Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) e=mc²


e=mc²
őstag

Ugy meg erdekesebb lenne a lista, ha darabszamot is lehetne latni. (legalabb megkozelitoleg)

Ambulimax Provider

(#2) Fecogame


Fecogame
veterán

WoW 1. és 4. helyen. Ennyi függő van? :F :Y

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#3) Narxis válasza Fecogame (#2) üzenetére


Narxis
nagyúr

Te most nézed először ezt a listát? :D Mindig így szokott lenni, sőt a kiegészítő általában a 2. helyen tanyázik, de a prepaid card meg nem játék, nem szabadna a listán lennie.

Thanos was right.

(#4) D1Rect


D1Rect
félisten

A TP2 végleg eltűnt, kár egy tesztet szívesen olvastam volna. :D
Az ARMA2 is egész jól szerepelt itthon. :K

(#5) Xirtam


Xirtam
veterán

WoW :R

szeptembertől folyt köv nálam is! Nyára elvből nem veszek GC-t! :C

(#6) Nunder


Nunder
őstag

Sims 3. Miért nem vagyok meglepve :U De az Arma II is meglepően jó helyen van. Nem gondoltam volna hogy ennyien veszik.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#7) puttputt válasza Nunder (#6) üzenetére


puttputt
őstag

Elég optimisták az Arma vásárlók... mondjuk, próba nélkül lehetnek is. (Már, ami a képeket és a grafikát illeti...) Végtére is, nem fut olyan rosszul nálam sem, de van, hogy kegyetlenül beszaggat (más játéknál érdekes, alig-alig).
Múlt héten megismertem egy ízig vérig "WoW fant", lengyel a csávó, szinte egész nap azon nyomul, ha szabadideje v. munkaszünete van.

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#8) copin válasza puttputt (#7) üzenetére


copin
őstag

Egyszer élünk...

(#9) Ari18


Ari18
őstag

Ennyi 12-15 éves játszik :F
Spore, Sims, Wow,Harry Potter, Pokoli Szomszédok 3.
Nem is gondoltam. :U

(#10) ez_meg_emaz


ez_meg_emaz
őstag

Erre most kivételesen kiváncsi voltam. Pont az arma miatt. Én is hozzájárultam a sikerhez, csak kár hogy hibás volt a dvd. Legalábbis 2 meghajtovol probáltam egyikkel se tudtam feltenni, crc hiba. :( Ettől független várom a cseredarabot türelmesen. :)

(#11) ftc válasza Ari18 (#9) üzenetére


ftc
nagyúr

Mert?

Spore elég kellemes perceket tud szerezni....kikapcsol....
Sims sztem egész tűrhető game, bar néha inkabb ideges lesz tőle az ember...

Pokoli szomszédok 3 nevetni mindig jó......bár szerintem az elődökből él ...azok jobbak voltak

s milyen jól jönnek ezek egy hosszú munkanap után....

[ Szerkesztve ]

(#12) Vistaboy


Vistaboy
veterán

A sok magyar vérpistike. ;]

De hát nélkülük nem lenne a WoW ilyen nagy siker. Emlékszem, hogy amikor kijött a WotLK, egy tizenévesforma kislány volt az első, aki bement az üzletbe - volt egy kép is róla valahol - és egyből a 20K feletti gyűjtői kiadást vette meg. Ez igen, mondom, van, akinek mindent megengednek a szülei. Nekem bezzeg meg kellett dolgoznom a zsebpénzemért annak idején - ma is dolgozok a zsebpénzért, csak most már az a neve, hogy "fizetés" :P

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#13) e=mc² válasza Vistaboy (#12) üzenetére


e=mc²
őstag

Feltetelezd a legjobbat, a batyjanak akart meglepit okozni, megvette a szulinapjara :)

Ambulimax Provider

(#14) F e Z o


F e Z o
veterán

Mily meglepő, hogy a varázslótanonc Terry Potterből is mennyit eladnak. :D

H2O über alles!

(#15) Ari18 válasza ftc (#11) üzenetére


Ari18
őstag

Sims az szörnyű, szerintem dög unalmas. Spore hamar meg lehet unni, Pokoli szomszédok, csak az unokaöcsémnél láttam ill segítettem neki egy-két részél. Ezek mind-mind gyerekeknek készültek. Egyedül a Sims ami nem. Nekem végül is mindegy ki mivel játszik. ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.