Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Motar válasza D1Rect (#38) üzenetére


Motar
tag

1et mondok neked. Vettem egy MSI laptopot 160.000ért, egy hét múlva beszart a ventije és azt mondták a szervizbe hogy meg kell rendelni hozzá és hetek mire ideér. Inkább eladtam az egész gépet...
Szerintem az MSI sem kis márka és azért a nevet ott is meg kell fizetni...

Attól hogy mindig a szexre gondolok, már szexmániás vagyok?

(#52) S. Szabi válasza capulet75 (#12) üzenetére


S. Szabi
őstag

Na, ezen felbuzdúlva ma bepróbálkozok náluk, az egy éves G9 alján lévő elkopott teflon talpak miatt, veszteni nem vesztek vele semmit :D

(#53) bufurc válasza D1Rect (#38) üzenetére


bufurc
tag

A logi kerül 3xor annyiba mint a többi. Itt az egerekre gondolok. Semmivel sem jobb mint a többi. Sőt ezek a gyorsgörgetős mindenfele dönthetősek a bonyolultabb mechanika miatt törvényszerűen hamarabb is tönkremennek. A többi gyakorlatilag hamisítvány pl a trust meg sem próbálja leplezni 1es modelljeit. De ezzel nincs semmi bajom hiszen töredéke áron meg lehet kapni és kötve hiszem, hogy a különbözetért cserébe 15-20 évig elmegy az eredeti logi. Pontosabban biztos, hogy nem... Én most kb 2 évente cserélem az a4tech-em, ugyanazt használom. A középső gombot püfölöm szét mindig (ez monyuk az én rossz szokásom) de a logi sem bírja tovább... Ettől függetlenül vannak jó cuccaik pl z2300.

[ Szerkesztve ]

1xer nekem is lesz 1 fasza kis gépem

(#54) D@ni88 válasza S. Szabi (#52) üzenetére


D@ni88
addikt

Én nem hinném hogy azért mert lekopott a talpa az miatt cserélik. Viszont ha már felhívod őket, akkor legalább úgy kérdezd, hogy lehet e hozzá rendelni, mert elkopott...
Szóval ne úgy hogy cseréljétek...

(#55) S. Szabi válasza D@ni88 (#54) üzenetére


S. Szabi
őstag

Persze, ez egyértelmű :) Első kérdés lesz, hogy mi a lehetséges megoldás ilyen helyzetben, mivel ezek a talpak gyárilag cserélhetőek, még ilyen kis "bemélyedés" is van mellettük, hogy föl lehessen szedni.

[ Szerkesztve ]

(#56) D@ni88


D@ni88
addikt

Frissítettem az írást: Jön az új DFGT :)

(#57) mayercc válasza Narxis (#1) üzenetére


mayercc
csendes tag

Jó cikk, az a kalapácsos kép az durva. A minőséget az meg kell fizetni, alap. :K
De én akkor is Razer. :U

Ha -> PÜ <- ben írsz hamarabb válaszolok, de ha nagyon fontos --> 0630/457-90-19 || Eladó 1 SE c905 mobiltelefon és 1 Holdkő mintájú Laptop (nézd meg) Ha gondolod...

(#58) D@ni88 válasza mayercc (#57) üzenetére


D@ni88
addikt

Szerencsésen megérkezett a másik kormány is. Nagy UP a Logitechnek :)

(#59) Attici válasza D@ni88 (#58) üzenetére


Attici
őstag

Gratulálok!!! :C

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#60) lorcsi válasza D@ni88 (#58) üzenetére


lorcsi
veterán

számlát egyáltalán nem is kértek amikor reklamáltál?
fotóját vagy bármi bizonyítékot hogy hivatalosan jutottál hozzá ?

