobom játszani, akkor sem vesztettem vele sokat :) :) :)

(#2) WhiteWalker válasza domel (#1) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ezzel minden előnyüket fel is soroltad: DDD

(#3) troll4


troll4
tag

Nekem egy hülye órám van de meg vagyok vele elégedve,pontosan mutatja az időt és nem kell tölteni. :D

06705551911

(#4) Jeanne d'Arc

Nekem ez az okos órás élet valahogy nem jött be.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#5) pusszycat válasza Jeanne d'Arc (#4) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Akkor neked fitnesz karkötő, a megfelelő választás. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#6) Hegasus


Hegasus
senior tag

Eddig nem nagyon éreztem késztetést, hogy ékszereket hordjak magamon (óra), kivéve ami talán tényleg egyedi azon elgondolkodnék, csak ilyemre még gyűjteni kéne :DDD
De az okosorák már legalább jók valamire is, nem csak hogy lifegjen a csuklómon, de ez az egy napos üzemidő, a kinézetük, áruk még vicc.
Aztán gondoltom bepróbálok egy emí band vánest (pulzusmérős) az edzésekhez, és azt kell hogy mondjam bejön, már viszonylag meg is szoktam, hogy a csuklómon fityeg valami, de jól méri edzés közben a pulzust, meg nézi az alvásomat, és a rezgő ébresztése zseniális. Van benne ugye lépésszámláló, de azt inkább csak érdekessége miatt használom (munkanapokon akár 20 km is megvan gép körül rohangálva XD )

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#7) Fejvadi válasza WhiteWalker (#2) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

:)

(#8) Tottalino válasza Hegasus (#6) üzenetére


Tottalino
tag

Érdekelne, hogy mire jó az, ha megméri a pulzusodat? Értem én, kiír egy számot. És ezután mi történik?

(#9) Hegasus válasza Tottalino (#8) üzenetére


Hegasus
senior tag

átlag embernek arra jó, hogy figyelje ne érje el a "halál" zónát edzés közben (ez kb 200 felett), mely igen komoly egészségügyi károkkal járhat (szédülés, hányinger, érfalak, szív károsodása)
az ideális 220-életkor, és ennek a 65-80%-a edzés közben. tehát egy 40 éves személynél 117-144 szivverés percenként az ideális, ahol biztonságosan edzhet, ha ennél több akkor visszavesz egy kicsit, ha kevesebb akkor nyugodtan emelhet a tempón. de ez sok mindentől függ pl: testsúlytól, edzettségi szinttől, de még hogy mennyire etted tele magad edzés előtt.
élsportolók meg van hogy kifejezetten egy bizonyos szinten tartják a pulzusukat, mert ott kedvezőbb az izmofejlesztésnek, vagy "jobban ég a zsír".

szerk:meg figyelmeztetésnek se utolsó, hogyha valakinek nyugalmi állapotban magas (90 felett) vagy alacsony (50 alatt) a pulzusa, akkor ot valami nem stimmel.

[ Szerkesztve ]

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#10) jonnyjoker01 válasza domel (#1) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Elvben jól hangzanak a funkciói az ilyen kütyüknek, de gyakorlatban teljesen más.

Üdv. Johnny

(#11) dutrás válasza jonnyjoker01 (#10) üzenetére


dutrás
őstag

Továbbra sem érzek késztetést ilyen eszköz beruházására

P50 pro/P40 Lite

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.