Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-05 10:59:05

LOGOUT.hu

Infó a nyereményjátékhoz: a játék fórumában tilos a segítségnyújtás, a rávezetés a kérdések megoldására, akár kizárást is vonhat maga után! Ezen kívül a fórumból töröljük azokat a hozzászólásokat (és a rájuk érkező válaszokat), amelyek parttalan vitákat gerjesztenek. A felmerülő kérdésekre igyekszünk miharamabb válaszolni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) TeebyKay válasza Joci10 (#950) üzenetére


TeebyKay
őstag

És ha éhínség van meg háború, örüljünk annak is és el kell fogadni? Vannak pozitívan és negatívan megítélt dolgok. Az ha olyan nyer aki aktívan használja a fórumot vagy legalább beköszön a többi próbálkozónak pozitív megítélésű. Az ha valaki itt sincs csak nyerni jár ide szó nélkül elviszi viszont negatív. Nem tudunk és nem is akarunk semmit tenni ellene, egyszerűen csak az ember mindig reménykedik a jobb dolgokban. Ha boltba mész reménykedsz, hogy van abból a finom sajtos stangliból amit venni szoktál, de ha nincs nem tudsz mit tenni megveszed a sima kiflit.

(#952) #65388800 válasza Joci10 (#950) üzenetére


#65388800
törölt tag

Kellene :D

(#953) Killer01 válasza TeebyKay (#951) üzenetére


Killer01
őstag

Totál egyetértek... kivéve a sima kiflit, ilyenkor inkább veszek még egy sört :P

(#954) Joci10 válasza TeebyKay (#951) üzenetére


Joci10
őstag

Most komolyan: már megint az a baj, hogy egy nyertes nem olyan, mint Te vagy én vagy valaki más? És éhínséghez, meg háborúhoz hasonlítod az esetét? :Y
Már lassan megint ott járunk, hogy az a baj, ha újonc, ha pár perces reg, ha nem kék a szeme, ha .....

Szerk.: mellesleg ha nincs a finom sajtos kifliből, de látom, hogy XY vitte el az utolsót, akkor nem fogok rá fújolni, mert elvitte. Se azért, mert Ő vitte el, se azért, mert barna a haja, se azért, mert nem 'jó keresztény', ...

[ Szerkesztve ]

(#955) Rimuru válasza eszterencs (#942) üzenetére


Rimuru
veterán

Amugy technikai kerdes, ha nem jelentkezne a nyertes akkor mi lenne a nyeremennyel?
Vagy ez a szponzoron mulik?

Vigyázat, csalok!

(#956) BiP válasza B-L-A-C-K (#948) üzenetére


BiP
nagyúr

"átb*szták", hogy pontosan fogalmazzunk :)

(#957) TeebyKay válasza Joci10 (#954) üzenetére


TeebyKay
őstag

Pontosan, mint ahogy mi se fújoltunk a mostani nyertesre. Egyszerűen csak jobban örülök neki ha enyém a sajtos stangli mint ha akár a szemem láttára viszik el. Nem bántom azt aki elviszi, egyszerűen csak kevésbé érzem úgy jól magam. Ne utálkozásra gondolj.

(#958) hamizoli válasza TeebyKay (#957) üzenetére


hamizoli
tag

Akkor én a múltkor jól csináltam[link] :F

régi név:hammer1

(#959) #65388800 válasza hamizoli (#958) üzenetére


#65388800
törölt tag

Kezdésnek elmegy ;]

(#960) #20655360 válasza hamizoli (#958) üzenetére


#20655360
törölt tag

Te piszok, látom megint kalapban voltál. ;]
Nem fog még1x összejönni. (mivel mérgében lelépne a fél társaság örökre lol)

(#961) #65388800 válasza #20655360 (#960) üzenetére


#65388800
törölt tag

És ha jól nézem lelkes újonc. Pffejj ;]

(#962) #20655360 válasza #65388800 (#961) üzenetére


#20655360
törölt tag

Az semmit se jelent mondjuk. Több mint 9 éve tag.

Én meg kevesebb mint 1 éve. Kezdő noob vagyok én még.

(#963) eszterencs válasza TeebyKay (#946) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

Ácsi, azért az "érdektelen tag" egy kicsit erős bárkire csak azért, mert nem írja-olvassa túl gyakran a fórumot. Értékeljük, hogy itt vagytok, hogy írtok a fórumba, hogy sokan itt élik a fél életüket, értékeljük, hogy vannak, akik befizetik a prémium tagságot, tényleg szeretünk titeket <3 :) de azokat is értékeljük, akik csak csendben olvasnak minket, sőt még azokat is, akik azt se tudják, hogy van a világon PH vagy Aréna, mert csak a hardveraprót ismerik. Közhely, de nekünk minden olvasó érték, aki bármilyen tevékenységet folytat itt, mert nektek köszönhetjük a létezésünket. És ezt köszönjük is. :R

Ha ez kissé lenyugtatja a kedélyeket, akkor elmesélem, hogy ma beszéltem telefonon is a nyertessel, hogy egyeztessük az átvétel részleteit, és egy nagyon kedves fiatal srác vidékről, aki irtóra örül a nyereménynek. :)

Egyébként én is úgy vagyok vele, hogy jó érzés, ha tudom, látom, hogy jó helyre ment egy nyeremény, de befolyásom nincs rá; ha épp valaki olyan kapta, akit nem is nagyon érdekel vagy nincs rá szüksége, azzal sincs mit tenni. Fortuna nem rászorultság vagy kiérdemlés alapján válogat, ez van.