(#61) D@ni88 válasza lorcsi (#60) üzenetére


D@ni88
addikt

modell és cikkszám alapján ellenőrzik, de mivel nekem friss votl a rendelés, ezért rendelési számot is kértek

(#62) mhorvat


mhorvat
senior tag

Ez igen szép történet, én nem lepődtem meg rajta. Logi VX Nano egerem amikor tönkrement, jóval az 1 év bolti gari után, gondoltam felhívom a Logitech-et, mit mondanak. Mondták feltétel nélkül él rá a 3 év garancia. Bediktáltam a sorozatszámot, hogy miért ment tönkre, 2 hét múlva jött az új egér, régi persze marad nálad. A raktárkészletük sem kicsi, amikor az ügyfélszolgálatos kérte a türelmem kis hallgatás után így szól a telefonba: "igen, még 127 db van raktáron a termékből, tehát tudjuk küldeni". :)

Ez nem a szokványos hozzáállás, ezért fura. Én őszintén remélem, hogy kevesen lesznek, akik ezt a hozzáállást kihasználják, mert ha gombamód elkezd szaporodni az ezzel történő visszaélések száma, nyilván le fog esni nekik is a tantusz.
Egyébként valóban dicséretes és hosszútávon szerintem is nyerő üzletpolitika a hibátlan ügyfélszolgálat, elég csak arra gondolni, ezen cikkeket olvasva hányan fognak Logitech cuccokat venni. ;)

[ Szerkesztve ]

(#63) goyo206


goyo206
aktív tag

Szép dolog a Logi részéről :R , és qrva nagy bunkóság a bolt részéről!
Ezért tartunk itt, mert mindenkit hülyére akarnak venni! Báár, én ennek örülök, mert ennek köszönhetem, a PH-t! :R
Annak idején mikor mondtam sorba a pc boltokban, h. nekem 790GX deszka kell, szinte mindenhol belém akarták magyarázni, h. minek nekem az, teljesen felesleges, nézzem csak milyen szépségek vannak polcon, stb. Magyarázhattam én, h. mag unlock miatt kell ilyen, minden áron a korábbi chipszeteset akarták rám tukmálni! Gondoltam az a..átokat fogjátok ti átcseszni! Rátaláltam a PH-ra és azóta nincs számtech alkatrész problémám! :Y
Szóval bocsi az offért, csak akartam javasolni, h. nyugodtan lehetne "reklámozni" azt a boltot, mert 100%, h. behúztak! Kaptak egy új DFP-t, v. DFGT-t, amit eladtak 2-szer annyiért, mint amennyivel kiszúrták a szemedet!
DFP-m anno bekrepált, 1 héttel azelőtt járt le a bolti gari, de azért visszamentem, gondoltam ennyi belefér! 'Aszondták', sorry, max. abban tudnak segíteni, h. ha lebeszélem a nagykerrel, akkor fölviszik a rossz kormányt! Köszönöm szépen, gondoltam magamban, hol találom meg a nagykert, meg stb., viszont a LOGITECH-et megtaláltam, kinevették a boltot, aztán küldtek egy új DFGT-t, mivel a DFP gyártása befejeződött! :R :R (természetesen a hibás DFP maradt nálam!)

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=goyo206

(#64) o zsolo o


o zsolo o
csendes tag

sziasztok

használok nyár eleje óta egy n120-as padot.
sajnos korábbi gépes tapasztalatombol, h egy gép néma csendes legyen, már elfelejtettem ezt azt, igy nem tűnt fel, h 27-28dB hangos ventije. ez vmi borzasztó :) annak fényében, h korábban asztali konfig tudott halkan/némán működni. ráadásul mintha csapágyas lenne.
namost berhelésen gondolkoztam, venni egy csendes, alacsony fordulatú ventit, madzagot elvágni, és beműteni, akár még ellenállás közbeiktatásával is, ha szükséges.

segítséget kérnék, mert nem nagyon lelek 5V-os ventit. vagyis nem tudom, h megmozdulna e egyáltalán egy 12V-os - az usb működtetés miatt. az nem lenne baj, ha 2000 helyett csak 1000RPM menne. elég a kis szellő is.

remélem tudtok segíteni, amit előre is köszönök :)

zs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.