Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Xaels


Xaels
félisten

Az ötlet nem rossz a napelemmel. Mondjuk jó lett volna tudni, hogy mennyire hatékony a töltés olyankor amikor csak arra támaszkodhat az ember.

A telefon bűn ronda szerintem. Nagyon durván ki van herélve, de gondolom ez azért is kellett, hogy az a napelem érezhetőt tudjon produkálni. Minden esetre, ha a strapabíróság terén helytáll(bár efelől vannak kétségeim) akkor egy munkástelefonnak nem lehet rossz kicsit olcsóbban.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2) CS_D


CS_D
senior tag

Jó ötlet a napelemes töltő egy strapatelefonnál. Bizonyos helyzetekben kifejezetten jól jöhet.

(#3) Vtwo


Vtwo
senior tag

A napelem jó ötlet egy ilyen telóban(bár az ő ütésállósága kissé necces),ha valóban bírja a kiképzést akkor ennyiért jó vétel.

(#4) Lompos48


Lompos48
nagyúr

Ha építenének belé egy cibálható/rángatható dinamót is, mint az elemlámpámba, mindjárt másképp nézne ki az autonómia problémája. :)

[ Szerkesztve ]

(#5) amanoba


amanoba
őstag

bemutató rövidségű lett a teszt, a napelemről eshetett volna több szó..
felhős ég mellett is működnek a napelemek nem? vagy ez csak ilyen tessék-lássék dolog?

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#6) mistixx


mistixx
tag

Strand telefon...

<huf> "A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station." @bash.hu

(#7) hemaka


hemaka
nagyúr

mikor tesztelitek le ezeket a strapákat? :D

(#8) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Lassan jöhetne az a szutyok/napfény/sár/víz/pocsolya elemekből építkező teszt, amelyben M.T.T / ZTC / meg valamelyik frissebb Sonim és strapa Samsung szerepel, illetve a Nokia egyetlen szem strapafonja(?) a 3720 szerepelne!

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#9) Ricardo válasza Graphics (#8) üzenetére


Ricardo
félisten

Hozzácsapni még egy defyt is, és jöhetne a nagy törésteszt. :K

(#10) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Anno a legelső telefonomat /1611 Nokia azt hiszem 1998 ban vettem/
Is meg lehetett venni napelemes akkuval,a hátlapja volt napelemes az aksinak.
Még az árára is emlékszek a napelemes akkunak 21 ezer volt.
Szoval nincs uj a nap alatt. :P

(#11) rep3at


rep3at
őstag

Miért nem lehet egy kicsit egyedibb külsőt alkotni? Kezdem egy kicsit unni ezeket a hasonmásokat.

Forward thinking. كرر

(#12) grc999 válasza Ricardo (#9) üzenetére


grc999
tag

Sajna a defy nem 10 forint :D Persze lehet, hogy bevállalják a srácok.

"Sometimes it is hard to decide which side of the fence to be on. But to straddle it will just make your balls hurt."

(#13) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

kamufon :D

a Kínában közkincsnek számító MTK platform :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#14) Ricardo válasza grc999 (#12) üzenetére


Ricardo
félisten

A Sonym sem olcsó. Ezt a gyártókkal kell lebeszélni, hogy össze merik e ereszteni az üdvöskéjüket a konkurenciával. Jó reklám lenne nekik, főleg ha állnák a megpróbáltatásokat.

(#15) Duree


Duree
veterán

Ennek a szutyoknak csak az ára jó,a többi az felejtös

duree54

(#16) zsirfecske válasza Silentfrog (#10) üzenetére


zsirfecske
addikt

oszt mégse alkalmazzák a hülye gyártók egyik telefonjuknál sem. nem tudom kit bántana ha egy okostelefonba be lenne építve a hátlapra :)

(#17) paramedic válasza mistixx (#6) üzenetére


paramedic
aktív tag

:K így igaz, strandtelefon.
Átrakod a SIM-ed és ha ellopják, akkor nem a ~100k okostelódat bukod.
Telefonálsz vele, elérnek, gondolom valamennyire cseppálló és töltöd a napon.

Azér' nemkéne... ;]

(#18) idkfaiddqd


idkfaiddqd
tag

nem, cserélném el a nexusomra de határozottan tetszik :DD

Hibás-törött PS3,PS2,PS1,PSP,WII,DS,XBOXc,EEEpc-ket veszek reális áron!

(#19) rep3at válasza paramedic (#17) üzenetére


rep3at
őstag

Nekem a "strandtelefonom" sem ilyen alap, bizonyos tudást a második telefonomtól is elvárok, zenét például mobilon szeretek hallgatni.

Forward thinking. كرر

(#20) JanFe


JanFe
aktív tag

A napelem jo otlet egy strapa telon, kivancsi lennek, hogy birja a vizet :)

"There is nothing permanent except change"

(#21) Silentfrog válasza zsirfecske (#16) üzenetére


Silentfrog
veterán

Szerintem azért nem raknak minden telefonra napelemet,mert akkor a kutya nem venné az akkukat.
Gondolj bele,egy akku 2-3 évig jo max, utánna még 1-2 évig lehet használni,de csak egy két telefonálásra marad elegendő kraft,benne utánna lemerül.Ha állandoan kapná a napelem miatt a töltést,akkor még használná az ember addig amig teljesen zárlatos nem lesz,vagy egyáltalán nem venné a töltést.
Ha igy vagy ugy ritkábban veszel akkut akkor az a gyártoknak deficit.

