Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) stewe780


stewe780
őstag

Ingyen. Aztán meg mobilnetre többet kifizet, mint amennyiért egy normális navi szoftvert kap. Megéri nem? :C Nem is kell bele más térkép, az ilyet csak az USA-ban lehet elsütni.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#2) Gomez86 válasza stewe780 (#1) üzenetére


Gomez86
őstag

Van amúgy is mobilnetem, szóval nem plusz kiadás, és nem bánom hogy használja...

Más: Úgy értelmeztem a cikkből hogy csak Amerikában elérhető a hangos navigáció. Viszont én nem találom az appstore-ban... Félreértettem és az egész cucc még csak ott érhető el?

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#3) manchester85 válasza stewe780 (#1) üzenetére


manchester85
addikt

Jaja, ahol korlátlan adatcsomaggal adják az iPhone-t. Tudod, amit senki nem használ ki. :U

i6 Silver

(#4) stewe780 válasza manchester85 (#3) üzenetére


stewe780
őstag

:D :D :D :D Tényleg!

De csak azzal lehet venni? Gondolom lehet normál telefon előfizuval is. És ha a kettő különbözetét vesszük, lehet, hogy még a nagy USA-ban is kijön egy navi szoftver ára.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#5) manchester85 válasza stewe780 (#4) üzenetére


manchester85
addikt

Nem lehet. 30$ a mobilinternet ára, és korlátlan adatforgalmat tartalmaz. Ráadásul enélkül nem is köthetsz iPhone-nal előfizetést, tehát kötelező, hogy a csomag része legyen. Javaslom a www.att.com oldal tanulmányozását. :U

i6 Silver

(#6) manchester85


manchester85
addikt

Azért a kedvedért kikerestem:

Please note: A data plan is required for the life of your iPhone service and cannot be removed in the future.
Data Plan for iPhone $30.00/month

Data Plan for iPhone includes unlimited data in the U.S. Access rich HTML email and desktop-level web browsing, as well as Visual Voicemail to listen to voicemail messages in any order you choose.

Please note: AT&T is Apple's exclusive carrier partner for iPhone in the United States. An eligible data plan for iPhone is required. This data plan covers data usage in the United States and does not cover international data usage and charges. If AT&T determines that you are using an iPhone on your account without an eligible data plan, AT&T reserves the right to add an eligible data plan to your account and bill you the appropriate monthly fee.

Röviden a lényeg: amíg használod, ezt fizetned kell. Korlátlan adatforgalmat foglal magában. Amennyiben az AT&T tapasztalja, hogy a hálózatukon mobilinternetet forgalmazol, fenntartja a jogot, hogy ezt a "data plan"-t kiszámlázza.

Úgyhogy ennyi. :U

i6 Silver

(#7) stewe780 válasza manchester85 (#6) üzenetére


stewe780
őstag

Tökéletesen meggyőztél :R

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#8) predator24 válasza manchester85 (#6) üzenetére


predator24
tag

Ez így elég kemény....

PEACE

(#9) manchester85 válasza predator24 (#8) üzenetére


manchester85
addikt

Ezért mondom, itthon egy büdös szót nem lehet szólni a hazai feltételek mellett. Viszont akik meg éjjel-nappal telefonálnak, azoknak meg azért a T-s csomagok nem igazán nyújtanak alternatívát. Szóval pl. egy ikon 600 havidíja azért már elég brutál, és nem mindenkinek elég havi 600 perc. Főleg, aki olyan munkakörben mozog, hogy folyton telefonálnia kell, akár csak 1-1 percre is.

Ezzel szemben az AT&T-nél 70 dollárért nation unlimited csomag van, amiért az egész országban annyit beszélsz, amennyit akarsz. Szóval így havi 20k-s számlával korlátlan net, korlátlan perc az országban.

Azért ettől az ikon 600 és a MM XL jelentősen elmarad, és aki sokat beszél, az havi 16-17 ezres havidíjjal is számolhatja a perceket. Viszont ezek az 5 ezres csomagok bizony nagyon is korrekt csomagok, ha abból indulunk ki, hogy amcsiban a mobilnet is többe kerül, és hiába korlátlan, ha nincs szükség rá. Bár mondjuk korlátlan mobilnettel azért lehet nyomatni a voipot, szal sztem amcsiban úgy gondolkodnak, hogy megszabnak egy borsos árat, viszont korlátlan mobilnettel gyakorlatilag ingyen telefonálgathatsz a világ bármely pontjára voipon.

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#10) edward2


edward2
addikt

Ez europában felejtős ilyen paraméterek mellett.

(#11) atike


atike
nagyúr

+1 online navigáció. Nekünk kuka. Nekik lehet, hogy jó...

(#12) 8nemesis8 válasza manchester85 (#5) üzenetére


8nemesis8
veterán

De pár napja kapható már netelőfizetés nélkül is, a régebbi verzió....
Nem jól tudom?
Egyébként meg elég jó kis navigációnak tűnik.

(#13) manchester85 válasza 8nemesis8 (#12) üzenetére


manchester85
addikt

De, de az mindenféle előfizetés nélkül kapható. Viszont ha előfizetéssel veszed, akkor ezek a feltételek.

i6 Silver

(#14) máyköl


máyköl
veterán

Ez 2G-n is megy? :F

(#15) manchester85 válasza máyköl (#14) üzenetére


manchester85
addikt

Hogy menne, ha nincs benne GPS vevő. :U

i6 Silver

(#16) máyköl válasza manchester85 (#15) üzenetére


máyköl
veterán

Gondoltam, kár... :(

(#17) Karma válasza máyköl (#16) üzenetére


Karma
félisten

Lehet külföldről külső GPS modult rendelni, azzal mennie kéne.
De nem a legegyszerűbb megoldás.

“All nothings are not equal.”

(#18) máyköl válasza Karma (#17) üzenetére


máyköl
veterán

Inkább nem erőltetem, nem annyira fontos, csak néha-néha jól jött volna. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.