Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hito


hito
nagyúr

Nem teljesen érzem indokoltnak és megérdemeltnek ezt a sikert :U

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2) Gabi 8906 válasza hito (#1) üzenetére


Gabi 8906
senior tag

A siker kulcsa hogy olcsón hozd össze, és drágán add el. Ha ez megvan, akkor kis darabszámú eladásnál is lehet jó profitot termelni. :)

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#3) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Van ebben valami...Olcsón összerakni aranyáron eladni... :)

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#4) FeRRaR1


FeRRaR1
őstag

Nagyon jó minőségűek is a HTC telefonok.

Egy büszke Desire tulaj :)

(#5) Maxentius


Maxentius
addikt

Nem is kell mindig az innovációra törni (bár szuper dolog), elég ha hozza a megszokott stílust. :)

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#6) janes74


janes74
senior tag

A HTC örömében megdobhatna 1 Sensation-el. :K

(#7) Gabi 8906 válasza FeRRaR1 (#4) üzenetére


Gabi 8906
senior tag

Az hogy a HTC telefonok jó minőségüek ez sokra nem igaz. Sokszor olvastam panaszt a HTC telefonok minőségére(pl Desire Z). Vannak illesztési hézagok, mechanika gyengeségek. A Desire az jó. Jó típust választottál. :)
Az alapanyaggal nincs gond, hogy fémet használnak burkolatként.
Fém az van bőven, nem is drága. Méhtelepen akad belőle bőven. Több 1000 készülékházra elegendő akár. :DD

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#8) jacis


jacis
nagyúr

no comment :C

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#9) FeRRaR1 válasza Gabi 8906 (#7) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Hát a Z bill mechanikáján kívül túl sok nem jut az eszembe, amire illene a gyenge minőség :)

Így van, Sensation hátlapja is full fém, az a legjobb.

(#10) schummy válasza Gabi 8906 (#2) üzenetére


schummy
tag

itt árbevételről volt szó, nem nyereségről....

(#11) Gabi 8906 válasza FeRRaR1 (#9) üzenetére


Gabi 8906
senior tag

A Sensation jó telo, nekem is tetszik :) . De ez a magas bevétel gondolom még abból az időböl való, hogy a HTC "egyforma" kinézetű telefonokat árusított. Amikben nem volt túl sok innováció.

[ Szerkesztve ]

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#12) Valentino K. válasza Maxentius (#5) üzenetére


Valentino K.
senior tag

Pontosan.
Mindenki sír (persze valahol jogosan), hogy mostanság nem nagyon durrantanak a HTC telók, nincs meg bennük az a kis plusz ami pl a Legend és Desire esetén megvolt, viszont azt elfelejtik, hogy a gyártót leginkább a profit és a kiadás érdekli. Ha fele annyit kell R&D-re költeni, de a bevételek nőnek, s a márka által megbízott külsős közvélemény kutató cégek azt az eredményt hozzák ki, hogy a brand népszerűsége se csökkent, akkor még szép hogy nem fognak fölöslegesen pénzt "kidobni" ilyen téren.
Egyébként épp itt lene az ideje annak, hogy felmutassanak valami ténylegesen egyedit. A Sensation esetében se éreztem azt, hogy ez a készülék kell. Olyan vótmá érzésem volt

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#13) FeRRaR1 válasza Valentino K. (#12) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Az elején én is így voltam vele, nem kapott el a birtoklási vágy, viszont mikor olvasgattam a teszteket, néztem videókat, specifikációkat, egyre inkább elkapott, és most már nagyon kéne :)

Bár nem hiszem, hogy erre fogom lecserélni a Dézit, talán majd a Sensation S re :)

(#14) Davidoff91


Davidoff91
aktív tag

Szerintem megérdemlik a sikert, attól mert nem az innováció netovábbja a jelenlegi termékpaletta minden telefonja, ez még jár nekik. Majd ha olyan szintre süllyednek, mint a Nokia, na majd akkor nem fog járni.

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#15) Napfénysüti válasza Davidoff91 (#14) üzenetére

A HTC legalább jó hardvert pakol a telefonjaiba és normális OS-ekkel adja. Így csak nem jutnak Nokia sorsra még akkor se ha nem olyan innovatívak.
Most vettem pár napja az első HTC telefonomat. Picit ódzkodtam a márkától de eddig nagyon kellemes csalódás. Igen minőségi mind az anyaghasználata mind az összeszerelés minősége. Tény hogy elég drágák a készülékeik (én akcióban nagyon jó áron jutottam hozzá így ez nem releváns) de nem teljesen alaptalanul (persze szerintem is többe kerülnek mint amennyibe kellene). :)

Més que un club!

(#16) Davidoff91 válasza Napfénysüti (#15) üzenetére


Davidoff91
aktív tag

Szabad megkérdeznem, melyik modellt vetted? Mint látható az aláírásomban, nekem az Incredible S van versenyben, és még nagyon nem tudom, mit vegyek.:)

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#17) Nordic válasza Davidoff91 (#16) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Ebből a 4-ből a hardver alapján a samut venném, viszont ha nem fontos a csúcshardver akkor meg Desire S-t. Tudom az nincs a listában, de ki tudja hogy a 2.3 mikor jön az Incredible S-re, de ha az se számít akkor azt. LG-knek sokan panaszkodnak a szoftverére, bugos, meg minden, és egyenlőre ott is csak ígéretek vannak a frissítésre, de sehol semmi, holott a 2x-re elvileg már május végén jönnie kellett volna a 2.3-nak... :U

Nekem is nemrég lett meg a Desire S, és nincs szerelési problémám, sőt tavalyi hardverrel hasít mint a dög. Ha a Sensationnak lesz egy normális mechanikával megáldott qwerty-s változata talán lecserélem, de addig marad.

