Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-05 10:59:05

LOGOUT.hu

Infó a nyereményjátékhoz: a játék fórumában tilos a segítségnyújtás, a rávezetés a kérdések megoldására, akár kizárást is vonhat maga után! Ezen kívül a fórumból töröljük azokat a hozzászólásokat (és a rájuk érkező válaszokat), amelyek parttalan vitákat gerjesztenek. A felmerülő kérdésekre igyekszünk miharamabb válaszolni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) customer114 válasza Top cat (#247) üzenetére


customer114
senior tag

Köszi. :D azt hiszem.

(#252) csako válasza elithun (#249) üzenetére


csako
veterán

Kéne egy nyereményjáték, amiről csak az emailes értesítésre feliratkozók tudnának... :D vagy csak én ;]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#253) tothbe válasza elithun (#249) üzenetére


tothbe
addikt

inkább olyan nyereményjáték kéne amit csak a feliratkozottak kapnak meg mailben, de nem kerül ki a főoldalra. így kb. 5 perc előnyt jelent a feliratkozás, de mást nem, mert ahogy te is írtad, azt a benga nagy kiírást nem lehet nem észrevenni.

By(e) Tothbe

(#254) tothbe válasza csako (#252) üzenetére


tothbe
addikt

1 mp-cel gyorsabb voltál :DDD

[ Szerkesztve ]

By(e) Tothbe

(#255) customer114 válasza csako (#252) üzenetére


customer114
senior tag

Abban hol a reklám, miért érné meg a felajánlónak?

(#256) elithun válasza customer114 (#255) üzenetére


elithun
őstag

Ne tessék komolyan venni. :D

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#257) elithun válasza tothbe (#253) üzenetére


elithun
őstag

Látom tudjátok fokozni. :DDD

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#258) Out


Out
addikt

Remélem, hogy Eszterencs nem beteg :U

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#259) eszterencs


eszterencs
HÁZIGAZDA

Nem beteg, csak nem akar a fórumhoz hozzászólni. :W :)

Régebben mindig csak napi egy kérdés volt, nem tudom, mi ez a lázadás, hogy túl kevés a kérdés. A játékokkal valamennyire próbálunk változatosak lenni, hogy a hisztiző csoportok legalább egyik felének kedvére tegyünk (túl nehéz/túl könnyű/túl kevés/túl sok). Olyan úgysincs, amikor mindenki elégedett, ez ennyi embernél evidens. Ettől még elkedvetlenít a nyafogás, mert szerintem tök jó, hogy van lehetőség játszani, viszont nem kötelező...

Így karácsony előtt mindenkinek kevés az ideje, szerintem jobb is, ha nem kell órákat tölteni a játék megfejtésével, az LG is azt szeretné, ha sokan játszanának, márpedig a sok és nehéz kérdés el tudja riasztani az embereket. Ez most ilyen, összesen 5 kérdés lesz, egy még ma, egy holnap.

(#260) #65388800 válasza eszterencs (#259) üzenetére


#65388800
törölt tag

Az komoly :DDD én csak azért sírtam mert szeretek kérdésre válaszolni meg hát kell a többieknek a buktató 😀

(#261) Out válasza eszterencs (#259) üzenetére


Out
addikt

Gyógyulj meg hamar! ;]

kalm007: Veled még van egy lerendezetlen ügyem ;]

[ Szerkesztve ]

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#262) JanR válasza #65388800 (#260) üzenetére


JanR
addikt

Bann!

(#263) Televan74 válasza eszterencs (#259) üzenetére


Televan74
nagyúr

Én örülök hogy csak ennyi kérdés van. Én napi kettőt vártam,de így is jó. Csak akkor rossz lesz a kalaptippem,többet kellett volna mondanom.Bár ez még a végen kiderül. Ha öt kérdés lesz akkor öt lesz, nincs ezzel probléma részemről.Én csak örülök neki. :K

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#264) kisza25 válasza Lacok (#248) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

de sajnos már vége lemaradtál róla :N
kalm007: ha szeretnéd teszek fel neked kérdéseket:D

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#265) Joci10 válasza eszterencs (#259) üzenetére


Joci10
őstag

Lesz még Karácsonyig nyereményjáték? Illetve lesznek még olyan nagyobb nyereményjátékok, ahol több cég többféle felajánlásai lesznek (vagy azok már 'elmúltak', és most már csak így, 1-1 ajándékosával lesznek)?

