Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) RaveForce


RaveForce
veterán

Mar elerheto... 250g! ;] [link]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#2) nico9519


nico9519
tag

Kíváncsi vagyok az árra. 80 és 120 ezer között konkrétan ott a P9 Lite 2017, Honor 6X, Nova, P10 Lite és a Honor 8 is. Olyan 105 ezer körül még bevállalnám, ha nem lesz túl csajos :)

(#3) Re-Tech


Re-Tech
aktív tag

Minek 20 MP előre ha hátul is "csak" 12 van? Inkább raknának előre is egy értelmes 12 MPes kamerát lol

(#4) Lami66


Lami66
őstag

Ez a Snapdragon 660 nem semmi! Ha hinni lehet a róla megjelent antutu pontszámnak (105576), akkor erősebb mint a Huawei tavalyi csúcsprocija a Kirin 950, miközben a 660-at a középkategóriának szánják. És ezzel a tavalyi csúcsmodell P9 más le is csúszik a középkategória sűrűjébe. Lassan oda jutunk, hogy egy középkategóriás telefon hardvere átlagfelhasználáshoz bőven sok. Ha nem butítják le emmc belső tárolóval, akkor egy 4/64-es modellel évekig el lehet lenni.

(#5) iPetras99


iPetras99
kezdő

Remélem nem cseszik el az árazását. :)

(#6) AMD Power


AMD Power
titán

A sima Nova nagy bukó volt.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7) btudos


btudos
veterán

A ráknak jönnek megint az 5,2"-es kijelzővel. A Nova tök jó méret volt, lett volna benne egyediség is, ha nem szúrják el a béna minőségű kijelzővel és a túllőtt árral. 5,2"-re meg 75-től 200 k-ig minden árszegmensben van már alternatívája házon belül, nehéz lesz értelmesen pozicionálni.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#8) lezuvius


lezuvius
őstag

Minek egy ujabb Huawei? Minimalis kulonbseggel adjak ki ugyanazt kb...

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#9) Matada2.3


Matada2.3
veterán

A Plus nagyon jól hangzik. Jöjjenek csak az elérhetőbb árú 660-asok.

Finn the human

(#10) <Adamsky> válasza btudos (#7) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

+1

Egyszerűen nem értem. Aki - igazán - nagy kijelzős mobilt keres, annak már eleve nagy választék áll rendelkezésre, ill. nem a +0,2" miatt fogja azt mondani, hogy "végre, ez aztán a telefon, amit mindig kerestem". A "kis" készüléket keresők számára viszont visszatartó / elrettentő lehet ez a "fejlesztés". :(((

[ Szerkesztve ]

(#11) juuzer válasza Lami66 (#4) üzenetére


juuzer
addikt

Szerintem el fogunk jutni oda, hogy lesz low-end meg flagship szegmens és ennyi. És akkor a régi csúcsmodellek átcsúsznak a középkategóriába kvázi "meghosszabbított életciklussal" :D

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#12) shiftac


shiftac
aktív tag

Ott cseszték el, hogy ez is 5.2" lesz. Nem mintha nem lenne elég házon belül a P9 Lite (2017), P10 Lite és Honor 8, még ezt is oda kell rakni. Pont az tetszett a Novában, hogy 5" és 1080p. Ha Magyarországra ebből is csak a 3GB ramos jut, akkor meg pláne nem lesz értelme a P9 Lite (2017) és P10 Lite mellett.

Xiaomi Mi 9 SE (LineageOS 21 - Android 14), Jabra Elite 3

(#13) Steelers válasza btudos (#7) üzenetére


Steelers
senior tag

"béna minőségű kijelző" ???
Merthogy? Mi benne a béna?
Én 83k-ért vettem,2 év gyári garival, szerintem ennyiért már elég jó vétel és a kijelzője is elég fasza (szerintem).
Viszont az 5,2-re növelést nem értem, ha csak nem ultrakompakt lesz a ház amibe teszik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.