Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) velizare


velizare
nagyúr

ó, a jó kis cannon fodder. :C

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#2) sto1911


sto1911
veterán

Nem tudom velem van-e a baj, de ezt a jatekot iszonyu neheznek ereztem, minden 2-3. csatanak 2-3-4x neki kellett futnom. Ott jarok most, hogy az elso ugralo harcosok (3. fejezet?) megjelennek, es pikk-pakk kinyirnak... Ha lefagyasztok parat, akkor a a maradek nyir ki, ha mindenkit lefagyasztok, akkor mire parat megolok, a tobbi kiolvad es kinyir...

(#3) nghost


nghost
tag

ez de beteg :D :C

Script Kiddies Do What They Do Best: Infect Themselves / The only man who gets his work done by Friday is Robinson Crusoe..

(#4) ollie válasza sto1911 (#2) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A játék co-op-ra van kihegyezve, úgy könnyebb.

***

(#5) Arena87


Arena87
aktív tag

BC2 paródiának simán elmenne. :DDD

東方神霊廟 [Mausoleum of Divine Spirits] ~Ten Desires

(#6) monsta007


monsta007
tag

Surfin' Bird :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7) Wolverine válasza Arena87 (#5) üzenetére


Wolverine
félisten

Nekem a Commando jutott eszembe először a videót látva :D

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#8) GabN73 válasza Arena87 (#5) üzenetére


GabN73
addikt

mivel az is :DDD

(#9) #65675776


#65675776
törölt tag

Az a két Raptor a végén azért necces...

(#10) Akos96


Akos96
senior tag

Ez a szám menni fog csengőhangnak. :))

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#11) Gude


Gude
senior tag

A zene nagyon passzol alá :U

[ Szerkesztve ]

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#12) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Akarooom :)
Nagyon klafa lesz így videó alapján :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13) P00By válasza #65675776 (#9) üzenetére


P00By
nagyúr

Az egész az! :D

(#14) balcsy


balcsy
aktív tag

Azt vágjátok hogy az eredeti játékhoz 12 update jött ki:D

Nem én írom a szabályokat, csak kitalálom.

(#15) Wolverine válasza balcsy (#14) üzenetére


Wolverine
félisten

Ez nem is sok. Vagy csak én vagyok elkényeztetve az MMO-kkal?

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#16) elithun


elithun
őstag

Nekem valahogy egyáltalán nem tetszik. Pedig az alap játék tetszett. :(

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#17) balcsy válasza Wolverine (#15) üzenetére


balcsy
aktív tag

Hát nem megszokott az biztos:D

Nem én írom a szabályokat, csak kitalálom.

(#18) 7 válasza Wolverine (#15) üzenetére


7
addikt

Azt figyelembe véve, hogy alig másfél hónapos, nem kevés. :)

(#19) D1Rect válasza sto1911 (#2) üzenetére


D1Rect
félisten

A megoldás a problémádra:
Rain(QQF, majd SPACE)
Rákönyökölsz a shiftre, aztán: A+S+R, ezt a három gombot nyomogatod(gyorsan) + jobbklikk

Lehet Rain nélkül is, akkor nem kell felvenni a pajzsot.

(#20) sto1911 válasza D1Rect (#19) üzenetére


sto1911
veterán

Megprobalom, koszi!

@(#4) ollie: Egyedul nehez :(

(#21) D1Rect válasza sto1911 (#20) üzenetére


D1Rect
félisten

PÜ-ben írd meg a steam accodat és végigcsapatjuk. ;)

(#22) Wolverine válasza 7 (#18) üzenetére


Wolverine
félisten

A javítások egy része hotfix volt, ha minden igaz és nem komolyabb patch; ilyeneket némelyik MMO-ban naponta tucatjával dobálnak ki.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#23) errorcode06


errorcode06
őstag

Az alap játék eddig nem érdekelt, de ez, huhúúúúúú!!!!! Csak jöjjön ki! :R

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#24) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Inkább a fél tonna hibát javítanák ki, minthogy kiegészítőt csináljanak...
Aztán sírnak, hogy kevés a fejlesztő, azért nem megy a bugfix. Erre már nincs mit mondani.

Ezzel elszállt minden reményem, hogy belátható időn belül laptopon is lehet játszani, vagy netán nem fagy ki EAX-os hangkártyával, esetleg minden endbossnál legalább kétszer. (Endboss = utolsó lehetséges mentési pont után ~45 perccel.)