(#266) eszterencs válasza Joci10 (#265) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

Karácsonyig már nem fér bele több játék, mert a játákok között kell tartani szünetet, különben nem veszitek észre, hogy az már egy új játék! Néha még így sem... :D Na jó, nyilván nem mindenki, de azért elég jellemző.

Sokkal egyszerűbb egyszponzoros játékot szervezni, hiszen akkor csak egy céggel kell egyeztetni, egyféle banner van, egy helyről kell elhozni a nyereményeket, egy emberrel kell egyeztetni a kérdéseket, a játék oldalának kinézetét, szövegezését stb. stb., sokkal kevesebb szervezés és hibalehetőség. Ezért ebből a fajtából több van, meg sok cég persze így is kéri, hogy csak ő legyen benne. Ettől függetlenül, tervezünk olyat is, amiben sok cég 1-1 kisebb-nagyobb terméke nyerhető meg, csak egyelőre nem volt rá idő. De majd jövőre! :))

(#267) BiP válasza Joci10 (#265) üzenetére


BiP
nagyúr

Korábban eszterencs már mondta, hogy 3 monitoros játék van tervben idénre, ez most azóta a harmadik.

(#232) BiP: Bejött a tippem, hogy ha nagy a nyavajgás, eszterencs jön, és úgyis beírja, hogy megnyugodhassanak a népek :)

[ Szerkesztve ]

(#268) Joci10 válasza eszterencs (#266) üzenetére


Joci10
őstag

Köszi a válaszokat! Bár nem örülök neki, de megértem...
Ettől függetlenül ha csak azon múlik, akkor biztosan leszünk páran, akik szívesen elszaladgálnak a nyereményekért. :D Ja, és elég csak átszínezni a bannert, és máris jöhet a következő játék; aki nem veszi észre, az nem is akar játszani. :D

(#269) Joci10 válasza BiP (#267) üzenetére


Joci10
őstag

(((Elnézést, de az előző hozzászólást már nem tudtam szerkeszteni.)))

Egyrészt a terv soha nem a valóság; másrészt azt is írta, hogy észre sem fogjuk venni az új nyereményjátékokat, mert folyamatosan kint lesz a banner - aztán ez már biztosan nem jött össze. Harmadrészt meg az, hogy monitoros nyereményjáték mennyi lesz, még nem jelent semmit más nyereményjátékkal kapcsolatban. Ezért célszerű mindig kérdezni - aztán ha valaki olyan (vagy olyanja van :D), akkor válaszol is rá. És ehhez még nyavajogni sem kellett; csak egy (két) értelmes kérdést feltenni. ;)

[ Szerkesztve ]

(#270) BiP válasza Joci10 (#269) üzenetére


BiP
nagyúr

Jogos.

(#272) Tav-Csoves válasza eszterencs (#266) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

itt jelezném, hogy jómagam mindig csak a phohardver.hu domain-on látom a "Játék" fülecskét, mobilarena.hu-n például sajnos nem. :(
esetleg, ha megjelenne a lapcsalád összes oldalán a "játék" fül játék idején, több résztvevőre lehetne számítani a jövőben :)

(#273) #65388800 válasza Tav-Csoves (#272) üzenetére


#65388800
törölt tag

ezt nem a mobilarena rendezi

(#274) Vakegérke válasza Tav-Csoves (#272) üzenetére


Vakegérke
veterán

Miért nem kérsz értesítést? Akkor nem maradnál le semmiről. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#275) Joci10 válasza Tav-Csoves (#272) üzenetére


Joci10
őstag

Ahogy említették előttem: ahol a játékot szervezik, ott van kirakva. Ha Mobilarénás játék van, akkor az sincs a prohardveren 'hirdetve'; és viszont. Ugyanígy működik az ITCafé-n is, de felsorolhatnám a többit is.
Persze, az nem lenne rossz, ha legalább 1-1 hír megjelenhetne a többi partneroldalon is a játékról. Viszont ehhez plusz meló kellene eszterencs-től (vagy az éppen aktuális szervezőtől), hiszen a partneroldalakat értesíteni is kellene, hogy van egy ilyen új nyereményjáték. De itt meg bejön az, hogy az ilyenekre van az e-mail-es jelzés, és akit érdekel, az kapcsolja ezt be - nem egy nagy meló, és minden nyereményjátékról kap értesítést. Szerintem... :)

