Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kapeti07


kapeti07
senior tag

Szép a videó meg minden, de nem szeretnék csalódni mint az előző rész multijában. Arról is jöttek a csilli-villi videók, hogy milyen jó meg milyen szép és valahogy mégsem volt az igazi. Megvettem a játékot, adtam neki esélyt annak idején és mégis szívesebben játszottam a Bad Company 2-vel. Szerintem ugyan ez lenne most is csak most inkább maradok a BF3-nál.

Xbox: kapeti

(#2) Xaels válasza kapeti07 (#1) üzenetére


Xaels
félisten

Reméljük lesz itt is BETA/DEMO mint az elődnél. Szerencsére azt nem vettem meg mert volt lehetőség kipróbálni. Meg most a multit is a Danger Close csinálja és nem a DICE.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3) BMWFan


BMWFan
aktív tag

Eddig jó.

(#4) Malachi


Malachi
addikt

nagyon baba ez a Frosbite 2 és elsőre tényleg elég dinamikusnak tűnik a játékmenet is. elkezdett érdekelni!

(#5) Jander válasza kapeti07 (#1) üzenetére


Jander
senior tag

Egyetértek, én sajnos belefutottam a vásárlásba, és bár a kampány elment, azért arra sok volt a 11e Ft. Szerencsére még időben sikerült továbbadnom rajta. Idén nem esem ebbe a csapdába, ha lesz multi demo, akkor meglesem, ha nem akkor marad a BF3.

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#6) Balika23hun


Balika23hun
aktív tag

Nekem is megvan az előző rész, nekem tetszett ezért is várom ezt a részt is.Az előzővel az volt a nagy baj hogy a kevés tartalom és az egyhangúsága miatt hamar unható volt, remélem ezt orvosolják ebben a részben és akkor biztos sokáig eljátszogatok vele.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#7) kiki22 válasza Balika23hun (#6) üzenetére


kiki22
senior tag

kuka!

(#8) aizen92


aizen92
addikt

egyre jobban bejön !!! az előző is tetszett!!
remélem énis hogy lesz demo mielőtt megveszem

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#9) kiki22


kiki22
senior tag

Ugyan olyan csilivili videók mint a bf3-nál. Aztán egy rakat bughalmaz lesz .3. patch ota nem tudjak megcsinálni bfben az ugrás animációt, elakadás....

(#10) M3oH válasza kiki22 (#9) üzenetére


M3oH
addikt

A mai jatekok tobbsege ilyen, csillivilli, csak a tartalom hianyzik. Vagy, lehet, hogy a mi igenyeink nagyok :)

(#11) samfishR


samfishR
senior tag

kíváncsi vagyok, igaz h az utolsó MoH rész az Airborne volt, amivel játszottam :DDD

(#12) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Nekem az elöző multija tetszett

(#13) #56230144


#56230144
törölt tag

Remélem lessz Béta :) :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.