Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Szép kis kuckó,de meg is kérik az árát rendesen.

(#2) FRENK1988 válasza Milka 78 (#1) üzenetére


FRENK1988
veterán

hát igen. Csak ne lenne ilyen mocskosul drága....

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#3) lujó55 válasza Milka 78 (#1) üzenetére


lujó55
őstag

a full ezüst szerintem sokkal szebb lesz.
kiváncsian várom. mindenesetre nekem tetszik, hogy alacsonyabb mint a többi :C

(#4) FRENK1988 válasza lujó55 (#3) üzenetére


FRENK1988
veterán

vagy eredeti alumónium szinben ;]

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#5) N!GhTyka válasza lujó55 (#3) üzenetére


N!GhTyka
tag

Azt akarod mondani, hogy a full alumínium színű? Mivel alumínium ház. :D

(#6) misx


misx
senior tag

A táp elrendezése a régi P3-as ATX MIDI tornyokat juttatja eszembe, amikor a tápegység a proci felett volt. Most meg a kártya elől zárja el a levegőt...

(#7) nyunyu


nyunyu
félisten

Erdekes, hogy nem az ATX 1.0 tapelrendezeset valasztottak.

Eredeti ATX koncepcio az volt 94-95 korul, hogy a procira max egy borda kerul, es onnan szivja el a tap aljan levo venti a hot.
Tap meg a hatso szellozteto venti helyen volt, fuggolegesen allitva.

Masik: ekkora hazba boven eleg lett volna egy SFX tap, azzal is helyet tudtak volna sporolni.
Nem hinnem, hogy ilyen mini kuckoba akar barki is SLI/CF konfigot epiteni, amihez keves lenne az SFX meretben elerheto 300-350W.
Vagy ha igen, akkor komoly tulmelegedesi gondjai lesznek.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#8) macilaci78 válasza misx (#6) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Szerintem ez az aspektusa nem butaság: a tápventi szívja a meleget a kártyákról. Ami nem tetszik, hogy ezzel a tápot fűti...

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#9) FRENK1988 válasza macilaci78 (#8) üzenetére


FRENK1988
veterán

kár hogy nem perforált a gépház táp részénél az oldallap. Mert akkor nem szívna meleg levegőt a vga(k)ról a táp

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#10) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Miért nem gyárt más is halonló házikokat ehhez az árhoz képest apró pénzért? Tuti lenne rá igény,a hagyományos házakból kismillió van de ilyenekből azért sokkal kevesebb.

(#11) liksoft válasza Silentfrog (#10) üzenetére


liksoft
nagyúr

Gondolom az I -k gyártója után mára mindenki tudja, a formára szabadalmat kell kérni, mert az is jó pénz. :DDD :W :W :W

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#12) Gabesz84


Gabesz84
őstag

én a tápot az alaplaptálca mögé tettem volna..., ha már... Úgy maximum a procihűtő magassága lenne bekorlátozva némileg.

(#13) Madn!ght


Madn!ght
addikt

Jó kis kuckó. Ha abelseje fekete lenne, még tetszetősebb lenne számomra. :B

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#14) Illusion1010


Illusion1010
senior tag

Az elején az a kártyaolvasó és az USB 3 elég hülyén néz ki, lehetett volna közelebb és egyvonalban a többi csatival. :U

(#15) Kov1024 válasza Illusion1010 (#14) üzenetére


Kov1024
tag

Nekem is szemet szúrt, mintha csak odahajították volna...

(#16) Silentfrog válasza liksoft (#11) üzenetére


Silentfrog
veterán

Szerintem a formára nem kérhet szabadalamat. Akkor ha mégis igy van változtassanak egy kicsit és úgy gyártsanak.
Ha bemész egy számtech boltba az összes ház ugyanúgy néz ki,csak csicsásabb vagy világitósabb! :DDD

(#17) Agyzuzo válasza Gabesz84 (#12) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Én is. Meg is lepődtem, hogy nem így oldották meg...

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#18) PPatrik


PPatrik
aktív tag

Szép ház, tetszik is, de nem tudtak volna nagyobb ventiket rakni, elöl talán elférne egy 23-as, meg hátul is bement volna egy 14-es.
Na meg az elején az a behányt kártyaolvasó, kicsit rontja az összképet.

(#20) liksoft válasza Silentfrog (#16) üzenetére


liksoft
nagyúr

Ha erre lehet valakinek, és utólag még érdekes dolgok fel is merülnek ugye? Akkor a szóban forgó házra miért ne tehetnék? Az más kérdés, hogy józan ésszel nem szokás. De a pénz világában IGEN! A jogászok sokszor tőbb hasznot hoznak ma egy cégnek mint az értékteremtő üzletága. :DDD :O

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#21) liksoft válasza Archon (#19) üzenetére


liksoft
nagyúr

Nyert. Egy ilyen ház kifejezetten erős VGA-ra és tuningra készült.

Én inkább a csendesen háttérben megbújó mindenesre szavaznék. Tárolás, multimédia. Nem játék és tuning. Arra van más.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#22) hibavissza


hibavissza
veterán

ezt miért nem koppintja senki? (kínai a kínaitól nem lop?) mondjuk bádogból, áluminium frontal, okádék előlapi tésztaszűrő nélkül, tízezeré'...és már vinném is.

[ Szerkesztve ]

(#23) kromatika


kromatika
veterán

Rossz kábelelrendezési lehetőség,szegényes hűtés,nehéz szerelhetőség.mind ez ilyen áron?nem kellene :N

(#24) banhammer


banhammer
veterán

A ház tetszetős, az ára nem.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#25) sing1ep1ayer


sing1ep1ayer
őstag

Szép, de nagyon kevés lehet sokaknak az az 1 darab külső 5.25-ös hely. Így az optikai meghajtó mellé már nem lehet beszerelni sem egy szabályzót, sem egy hot-swap fiókot, se semmi mást. Pedig lett volna hely többnek az előlapon.

(#26) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Ez annyiból más mint a Q08 hogy van benne alaplaptálca, nem az oldallapra kell csavarozni az alaplapot. Ezt a "bonyolult" "fejlesztést" a Q08-ban is elkövethették volna.

(#27) BlackPriest válasza Gabesz84 (#12) üzenetére


BlackPriest
őstag

nekem is ez jutott eszembe és a tálca mögött lenne hely 2ssd 2hdd kombónak is, így nem korlátozná be a vga méretét semmi, akár rövidebb is lehetne a ház

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.