(#276) #65388800 válasza Joci10 (#275) üzenetére


#65388800
törölt tag

...de az sem baj ha nem. :D

(#277) #65388800 válasza Out (#261) üzenetére


#65388800
törölt tag

out pls :D

271-es hsz hova lett? Elolvadt? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#278) Joci10 válasza #65388800 (#276) üzenetére


Joci10
őstag

Ha csak a saját szemszögömből nézem az egészet, akkor a korábbi hozzászólásokhoz tudok csak kapcsolódni: ne legyen sehol értesítés róla - kivétel az e-mail-es, de ott is legyenek beugró kérdések, amik sikeres megoldása alapján is csak azok kapják meg a nyereményjáték linkjeit, akik jóban vannak pl. velem. :D :D

(#279) #65388800 válasza Joci10 (#278) üzenetére


#65388800
törölt tag

hol a probléma? :DDD

(#280) Tav-Csoves válasza #65388800 (#273) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

upsz ezt akkor benéztem. :K :B

(#281) Ferenc1989


Ferenc1989
tag

Az 5. kérdésre a helyes válaszhoz legközelebb eső rossz választ kell választani? :B

Sosem tudod, mi az elég, amíg meg nem tapasztalod, mi a túl sok.

(#282) BiP válasza Ferenc1989 (#281) üzenetére


BiP
nagyúr

Ha lovagolsz rajta, hogy mi minek számít, akkor igen.
Ha nem lovagolsz rajta, akkor meg csak kiválasztod a helyeset, és problem solved :)

Már csak egy dolog merült fel bennem:
Lesz még kérdés ?

;]

[ Szerkesztve ]

(#283) Skullwipe válasza Ferenc1989 (#281) üzenetére


Skullwipe
senior tag

Szerintem ketté van választva ez, így egyértelműnek tűnik nekem ;]

(#284) joghurt válasza Ferenc1989 (#281) üzenetére


joghurt
addikt

Valószínűleg a kérdés megfogalmazója nem számolta az opciók közé azt, ha nincsen split/PiP. Tehát ha te találsz egy N-es opciót, és a válaszok között egy N-1-est, akkor bingó.

A tej élet, erő, egészség.

(#285) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog (1)

Na, asszem' megérkezett a vitaindító kérdés... :P

...elmúlik...

(#286) eszterencs válasza joghurt (#284) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

Ezt a hsz-t gondolkodtam rajta, hogy törlöm, mert elég nagy segítség, de inkább benne hagyom, mert már látom a kezdődő vihart...

(#287) Argos válasza eszterencs (#286) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog (1)

Eső előtt köpönyeg? ;]

...elmúlik...

(#288) MasterHUn válasza eszterencs (#286) üzenetére


MasterHUn
senior tag

sok sikert mindenkinek :) megjött a legjobb kérdés :P

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#289) Out


Out
addikt

Minden kérdésre helyes választ adtam, bugyi :D

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#290) Top cat válasza Out (#289) üzenetére


Top cat
őstag

Az elsőt elrontottad, úgyhogy zakó :D

(#291) gyiku válasza joghurt (#284) üzenetére


gyiku
nagyúr

es aki olyat talal, ami nincs felsorolva, es csak nem is 1-el tobb, mint ami szerepel itt? :DDD

hüllő

(#292) Out válasza Top cat (#290) üzenetére


Out
addikt

Ugyan már róka koma, minek neked az a sajt? :P

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#293) csendes válasza gyiku (#291) üzenetére


csendes
őstag

Akkor kalap = kalap - 1

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#294) Top cat válasza Out (#292) üzenetére


Top cat
őstag

Jól van, én szóltam ;] :D

(#295) -=Jam=-


-=Jam=-
őstag

5-ös kérdésre már előre látom jönni fog a sok okostojás, hogy nem jó a kérdés, nincs jó válasz...stb :D

(#296) total90 válasza -=Jam=- (#295) üzenetére


total90
veterán

Pedig a válsz egyértelmű, mint, ahogy a kérdés is.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#297) -=Jam=- válasza total90 (#296) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Teljes mértékben. :K

(#298) elithun


elithun
őstag

Uhh az 5. kérdés miatt már látom előre a hacacárét. :DDD

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#299) dashed


dashed
senior tag

Ezen el fognak paran verezni, de nem baj, nagyobb esely marad nekem.
Persze ha csak en el nem verzek rajta :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.