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#25) D1Rect válasza FehérHolló (#24) üzenetére


D1Rect
félisten

Magick – Crash to Desktop – Magick – zaps any foe (or friend)

Véletlenül nem ezt varázsolod mindig?^^

(#26) fasirTTT


fasirTTT
őstag

hú ez de királyság! :D

(#27) FehérHolló válasza D1Rect (#25) üzenetére


FehérHolló
veterán

Ja, végülis nagyon jó poén egy hibáktól hemzsegő játékba belepakolni egy ilyen featuret:
You can now play as the Mea Culpa wizard, wielding a powerful The bug staff and the less powerful Broken Sword.
A new magick in the same theme has also been added...the unholy Crash to Desktop.
[link]
Megérte ilyesmire is fejlesztési időt fordítani.

Skynet is real. It's called Google.

(#28) sto1911 válasza D1Rect (#21) üzenetére


sto1911
veterán

Koszonom, de a keves szabadidomben inkabb maradok a Quake-nel :)

(#29) D1Rect válasza FehérHolló (#27) üzenetére


D1Rect
félisten

Ennyi bugfix utánúgy, hogy maga a játék nem túl hosszú (tiszta játékidő single-ben kevesebb mint 2 óra) és tízezrek már végigjátszották(mind pl én is) sztem nem.
Kifejezetten kellett az új skin(pár extra választható színnek is örülnék).

Tudom, hogy fájó az EAX-es hangkártyád támogatásának hiánya, de biztos vagyok benne, hogy előbb-utóbb eljutnak a to-do listen odáig. ;)

(#30) FehérHolló válasza D1Rect (#29) üzenetére


FehérHolló
veterán

A rengeteg bugfix azért volt, mert (hivatalosan elismert módon) élesben kezdték el a szoftver tesztelését. Nagy áldás, köszönjük.

Rég túlléptem a hangkártyás dolgon. (Nem EAX támogatást szerettem volna, csak azt, hogy legalább elinduljon a játék.) Megvettem, végigjátszottam, óriásit csalódtam a bugok miatt. A single játékidő meg lehet 2 óra, ha nem fagy ki folyamatosan. Legalább 6 órát veszítettem emiatt.
Hányan sírnak a chapterválasztás, az optimalizáció hiánya, a "fekete képernyő" és az endboss crashek miatt? Elég sokan, jelenleg legalább 819-en. Az első jelzések óta 1 hónap telt el. Ezalatt a high priority fejlesztési task pedig a minta alapján az volt, hogy implementálják a camera shakinget meg az új skint. A következő high prio meg a hírben említett új DLC.

Az meg már teljesen mellékes, hogy anno emaileztem is a projektvezetőjükkel. Sok "asap" ígéretet kaptam, 3 hét alatt egyet sem teljesítettek.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#31) 7 válasza FehérHolló (#30) üzenetére


7
addikt

Tudtommal azért adták ki még tulajdonképpen bétaközeli állapotban, mert megcsúsztak, de a Paradox igenis kint akarta tudni a játékot határidőre.

A hivatalos álláspont alapján a patchek ütemezése azért lassult le, mert már többé-kevésbé játszható állapotba hozták a játékot desktopon, és így rátértek a hosszadalmasabb munkára. Nem tudom, hogy hogyan lesz kapacitásuk minderre a DLC mellett, de majd meglátjuk.

Sejtésem szerint a DLC-s munkálatok során inkább skineket, pályákat, varázslatokat és némi "sztorit" dobálnak össze, azt meg a tapasztalatok szerint hamar meg tudják csinálni, ha már megvan a konkrét elképzelés. Tehát ha jól okoskodom, akkor ez azt jelenti, hogy a motor csiszolására is bőven tudnak energiát fordítani, és valószínűleg fognak is -- valószínűleg ők is tisztában vannak vele, hogy ha megint ekkora bughalmazzal jön a játék, akkor közel sem lesz akkora sikere, mint szeretnék.

Reméljük, hogy nem lóg bilibe a kezem, és tényleg optimalizálják az elkövetkezendő időben, hogy aztán fel is oldják az IGP-korlátozást.

(#32) D1Rect válasza FehérHolló (#30) üzenetére


D1Rect
félisten

Én értem a nézőpontodat.

Nekem 40+ óra van benne, multival.
Ezzel még a párommal is jókat tudunk játszani, neki hiányzik, hogy nincs választható pink varázsló.
Egyetlen más játékban nem csináltam meg a zacsikat 100%-ra.

Összeszakad alt+tab-tól.
Akad "olykor".

De akkor is inkább ezzel játszom mint a többi játékommal.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.