(#22) Ricardo válasza Silentfrog (#21) üzenetére


Ricardo
félisten

Azért a napelem jelenleg csak kiegészítésnek jó. Még a jelenlegi akkuk sem tudják tartani a lépést a készülékek energiaigényével. Nem tudom elképzelni hogy rendesen lehessen használni őket csak a napelemre hagyatkozva.

(#23) marchellow


marchellow
tag

ez még mindig nem a Sonim Spiritre hasonlít, hanem a Sonim XP3-ra

ahogy a ZTC-s strapateló sem a Spiritre, hanem szintén az XP3-ra hasonlít
"A ZTC mérnökei nem végeztek félmunkát, elég szépen lemásolták a Sonim Sprit formatervét".

csak gondoltam szólok :)

[ Szerkesztve ]

(#24) Yeffy


Yeffy
veterán

Háát... nem rossz, nem rossz, de ez a külső tényleg ritka ótvar.
Jó lenne ha ráálnának jobban erre a napelemes témára, de ugye arra még jó ideig várni kell.
Illetve lehetne egyedibb a külső is. Nem azt mondom, hogy divatfón legyen, de valahogy nézzen már ki, ill. ne mást majmoljunk.
Az meg hogy csak alapfunkciókat tud, sztem elég is.

Mindenesetre jó, hogy vannak ilyenek is a piacon, több kéne.

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#25) gybazsi


gybazsi
senior tag

Elég ronda lett szegényke, és így ránézésre nekem olyan nagyon ütésállónak sem tűnik. Persze lehet h a látszat csal.

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#26) plus44


plus44
veterán

Ultra-brutál csúnya szegény.:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#27) waporka


waporka
tag

nemértem hogy manapság ki venne meg egy ilyet.... de hát biztos van olyan hülye:))

a privire illik válaszolni....

(#28) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Borzalmas szegényke.
Ronda, de olcsó, és legalább nem tud ramaty képet lőni, mint mondjuk az Alca 355D...(igaz semilyet sem)

A napelem meg jó ha van...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#29) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Nem tudom, hogy a szerző miért hiányolja belőle az mp3 lejátszást. Ez egy strapafon, műhelybe, túrázóknak, gyakorló alkoholistáknak, művezetőknek.
Más kérdés, hogy a strapafonok alapkövetelményeinek egy 20K-s kínai telefon mennyire tud megfelelni. Van egy tippem...

(#30) forgonati válasza ^Clown (#29) üzenetére


forgonati
őstag

Teljes joggal hiányolja. Ez egy strapafon lenne vagy mi, sportolóknak, túrázóknak, satöbbi. Szerintem az ember futás, bringázás, hegymászás közben, sőt még meló közben is - ha olyan melója van - szeret zenét hallgatni. Azért hadd ne kelljen már még külön mp3 lejátszót is hurcolnom magammal.

Egy vicc ez a telefon, minden tekintetben. Egyedül a napelem tetszik, bár nem tudom ha leesne betonra mondjuk 3 méterről, hogy élné túl. Maga a telefon talán, a napelem nem biztos...

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

(#31) ló úr


ló úr
őstag

"ovább rontja " Am. minden ok.

"Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni"

(#32) dr. Kind válasza forgonati (#30) üzenetére


dr. Kind
aktív tag

Így van, egy strapafon nem csak a fizikai munkát végzőknek jöhet jól, hanem a természetben sportolóknak is. Oda meg gyakran jól jön a zenehallgatás, legalábbis a saját példámból kiindulva :)

(#33) Addaminator


Addaminator
csendes tag

Nekem azért bejön a napelemes téma. Elmegy az ember túrázni, vagy strandra, vagy fizikai munkát végez, akkor ez a neki való telefon.

"Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja."(Albert Einstein)

(#34) w.miki


w.miki
veterán

jó mobil, legalábbis az ötletek jók benne, kár a gyenge minőségért

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#35) kariad


kariad
senior tag

Annyira csípem az Ötletes kis strapa telefonokat! :C Csak nem és nem értem, hogy miért nem lehet normális tesztet csinálni velük!! :(((

(#36) Picike8 válasza Ricardo (#9) üzenetére


Picike8
aktív tag

Jaja, oda Rádobni a Defy-t aztán melyik éli túl... :))
A cikk nagyon jó lett.

U.I.:
Mi az a csufi Samsung az 1. O. legalján??

(#37) kariad válasza Picike8 (#36) üzenetére


kariad
senior tag

A cikk teszt nélkül egy kalap sz.rt se ér sajnos! :(

[ Szerkesztve ]

(#38) kariad


kariad
senior tag

Tessék nem a legjobb, de Teszt video :D

(#39) Lacazr93


Lacazr93
senior tag

Ilyen kinézettel nem lesz könnyű eladni :(

(#40) kariad válasza Lacazr93 (#39) üzenetére


kariad
senior tag

Nekem bejön Igazi ritkaság! :K Ez a vagány, nem a tömegcikkes Okos érintős vírusódásra alkalmas kézi készülékek! :D

(#41) Telomanikus


Telomanikus
senior tag

hűűű de hasonlít valamelyik készülékre :F :DDD

(#42) kariad válasza Telomanikus (#41) üzenetére


kariad
senior tag

Nem issss :N

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.