Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-05 10:59:05

LOGOUT.hu

Infó a nyereményjátékhoz: a játék fórumában tilos a segítségnyújtás, a rávezetés a kérdések megoldására, akár kizárást is vonhat maga után! Ezen kívül a fórumból töröljük azokat a hozzászólásokat (és a rájuk érkező válaszokat), amelyek parttalan vitákat gerjesztenek. A felmerülő kérdésekre igyekszünk miharamabb válaszolni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#739) mkbla


mkbla
senior tag

valahogy éreztem hogy ebből is vita lesz meg átbaszás... nem lesz itt tiszta játék...
a 4. kérdésre egyértelműen a flicker free van kiirva az lg oldalán,
továbbá az 5. kérdésnél is átbasznak mert 4 split screent irnak, amire gondoltam h tegyek de vágül is megláttam azt hogy 14 pip mód, onnan már a 4 9 13 is rossz megoldás. a 22 meg nem tudom hogy jött kei mert összesen kérdezik hogy hány pip és split screen van ami 14+4 = 18 a maradék 4 ,meg akármi lehet...
rohadtul nem volt egyértelmű és félre voltunk vezetve...
Nyilván az eredményt nem tudom megváltoztatni, meg semmit meg a kalapot is leszarom, de ez akkor is felháboritónak tartom... nem kivánok erről vitatkozni, meg nem is fogok, csak elmondom a véleményem. :((( :(((
Ennyi.

''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.