Hirdetés

2019. június 26., szerda

Gyorskeresés

(#1) ivana

ivana
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Szerintem itt mindehol proci limited van... Vagy legalábbis elég sok helyen.

Crossfirenek nulla értelme lenne.

[ Szerkesztve ]

(#2) M0ng00se válasza ivana (#1) üzenetére

M0ng00se
(senior tag)
LOGOUT blog

Na igen akkor CF halott ügy. Procilimit nem volt olyan meghatározó ezeknél, azért mindíg 90% felett volt.

5GHz

(#3) ivana válasza M0ng00se (#2) üzenetére

ivana
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Nálam mondjuk durvább phenom ii x2@x4@3,2Ghz (ez is undervoltolva, szar a hűtőm, kellene egy másik és felhúzni 4GHz-ra, de lehet inkább i5 lesz belőle) + HD 7850, mondjuk én fullHD-ba nyomom.

(#4) M0ng00se válasza ivana (#3) üzenetére

M0ng00se
(senior tag)
LOGOUT blog

nemrossz cucc :D
én meg egy 6-magos fx-re újítanék be, de nincs kess

5GHz

(#5) ivana válasza M0ng00se (#4) üzenetére

ivana
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Szerintem az fx egy zsákutca, akkor már inkább egy x6 az menne a mostani lapomban és lehet, hogy még el is veri az fx-et. De igazából nem csak játékra kell szóval az i5/i7 jobb lenne, de jelenleg laptopra gyűjtük (most érettségizek és egyetemre kell majd valami normális lapos, t410, t420 vonalon nézelődtem).

(#6) Ed3r_X_ válasza ivana (#3) üzenetére

Ed3r_X_
(PH! nagyúr)

Mibe van procilimited? Nekem a HD7850-et 95%-ra hajtotta az X4 955 BE, Tomb Raider, Bioshock Infinite, stb alatt, kis felbontáson.

"The best things in life aren't things"

(#7) Stonerice

Stonerice
(őstag)
LOGOUT blog

Proci limitre a megoldás! Nagyobb monitor ;]

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: Ryzen 5 1600/ Msi B350m /Gtx 970 +accelero TwinTurbo II

(#8) M0ng00se válasza Stonerice (#7) üzenetére

M0ng00se
(senior tag)
LOGOUT blog

igen, akartam fullhd-s tesztet, de ha a tv-re rákötöm akkor is csak 1600x900-at tud max. pedig fullHD-s tv.HDMI kábel meg drága.

5GHz

(#9) ivana válasza M0ng00se (#8) üzenetére

ivana
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Ilyet csak nv-vel csináltam, de szerintem a catalystban is lehet custom felbontást beállítani, a mi tvken pl.: alapból nem lehet beállítani az 1366x768, de kézzel megy, mivel ez a natív (dsubon).

(#10) Mokó

Mokó
(fanatikus tag)

Ah már az első kép totál megfogott :) Jó kis 6850 ...

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.