A másik kérdésre reagálva, ha valaki nem jelentkezik a nyereményértesítő emailre, ismételt emailre, privát üzenetre, egy hónappal később küldött újbóli üzenetekre sem két hónapig, akkor újrasorsoljuk a nyereményt. Emlékeim szerint eddig mindössze kétszer volt ilyen, mindkét alkalommal egérpad volt az újrasorsolt nyeremény.

(#964) #65388800 válasza eszterencs (#963) üzenetére


#65388800
törölt tag

"hogy sokan itt élik a fél életüket" :DDD :DDD

(#965) Keeperv85


Keeperv85
nagyúr

Gratulálok a nyerteseknek! :R

(#966) TeebyKay válasza eszterencs (#963) üzenetére


TeebyKay
őstag

Neked kötelező minden tagot védened, de én hálisten hívhatom őket érdektelennek ;]

Ettől függetlenül köszönjük a választ, egy kicsit jobb érzés talán ez a tudat, főleg hogy így karácsony alkalmával mind eltelhetünk a szereteteddel :D (szereteteddel, atya világ 4x kellett leírnom mire sikerült... micsoda szó...)

(#967) Ghoosty


Ghoosty
őstag

Akkor közkívánatra:

Köszönöm a nyereményt, örülök, hogy játszhattam és nyertem!
Bocs, hogy nem írok sokat a fórumba, de nem vagyok egy szószátyár!

További szép napot!

mmm007

Ó a fene, rossz accountról íram!

[ Szerkesztve ]

(#968) lemusz válasza Ghoosty (#967) üzenetére


lemusz
addikt

:DDD

(#969) eszterencs válasza Ghoosty (#967) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

Kell egy ban? ;]

(#970) gyulazsolti válasza eszterencs (#969) üzenetére


gyulazsolti
senior tag

Én is inkább olvasója voltam a PH-nak, kb 2010 óta, mert megtaláltam a leírásokat amik kellettek.

De nem rég be kellett regisztrálni, mert csak kérdésekkel kaptam meg a választ, segítséget. :)

(#971) elithun válasza gyulazsolti (#970) üzenetére


elithun
őstag

Egyefene, jár neked is a ban. ;] :DDD

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#972) gyulazsolti válasza elithun (#971) üzenetére


gyulazsolti
senior tag

Kár volt megszólalni. :W :D

(#973) esaman


esaman
csendes tag

Sziasztok!

Az utolsó 5. kérdésre hol találom meg a helyes választ?
Tudnátok egy linket adni?

Köszi,
esaman

(#974) #65388800 válasza esaman (#973) üzenetére


#65388800
törölt tag

(#975) SyMbioTe válasza esaman (#973) üzenetére

[link]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#976) bazsimano


bazsimano
őstag

koszonom az egerpadot! mar a munkahelyen is van :)

bar sajnos a feher resznel az eger kicsit furan viselkedik :) de azert hasznalom :))))

(#977) Lauda


Lauda
félisten

Lesz akkor jatek ket unnep kozott?

(#978) #65388800 válasza Lauda (#977) üzenetére


#65388800
törölt tag

Valami oázisos lesz :DDD

(#979) Lauda válasza #65388800 (#978) üzenetére


Lauda
félisten

Johet. :P

(#980) eszterencs válasza Lauda (#977) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

Nem, fáradt vagyok, szabadságolok inkább. Majd jövőre...

(#981) Argos válasza eszterencs (#980) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog (1)

Jól teszed. Kellemes pihenést!
Találkozunk 2017-ben! Új év, új lehetőségek (a nyerésre)! :K

...elmúlik...

(#982) Killer01 válasza eszterencs (#980) üzenetére


Killer01
őstag

Jó pihit Játékmester :)

(#983) #65388800 válasza eszterencs (#980) üzenetére


#65388800
törölt tag

Majd én levezénylem :D

(#984) Lauda válasza eszterencs (#980) üzenetére


Lauda
félisten

Rendben, kellemes pihenest!

(#985) Lauda válasza eszterencs (#980) üzenetére


Lauda
félisten

Szia!

Jatek varhato esetleg a kozeljovoben?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.