Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kelzsoca


kelzsoca
félisten

A 4 magos processzor kell, mint egy falat kenyér :)

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#2) Apika


Apika
Közösségépítő

Mindjárt itt van március eleje... Lesz majd nagy sorban állás érte? ;)

(#3) sto1911 válasza kelzsoca (#1) üzenetére


sto1911
veterán

A 4x-es felbontashoz kotelezo, kulonben mi mozgatna meg azt a rengeteg pixelt?

(#4) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Ha bejön a négy mag, meg a 4x-es kijelző akkor inkább csökkenni fog az üzemidő, nem nőni.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#5) vans? válasza Apika (#2) üzenetére


vans?
őstag

Egyet talalhatsz. :)

hábm bábm

(#6) Möhe


Möhe
addikt

Aham 4 mag,örülök. De minek egy táblagépbe 4 mag? Ezen fog a juzer konvertálni? Legközelebb szerverprocit raknak bele hogy legyen is valamiféle látványos haladás?
PCmark rekordot is ezen fognak majd dönteni? ;]

Alacsony fogyasztást,hosszú üzemidőt és srtapabíró anyagokat a népnek.

[ Szerkesztve ]

(#7) icecave válasza sto1911 (#3) üzenetére


icecave
nagyúr

Pontosan, az iPad 2 is baromi gyors, de nagyobb felbontáshoz kell a jobb processzor, ha a sebességet tartani akarják. Személy szerint én nem kívánom,hogy az iPad 3 gyorsabb legyen, de lassabb semmiképp, mert azt nagyon megérezném (mert ugye hozzászoktam az iPad 2 sebességéhez).

(#8) delibab válasza Tigerclaw (#4) üzenetére


delibab
senior tag

Nagyobb aksiról is szólnak a hírek, azt mondják, hogy valami állati nagy akku lesz benne, persze csak akkor ha igazak a hírek... de akkor az üzemidő is nőni fog elvileg!

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#9) kelzsoca válasza sto1911 (#3) üzenetére


kelzsoca
félisten

Félreértettél, mármint táblagépbe 4 magos processzor :)

9.7"-on biztos van értelme a 4x-es felbontásnak :U

https://vertigostore.eu

(#10) [edy]


[edy]
tag

Instant get.

Edy

(#11) BlackLamb


BlackLamb
tag

Szerintem meg baromság a 4 magos proci megléte az új gépben... Ezt is valaki kitalálta és fújja minden oldal... Értelmetlen lenne! Szvsz marad a kettő megnövelt órajellel de talán még az sem kell

(#12) icecave válasza kelzsoca (#9) üzenetére


icecave
nagyúr

Van, iPhone 3g/3gs 320x480, 3,5"-on. iPhone 4/4s 640x960, szintén 3,5'-on. A különbség pedig szemmel látható. Persze, iPadon lehet nem kellene 4szerezés, de a programok, minden miatt vagy ennek van értelme, vagy semminek.

(#13) Retekegér válasza Tigerclaw (#4) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

A cikkben pont ezért van leírva, hogy vastagabb lehet a cucc a nagyobb akksi miatt. Szvsz ha növelni nem is, de tartani mindenképp fogják a korábbi Pad-ek üzemidejét.

<< Heimdal >>

(#14) atoth válasza icecave (#7) üzenetére


atoth
aktív tag

Nem lesz gyorsabb, csak több, látványosabb lesz benne a parasztvakítás. De mivel jól láthatóan ez kell a népnek, megkapják.

(#15) BlackLamb válasza atoth (#14) üzenetére


BlackLamb
tag

Indul már a trollkodás...

(#16) icecave válasza atoth (#14) üzenetére


icecave
nagyúr

Egyértelmű, de minden cég ezt csinálja. Aztán döntse el mindenki, hogy az újítások számárí megérik-e a cserét. Én pl. ezért nem váltottam iPhone 4ről 4S-re, mert az újítások többsége nem hozott lázba. Majd a következő talán. iPadnál is ez a helyzet.

(#17) Jhonny06 válasza Möhe (#6) üzenetére


Jhonny06
veterán

Ez mobil processzor.. basszus, mennyi hülyeséget össze tudtok hordani pár hsz alatt.. kell bele a 4 mag ilyen felbontáshoz, hidd el.

