Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) P00By


P00By
nagyúr

Jó is az. A második részre eléggé felturbózták a látványvilágot(videók és képek alapján)!

(#2) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

Két év múlva a mai felső kategóriás gépek lesznek a lassúak. Persze ettől még dícséretes az alacsony gépigényre való törekvés, és ennek a történet s a hangulat mögé helyezése.

(#3) boeing


boeing
senior tag

Szép lesz jó lesz. :K

(#4) ollie válasza ígyvanferi (#2) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Na ja, meg fel lehet tornázni azt a gépigényt részletesebb modellekkel és textúrákkal. Persze kérdés, hogy lesz e addigra új Xbox, mert ha nem, nagyon nem fejleszthetnek a grafikán.

***

(#5) Spectrum válasza ollie (#4) üzenetére


Spectrum
aktív tag

Valahol ígérték, hogy ez is x360-ra jön ki, akkor is ha addigra lesz új box.

(#6) P00By válasza ollie (#4) üzenetére


P00By
nagyúr

Már volt arról cikk, h az új generációs konzol előtt befejezik a trilógiát!
Legalábbis így emlékszem :)

(#7) ollie válasza P00By (#6) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Végül is ha ugyanilyen marad a grafikája sem lesz rossz a harmadik rész. Nekem még az első is tetszik (épp most játszom újra), az is alig "csúnyább" mint a második.

Annyi változás lehet szerintem, hogy PC-re nagyobb felbontású textúrákat tehetnek bele, de pl. a modelleken nem hiszem, hogy változtatni fognak.

***

(#8) Depression


Depression
veterán

Én a játék hosszán fejlesztenék, nem is keveset. Visszagondolva a 2-re, nem is állt semmiből, csak szedd össze az embereket, csináld meg a küldetésüket, és irány a nagy csata. Néhány délután alatt megvolt.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#9) Sicilian válasza P00By (#6) üzenetére


Sicilian
addikt

Nekem is ez rémlik :K

nothing is true everything is permitted..

(#10) ollie válasza Depression (#8) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az lehet, hogy "csak" ennyiből állt, de mégis 35 órámba került, ami nem kevés a manapság megjelent játékok többségéhez képest. Persze attól még én is örülnék, ha még hosszabb lenne.

***

(#11) GAbre


GAbre
veterán

Hát az mind szép és jó,csak nemtudom,h 2012re mi lessz a trend grafika szempontjából.
És jó lessz,majd ha megint fullon fut,csak lehet,h a grafikája nem fog tetszeni.
Én inkább amondó vagyok,h legyen több,de a kornak megfelelő legyen...
Mellesleg a második rész minden szempontból 10ből 10es....

Avatar

(#12) atike


atike
nagyúr

2012... :(

(#13) Rebell válasza ollie (#10) üzenetére


Rebell
senior tag

Én pontos óra számot nem tudok mondani, mert volt hogy csak hagytam 1 napig állni a gépet, és közben pedig ment a játék, a végén 88órát irt, mondjuk pöcsöltem is vele meert
Leszkenneltem az összes bolygót és mekerstem minden anomáliát.

Ha a főszálon haladsz végig semmi mellékküldi, akkor tényleg gyorsan kivégezhető,

bár mondjuk most a legnehezebben fokozaton a 2.ik véigjátszásnál már azért annyira nem könnyü haladni. Kapok 1-2 Headshot-ot azt szevasz

Reméljük hogy még a mai vasakon el fog futni majd a Game 2012-ben
(bár 1 VGA-ra be kell ruháznom az tuti.)
( 2012 akkor lessz az apokalipszis is.) ;] ;]

[ Szerkesztve ]

(#14) h-yle válasza ollie (#7) üzenetére


h-yle
addikt

Nekem ME1-ben az a furi, hogy van amelyik textúra teljesen éles, vállalható, viszont van olyan amelyik egy mosott foshalomra emlékeztet. Mintha félúton a fiúk elmentek volna sörözni, és sose fejezték volna be a textúrákat...

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#15) GAbre válasza atike (#12) üzenetére


GAbre
veterán

Igazad van,akkor már mind1,akkor jön a világvége.....XD

Avatar

(#16) Fortissimus


Fortissimus
őstag

csak legyen olyan jo legalabb, mint az elso ket resz

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#17) Morden24 válasza ígyvanferi (#2) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ez marhaság, csak a PC-s fórumok tagjai között van értelme egy ilyen megállapításnak.
Két év múlva a mostani felső kategóriás gépek nem lassúak lesznek, hanem elérhető közelségbe kerülnek és elterjednek a mainstream kategóriában. Azért azt be kell látni, hogy még ha egy olyan kőkeményen játékorientált közösség statisztikáját nézed is, mint mondjuk a Steam, az lesz a tapasztalat, hogy a mainstream jó 1 évvel van lemaradva az aktuális csúcs arhitektúrákhoz képest, és ezen belül egy jóval kisebb, gyak. elhanyagolható réteg rendelkezik az elérhető csúcs elérhető csúcsával.

Ergo ha azt akarják, hogy sokan vegyék a játékot, akkor nem Crysis-t kell fejleszteni, ami lehet, hogy szép, de 5 évet kell várni, hogy bejöjjön valami pénz is belőle.

És ofkorsz ott van az Xbox360, ugyanis 2012-ig max. új Xbox bejelentés lesz, gép tuti nem. Egyébként nyilván sok finomítás lesz rajta, rakat új funkciót építenek majd be az engine-be és korszerűsítik is. Az X360-ban még van tartalék ma is, és nyilván az UE3.0-ban is :K

Sectumsempra - For Enemies

(#18) ollie válasza h-yle (#14) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Kezdetben a Microsoft megteremté az Xboxot. És látá Bioware hogy ez jó. Bioware elkészíté a Tömeghatás egyet, de a pécés játékosok elégedetlenkedék, mert ők nem részesültek a mennyei áldásból. Bioware megszáná az elesetteket, és megbízá Demiurge Studios-t, hogy vessen a maradékból a pécéseknek is. De Demiurge nem végezvén tökéletes munkát, bennehagyá néhány textúra Xboxos változatát...

***

(#19) Brutális eb válasza ollie (#18) üzenetére


Brutális eb
addikt

De rossz-De jó. :) :R

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#20) Morden24 válasza GAbre (#11) üzenetére


Morden24
nagyúr

Valszeg jól választottak, mert a trend a nagyobb/magasabb felbontású megjelenítők felé tolódik el, és ez valszeg a következő években tovább erősődik, ahogyan csökken az ára a FullHD tévéknek/monitoroknak.
Ergo a lényeg az, hogy magas felbontások és nagy képátló mellett is folyamatos maradjon a játék, és mindemellett ki is nézzen valahogy.

Sectumsempra - For Enemies

(#21) GAbre válasza ollie (#18) üzenetére


GAbre
veterán

Oli benned 1 költő veszett el:)

Avatar

(#22) h-yle válasza ollie (#18) üzenetére


h-yle
addikt

És h-yle látá, hogy ollie tudása végtelen vala. Fejét lehajtván tevé tiszteletét a bölcs előtt. :R :)

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#23) Janika!2 válasza boeing (#3) üzenetére


Janika!2
aktív tag

Egyetértek... :K

It's In Your Nature To Destroy Yourselves

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.