(#18) bok92


bok92
addikt

Csak így tovább. :) ( csak el ne szálljanak maguktól a későbbiek során... ;] )

(#19) fateless válasza Davidoff91 (#16) üzenetére


fateless
veterán

Egy nemes trófeával gazdagodott barátunk, mely nem alternatíva számodra.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#20) Davidoff91 válasza fateless (#19) üzenetére


Davidoff91
aktív tag

Jó telefon a Trophy, meg mindig mindenhol elmondom, hogy én szimpatizálok a WP7-el is.:) Nekem a nagy problémám a Flash hiánya, de ezt is mindig mondom...tudom flash elavult, vacak miért van a világon, stb, stb, de ettől perpillanat még kell a full browsing experience-hez...Még arra is gondoltam, hogy veszek egy Optimus 7-et Edigitalnál bagóért adják úgyis, aztán használgatom azt, amíg nem jön frissítés és szolgáltatói akció az általam felsorolt telókra. Ami szerintem még nagy baj, hogy sokkal előbb ki kellett volna/kellene adni a Mangót...Még egy gondolat: Én nagyon sokat netezek a telefonon (ezért is ragaszkodom többek között a flash-hez), és akinek WP7-es telefonja van, mindig mondja, hogy a böngésző nem a legjobb perpillanat.

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#21) Davidoff91 válasza Nordic (#17) üzenetére


Davidoff91
aktív tag

Megnéztem Incredible S topicot, jól emlékeztem van 2.3-as frissítés hozzá...2X frissítését pedig kitolta az LG, azt mondták, hogy minden régióba legkésőbb nyár végéig mrgérkezik. Mivel mi az LG által szeretett országok közé tartozunk kétlem, hogy nekünk sokat kéne várni.:) Viszont 2X 2.3-as firrsítésével kapcsolatban olvastam valami negatívat, asszem a 2X topicjában...SGS2-vel annyi a fentartásom, hogy perpill használok egy nagyon jó Samsung mp3 lejátszót, fémből van (tehát csúszik mint a fene) és 7mm vastag, állandóan kiesik a kezemból...Igaz az pici minden irányba, de SGS2 is ha jól tudom 8,5mm csak, félek hogy bármekkora tepsi, tól vékony, az is igaz, hogy ez pedig full műanyag...

[ Szerkesztve ]

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#22) AMD Power válasza Davidoff91 (#14) üzenetére


AMD Power
titán

Én is így gondolom! ;)

Gratula! :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#23) Napfénysüti válasza Davidoff91 (#16) üzenetére

Egy Trophy-t vettem jó áron. Nagyon elégedett vagyok vele. A kamerája gyenge de ez általában igaz a HTC-kre ahogy olvasom viszont nálam ez a része nem is volt lényeges mert van fényképezőm. A többi viszont nagyon rendben van. :K

Közben látom már többen kinyomozták. De ez tényleg nem játszik nálad. Sensationt sajnos nem ismerem. :N

WP7-nek meg vannak hülyeségei de a Mangoval elég jó rendszer lesz szerintem. Nekem így is nagyon bejön. Barátnőmnek Androidos rendszere van és nagyon más. Explorer valóban lehetne jobb de ettől függetlenül elég normálisan lehet netezni vele. Meg persze van más böngésző is rá. Amúgy maga a rendszer rettentő gördülékeny és a felhasználói élmény is kiváló szerintem. 60k-ért szerintem jobbat nem vehettem volna mint ez a Trophy + WP7 páros. :K

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#24) schawo válasza Davidoff91 (#21) üzenetére


schawo
titán

Szerintem az SGS2-re az SGS-hez hasonlóan fém oldalkeret került, ami a kijelzőt védi az ütésektől. Csak a hátlap maga műanyag.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#25) Epsylon


Epsylon
aktív tag

Volt Trophy-m és HD7-esem is.. Én nem voltam annyira elkápráztatva a WP7-től. Túl sok a korlátozás a rendszerben, ami miatt szó szerint haszontalan drága vacakok maradtak számomra és örültem, hogy sikerült megszabadulni tőlük. Alapfunkciók hiányoznak az OS-ből, mint letöltés.. filekezelő.. mass storage funkció.. Prohardver teljes oldalának hiánytalan megjelenítése (nincs hsz... :DDD ).. Úgyhogy visszatértem az Androidos HTC-khez. Mondjuk tény, hogy a HD7-esem jobban nézett ki, mint a Desire HD-m, de az sajna nem elég.. Mire meg kijön a frissített OS talán kevesebb korláttal, addigra 30-40eFt lesz egy HD7 és még ha csak félig is lesz használható, annyiért már elnézem neki. :D De ez spec nem a HTC, hanem a Microsoft hibája.

A kedvenc játékszerem a csavarhúzó! ;) Dicodes/SvoeMesto

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.