Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15) WISHENSEN válasza Samus (#10) üzenetére


WISHENSEN
csendes tag

Kedves Samus,

nekem tetszett az irasod, annak ellenere hogy soha a budos eletben nem vennek ilyen egeret :)

Egy aprobb hiba:

"Belsőleg

Az optika a világ első lézeres optikája, amit egérbe szerelve forgalmaznak (bár 3 kiadás is készült az MX1000-ből, neked a 3ik van, annyiban térnek el, hogy javították a lézer szenzor kisebb hibáit)., és ezt büszkén hirdetik a dobozon (ami egyébként csili-vili) , hogy „World’s 1st Laser Mouse”."

Gondolom az nekem akart lenni :)

Egerpad kerdes:

Tapasztalataim szerint(igen van egy par) aluminium es uveg egerpadot soha nem vennek. Aluminium egerpadnak van egy rossz szokasa, hogy "lehul" es zavaro a csuklonak esetleg meg inhuvelygyulladashoz is vezethet. Uveg egerpad szinten, de ott inkabb a zavaro hang ami idegesito lehet mikor ide-oda toszogatod az egered. Bar vannak uj fejlesztesek (steelpad sx), de nem sok jatekosnal latom.

Amit szivbol tudnek neked ajanlani (itt a lista):
- Qck mini, Qck, Qck+
- Razer Mantis szovetegerpadok(ugy mint Control Mat ill. Speed Mat)
- Qpad
- S&S, fUnc Surface(ha nem kell nagy meret, ez tokeletesen megfelel)
- esetleg ha talalsz valahol akkor Steelpad Sp

Szerintem Nova egerpadokat nem erdemes venni(miutan meglatod, rajossz ,hogy nem egy nagy "was ist das").

Udv.

WISHENSEN

mod: Pixelben ki is lehet oket probalni, de sajnos nem vagy pesti.(bar szerintem ezekhez az egerpadokhoz mashol olcsobban hozzajutsz).

[ Szerkesztve ]

Egy, ket, ha irany a BME nemzetkozi gazdalkodas vagy BCE gazdinfo. tuduuuutuududududuu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.