Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#38) Runner_fxr válasza T.Peter (#34) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Ja még valami, sosem voltam egy fanatikus , szemellenzős rajongó semmi iránt sem. Mindig hallgattam a józan észre. Sosem foglalkoztam ilyen intel, amd, ati, nvidia csatározásokkal. Elolvastam a teszteket és ami a jobb volt azt megvettem. A konzolt sem utasítottam el, xbox360-at meg is vettem magamnak mert én is értelmesebb dolognak láttam mint 100 ezreket pc-re költeni. Aztán próbálgattam a játékokat és be kellett látnom, ez azért nem pc és hiába is vártam azt a játékélményt nem fogom megkapni. Ettől független azért okozott kellemes órákat nem tagadom. Pl az autós játékok terén a Project Gotham racing 4 hát az valami ultra brutál jó. Hiába mondják, hogy az arcade és nem szimulátor számomra a leg élethűbb autós motoros játék amivel valaha találkoztam. Az a játék tényleg üt és a kontroller is nagyon passzolt hozzá. Tény, hogy ott is tapasztaltam beszaggatást pl. esőben és gondoltam is rá bizony egy ütős pc úgy vinné mint a huzat, de azért nagy élmény volt. Viszont a többi játékot nagyon hamar meguntam, talán a dead space okozott kellemes órákat bár azt is szívesebben játszottam volna pc-n.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.