Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Elég gáz, hogy semmi féle kommunikáció a fejlesztők részéről, hogy miért nem elérhető még. Lehet csak az amerikai idő miatt, de én mást sejtek.

Ettől függetlenül ha nem lennék igazi tökös férfi, lehet megkönnyezném az első indítást. Mégis csak Forza PC-n! Aztán az UWP miatt lehet a sírás hamar zokogásba csapna át. :D A kormány támogatás hiányáról nem is beszélve. Remélem a gyártók rajta vannak már az ügyön!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

Igaz, h engem nem érint, de mégis: nagy nap ez a mai! PC-s Forza! :C Jippiáé! :D

(#3) .LnB válasza bulikavagyok (#2) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

oric-nak már korán reggel ezt írtam:

"Forza nap van!! [link]"

:DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4) oriic válasza .LnB (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Remélhetőleg gondok sem lesznek majd. :D

Live-Die-Respawn

(#5) GRaul


GRaul
őstag

Nekem nem aktiv a letoltes gomb :O

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#6) .LnB válasza oriic (#4) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mondom, UWP-től meg a DX12-től nagyon félek. Vannak velük bajok. De ingyenes, szóval ha gáz lesz akkor bezárom (és go Overwatchozni) és majd később ránézek valamikor.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7) plejik


plejik
addikt

Engem is inkább csak azért érdekel, hogy ha a cégnél nincs nagyon meló, akkor körözgetek kicsit.. :D

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#8) NandoXXL válasza oriic (#4) üzenetére


NandoXXL
senior tag

A remény hal meg utoljára. De gond már van, a nem megfelelő tájékoztatás. :DDD

(#9) nofi


nofi
őstag

Nagyon kíváncsi vagyok, utoljára a 3-mal játszottam aktívabban :U

Xbox GT: nozsolt

(#10) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

De egyébként semmi twitter bejegyzés az időpontról vagy valami? (Melóba nem tudok twittert nézni.)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11) Fineous


Fineous
csendes tag

Én is tűkön ülve várom már, de nem látom az áruházban meg sehol se. :(

Közben megtaláltam a linket hozzá, csak még ki van szürkülve a gomb.

[ Szerkesztve ]

(#12) Hunpriest


Hunpriest
senior tag

Remélem nem olyan lesz mint a Minecraft első verziói, ami elég sok gépen az új világ indításánál crashelt.

(#13) SpongyaBob válasza .LnB (#1) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Mivel Redmondban még 5:45 van, így gondolom még nem keltek fel. :D Nálunk szerintem majd olyan 19:00-tól tölthető.

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#14) cyberkind


cyberkind
félisten

Nem úgy volt hogy tavasszal jön a végleges játék? :D
Nincs ezzel baj, mert ha az UWP DX12 kombó ismét befigyel nem lesz fontos.

Paranormal Cocktivity

(#15) myckie2 válasza cyberkind (#14) üzenetére


myckie2
őstag

Ezt én sem értem. Bétáról szó sem volt, erre kiderül, most csak a béta lesz... :U

(#16) bepken válasza .LnB (#10) üzenetére


bepken
veterán

ennyi életjelet adtak egyelőre.

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#17) oriic válasza myckie2 (#15) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem, open béta megy most majd, amely a játék megjelenéséig tart. :)

Live-Die-Respawn

(#18) myckie2 válasza oriic (#17) üzenetére


myckie2
őstag

Áh, így értem már. :) Elméletileg ugye nem lesz Multiplayer lehetőség az Apex-ben, de mégis kap egy nyílt bétát. Eléggé furcsa.

(#19) SybenX


SybenX
őstag

Lehet letölteni!

[ Szerkesztve ]

(#20) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Nekem nem engedi leszedni, mert szerinte nem felel meg a gépem az ajánlottnak... amit egyrészt megértek, de ha már nyílt béta, akkor legalább meg szerettem volna nézni, na mindegy ... :(

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#21) oriic válasza SybenX (#19) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nálam nem. UK store-ból tölthető NeoGAF fórumozók szerint.

szerk:

Kipróbáltam, működik, jön le. Régió beállításnál tegyétek át UK-re a gépet. Nem kell restart, tölthető a játék.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#22) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én is töltöm, de kellett egy gép restart mert addig nem lehetett. Olvastam a kommentet, hogy lehet, de nem engedte. Géprestart, aztán már töltöm.

szerk.: Mondjuk a letöltés nem nagyon mozdul.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#23) Fineous válasza .LnB (#22) üzenetére


Fineous
csendes tag

Nekem is rántja lefele gond nélkül. :K

(#24) dogab93


dogab93
tag

Kiváncsi vagyok milyen lesz a játék xbox 360-on nagyon szerettem a forzákat.Embertelen lassan jön le.

"Jó, ha az embert emlékeztetik rá, hogy a legerősebb is elgyöngülhet, és a legbölcsebb is tévedhet" Mahatma Gandhi

(#25) cyberkind válasza dogab93 (#24) üzenetére


cyberkind
félisten

Nálam meg is állt, jók a szerverek, nemhiába na, ez nem a Steam. :D

Paranormal Cocktivity

(#26) bepken válasza oriic (#21) üzenetére


bepken
veterán

nem kellett állítanom semmit sem, simán elindította a letöltést magyar régióval. (más kérdés, hogy leállítottam, mert este leszek értelmes net közelében :D)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#27) myckie2 válasza oriic (#21) üzenetére


myckie2
őstag

Nekem magyar a régió és tökéletesen jön lefele. :F

btw nekem majdnem max sebességgel jön lefele ~52mbit/s

[ Szerkesztve ]

(#28) SybenX válasza .LnB (#22) üzenetére


SybenX
őstag

Nálam minden állítgatás nélkül elindította a letöltést és max sávszélességgel jön lefele.Meg is lepődtem.

