Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) -kdM-


-kdM-
senior tag

uhh...nagy respect az "enciklopedia" szerzoinek :D

a tegnapi video utan vegleg elhataroztam, hogy kiprobalom (ha esetleg valakinek van aktiv accountja es tud meghivot kuldeni dobjon egy pu-t legyszi)

(#2) D1Rect válasza -kdM- (#1) üzenetére


D1Rect
félisten

Ezt fordítják angolra ez egyik barátomék, hivatalos megkeresésre. :K
EVE-es szemmel nézve hatalmas kincs van magyarul.

[ Szerkesztve ]

(#3) 용 Bob


용 Bob
senior tag

Ez az EVE is havidíjas,mint a WoW?

MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

(#4) D1Rect válasza 용 Bob (#3) üzenetére


D1Rect
félisten

Igen, de itt a játékbeli creditért is tudsz playtimeot venni, ha jól csinálod 2-3 hónap után ki tudod termelni, ha kevésbé jól csinálod, akkor fél év vagy több.

Egyébként a legegyedigg mmo amit eddig láttam, pedig láttam már párat. :K

(#5) ollie


ollie
MODERÁTOR

Azt azért hozzá kell tenni a bemutatott kézikönyvhöz, hogy a benne szereplő info (ipar) csak egy kis szelete az EVE világának.

***

(#6) 용 Bob válasza D1Rect (#4) üzenetére


용 Bob
senior tag

Megnéztem hirtelen 3 gamest@ros oktató videót..hát..aztaaa.
Naggyon komoly,összetett játék,millió funkcióval. Mostmár érthető a 300 oldalas ismertető.

Íme az oktató vidik,egészen battlestar galactikás hangulatom lett tőle.

MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

(#7) ollie válasza 용 Bob (#6) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Előbb írtam, hogy az a 300 oldal csak egy kis részéről szól az Eve világának. :)

***

(#8) 용 Bob


용 Bob
senior tag

Meg is nézem a Star Trek filmet,úgysem láttam még :D

MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

(#9) Tomi_Sci


Tomi_Sci
őstag

Hatalmas respect a szerkesztő(k)nek! Én annó hosszú éjszakákat töltöttem ventrin, mire a nagyöregek megértették velem ez EvE apró morzsáit.

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#10) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Hatalmas tisztelet a leírás készítőinek (nem is beszélve az EVE készítőiről, hogy egy ilyen komplex világot sikerül működtetniük), és eddig is éreztem vágyat az EVE kipróbálásához, de azt hiszem innentől ez már szinte biztos :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.