[ Szerkesztve ]

(#18) sto1911 válasza kelzsoca (#9) üzenetére


sto1911
veterán

9.7"-on biztos van értelme a 4x-es felbontásnak - fullhd live eyeball retina display :D

(#19) kelzsoca válasza icecave (#16) üzenetére


kelzsoca
félisten

Legalább nem az elborult almafan kategóriát képviseled, még ha maradsz is az Apple termékek mellett, de ésszerűen tudsz mérlegelni, és nem mindent megveszel, amit éppen újdonságként kiad az Apple (bár ehhez megfelelő tőke sem árt :) )

(#18) sto1911

Meglátjuk mi lesz a végleges konfiguráció :)

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#20) icecave válasza kelzsoca (#19) üzenetére


icecave
nagyúr

Aki az igényeihez mérten nem tud mérlegelni, az meg is érdemli...

Pl. iPad 1 vs. iPad 2 esetében (már ha lett volna iPad 1-em), biztosan váltottam volna, mégpedig a front és back kamera miatt. Sokat skype-olok, és mutogatok ezt-azt, így nagyon jól jön,hogy lehet kapcsolgatni a kettő között. Az olyan dolgok viszont, hogy "33% thinner" és hasonlók eléggé hidegen hagytak eddig is. :)

Egyébként a helyzet az, hogy egy iPhone 4 640x960-as felbontásához képest az iPad 768x1024-e igencsak pixeles, szemmel láthatóan, amin nem kell csodálkozni, tekintve, hogy előbbi 3,5" a másik meg 9,7".

Az eddig megjelent appok, és az ezután megjelenők miatt is az oldalankénti duplázásnak van értelme, még akkor is ha soknak tűnik, a programok fejlesztése szempontjából csak kitolás lenne a másfajta pixelszám növelés.

(#21) Tikakukac válasza delibab (#8) üzenetére


Tikakukac
titán

Bazinagy akksi---> bazinagy hely és súly. Felejtős...

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#22) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Ütős kis cucc lesz ez nagyon:) én még nem döntöttem el hogy PS Vita, vagy iPad3-at fogok-e vásárolni nemsokára, de azért megvárom a Pad3 bejelentését hogy végül mi igaz mindebből.

(#23) Totheground


Totheground
addikt

Ismét csak megerősíteni tudom, instant get, nekem kell a nagyobb felbontású kijelző.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#24) keIdor válasza Totheground (#23) üzenetére


keIdor
titán

Nekem is.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#25) [edy]


[edy]
tag

Úgy látom sokan fogunk itt sorbanállni a kasszáknál :)

Edy

(#26) joey04


joey04
titán

Annyira nyomatják itt a nagyfelbontású kijelzőt, aztán ha nem az lesz, megint megy majd a rinya. :D

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#27) icecave válasza joey04 (#26) üzenetére


icecave
nagyúr

Kb. mint a 4S premierje előtt a nagyobb kijelzős új iPhone esete...

(#28) joey04 válasza icecave (#27) üzenetére


joey04
titán

pontosan. :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#29) Tigerclaw válasza joey04 (#26) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Igen, tavaly ugyanekkora kijelzőt jósolt minden "jólértesült" IT portál az iPad2-re is, aztán semmi se lett belőle. Persze idén már nagyobb az esély erre.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#30) kariad


kariad
senior tag

Egy biztos, hogy Kurva drága lesz! :K

(#31) Mappa válasza kariad (#30) üzenetére


Mappa
addikt

nembaj, válság van..... le van sz*rva :K

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#32) joey04 válasza GeneraL_XTX (#22) üzenetére


joey04
titán

érdekes dilemma, elvileg nem igazán konkurenciái egymásnak :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#33) icecave válasza joey04 (#32) üzenetére


icecave
nagyúr

Igen, de lehet venne mindkettőt, de csak egyik fogbeleférni a keretbe. Én tuti az iPadot venném. Mikor én vettem, azt hitem, hogy bár lesz használva, annyira gyakran nem... Aztán aszyon is állandóan azon netezik, nem vár, hogy bootolgasson a laptop, stb....

(#34) [edy] válasza kariad (#30) üzenetére


[edy]
tag

Pont annyiba fog kerülni , most most az iPad , csak történik egy generációváltás :)

Edy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.