[ Szerkesztve ]

(#29) dogab93 válasza cyberkind (#25) üzenetére


dogab93
tag

Nekem 1 gigát lekap és megáll valami hibakódot dob és kezdhetem újra. Pedig napra kész a rendszer és meg is van hozzá a gép szóval nem tudom miért.

[ Szerkesztve ]

"Jó, ha az embert emlékeztetik rá, hogy a legerősebb is elgyöngülhet, és a legbölcsebb is tévedhet" Mahatma Gandhi

(#30) oriic válasza myckie2 (#27) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Akkor azóta már itthon is elérhető. Amikor írtam hsz-t, még szürke volt a letöltő gomb. :R

Live-Die-Respawn

(#31) SybenX


SybenX
őstag

Na már elindult a játék :D

(#32) NandoXXL válasza cyberkind (#25) üzenetére


NandoXXL
senior tag

GTAV elő volt töltve, erre kiírta szedjem le újra, a túlterhelt steam szerverekről.. Másnap sikerült vele játszani.

Nálam hiba nélkül töltődik a Forza.

Szeretem mikor a Steam seggét nyaldossák, főleg úgy hogy ott is szoktak gondok lenni.

(#33) cyberkind válasza NandoXXL (#32) üzenetére


cyberkind
félisten

Szeressed, pont a Gta-val szopok állandóan ami Rockstar-os, de a másik ami fontosabb hogy a M$, nem egy szaros Steam, így illene tökéletesnek lennie kb mindig ha már erőltetni kell a Store-t.
Azóta már lejött végre.

------------------

De jó hogy kötelező az új driver. :U

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#34) 1m1s


1m1s
tag

Most komolyan nem lesz multi bétában?Nyugtassatok meg hogy a gammában azért lesz. :D

(#35) cyberkind válasza 1m1s (#34) üzenetére


cyberkind
félisten

Az egész Forza 6 PC-re csak egy nagyobb techdemo, amiben lehet elsőként multi az a teljes értékű Horizon 3 lesz elvileg.

Paranormal Cocktivity

(#36) nonsen5e


nonsen5e
addikt

A zseni MS fejlesztők meg azóta sem oldották meg, hogy ne csak registry állítgatással lehessen nem-C-re menteni...

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#37) SpongyaBob válasza nonsen5e (#36) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Gépház-->Rendszer-->Tárterület-->Új alkalmazások mentési helye? és megadod a meghajtót :U

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#38) nonsen5e válasza SpongyaBob (#37) üzenetére


nonsen5e
addikt

Köszi!
Mondjuk 100x értelmesebb és logikusabb lenne a Store beállítások menüpontjába betenni.

Nem találtam ott alapból, Google keresés után meg az első összes találat a registryre mutogatott.

Incompatible Graphics Driver Detected

R9 280X... :DDD

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#39) haunteer válasza nonsen5e (#36) üzenetére


haunteer
csendes tag

Nálam simán engedi máshová, csak a settings-storage-nál át kell állítani.

(#40) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

17,9-en áll a letöltés...lassan kapom a hiba üzenetet és kezdhetem elölről szerintem. :(

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#41) nonsen5e válasza nonsen5e (#38) üzenetére


nonsen5e
addikt

Úgy tűnik csak a legújabb 16.5.1 beta driverrel hajlandó elindulni.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#42) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

Húú ez nagyon állat lett. :Y 390-en úgy hasít ahogy kell :)) Pedig fullra húztam mindent..

Driver: 16.4.2

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#43) 8zabi válasza SpongyaBob (#37) üzenetére


8zabi
őstag

köszi, erre eddig nem volt szükségem, de látva a majd 19 GB-os méretet most jól jön

(#44) SybenX


SybenX
őstag

Nálam néha van beakadás mediumon,sajnos az fps mérőt nem tudom használni játék közben így nem tudom mennyi fps-em van,de szerintem olyan 50 körül ami jó gtx 770-el.

(#45) BlackDesert


BlackDesert
tag

Nektek sikerült xbox 360 kontrollert használatra bírni a játék alatt?

(#46) Csapoati válasza BlackDesert (#45) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem úgy volt, hogy egyáltalán nem támogat még semmilyen vezérlő eszközt a billentyűn kívül?

Bontom-töltöm! :C

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#47) dogab93


dogab93
tag

Mi az isten ez a hibakód 0x80073CF9? Ezzel szakítja meg nekem a letöltést.Nem volt még ilyen jellegű problémám.

"Jó, ha az embert emlékeztetik rá, hogy a legerősebb is elgyöngülhet, és a legbölcsebb is tévedhet" Mahatma Gandhi

(#48) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Na ezt a Store-os mentési hely problémát én is besz..ptam. Kérdés: most ezt a 18,8GB-ot csak letölti a C-re, és majd utána települ, vagy már oda is fog települni a játék? Csak mert letöltés után, ha lehetne, áttenném másik meghajtóra. Erre van lehetőség? Meg egyáltalán hová menti pontosan?

[ Szerkesztve ]

(#49) 1m1s válasza BlackDesert (#45) üzenetére


1m1s
tag

Nekem megy 360 kontrollerrel.Az már már kérdéshogy i5 2400, gtx660, 8giga ram-mal lowon elég gányul fut a game. :(

(#50) SpongyaBob válasza BlackDesert (#45) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Sikerült :K

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.