Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-05 10:59:05

LOGOUT.hu

Infó a nyereményjátékhoz: a játék fórumában tilos a segítségnyújtás, a rávezetés a kérdések megoldására, akár kizárást is vonhat maga után! Ezen kívül a fórumból töröljük azokat a hozzászólásokat (és a rájuk érkező válaszokat), amelyek parttalan vitákat gerjesztenek. A felmerülő kérdésekre igyekszünk miharamabb válaszolni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) freestailo


freestailo
őstag

hogy lehet hogy mindenre helyesen válaszoltam, és mégse kerültem a kalapba?

(#752) Cifu válasza mkbla (#739) üzenetére


Cifu
nagyúr

Nem tudsz szöveget értelmezni, meg vitatkozni sem vagy hajlandó arról, hogy hát valójában te voltál a malomkerék méretű marharépa, de a lényeg, hogy TE aztán tudod, hogy itten téged "átbasztak"... :C :C :C

Gratula, még ilyen öntökön rúgós embereket, akik kifejtik veretesen, hogy mennyire IQ huszárok... :DDD

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#753) MK VII válasza freestailo (#751) üzenetére


MK VII
veterán

Úgy, hogy nem mindenre válaszoltál helyesen ezek szerint...
A négyes kérdésen nem csúsztál el véletlenül? :)

(#754) freestailo válasza MK VII (#753) üzenetére


freestailo
őstag

óóó banyek.... :DD kösz hogy szóltál!!

(#755) RyanGiggs


RyanGiggs
őstag

Ez óriási...! Az 5. kérdésen ment el a kalap. :(((
Kalap-kabát.
Utolsó kérdésre nem volt egyszerű a válasz! Sokan elcsúsztak rajta látom.

(#756) #65388800 válasza Cifu (#752) üzenetére


#65388800
törölt tag

ilyet még én sem láttam :DDD

Bár azt sem értem, hogy a többi válaszlehetőségben miért keresi a logikát mikor az hibás :D Bár tök egyértelmű lett volna a 13 mert hát az OFF valaki szerint beletartozik valaki szerint nem. De hát akkor lehetett volna vitatkozni ha 14 is lett volna a válaszok között. 4-nél több van 9-nél is több van 22-nél is kevesebb szóval. Szóval egyértelmű volt a 13. :DDD Még mindig nem értem mit lehetett elcseszni az 5-ös kérdésen :D

Meg a flicker-free és flicker safe. Ha az elsőt írom be nem is dob ki LG monitort. ha a másodikat akkor csak azt dob ki

[ Szerkesztve ]

(#757) kicsako


kicsako
őstag

Nem ertem miert baj ha pl. Szolok ismerosnek hogy regeljen hatha megnyeri nekem az adott termeket. Ha pl. Raveszem a haverom hogy lottozzon es fizetem neki hatha tobb szerencseje van az sem szabalyellenes tudtommal.
Igen, en is ravettem a paromat egy regre hatha megnyeri nekem karacsonyra :D

(#758) Rayyy válasza mkbla (#739) üzenetére


Rayyy
senior tag

Dzsízász az űrben! Nem tudod, hogy jött ki a 22? Meg voltál vezetve? Átbaszás, hogy csak egy helyes válasz van és a többi rossz? Nem kívánsz vitatkozni, nem vagy kíváncsi senkire, de mi azért olvassuk el a hülyeségeidet? Leszarod a kalapot, de azért kikelsz magadból?

Minden a legnagyobb render!

(#759) Rayyy


Rayyy
senior tag

Amúgy komolyan elgondolkodtam valakinek a hozzászólásán, hogy vajon mennyire látom ferdének az egyenes vonalat CAD-ben egy ilyen monitoron... még nem ültem ilyen cucc előtt. Ha megnyerem és többet nem tudok vízszintes egyeneseket szerkeszteni, akkor eladom féláron :)

Minden a legnagyobb render!

(#760) lemusz


lemusz
addikt

3 mondandóm lenne:

1. Túl sok az utálkozás, pedig jön a Karácsony, legalább most ne legyünk kőbunkók egymással!
2. Nem lepődök meg, hogy annyian befürödtek egyik másik kérdésben, de tudni kellene bevallani magadnak, hogy elkapkodtad vagy félre értelmezted! Nem hiába szajkózzák annyit a médiában, hogy egyre kevesebben tudnak értve olvasni, meg egy mostani 15 éves olyan szinten van ilyen téren, mint húsz éve egy 10 éves...
3. Csak reménykedni tudok, hogy a többszörösen regelőket kirakják. Én se hívtam a gép elé a rokonságot, hogy növeljem az esélyem... 1 gépről, 1 netről csak egy ember játszon!

[ Szerkesztve ]

(#761) Ghoosty válasza Rayyy (#758) üzenetére


Ghoosty
őstag

Lehet, hogy szó szerint értetté és leszart egy kalapot. Majd felháborodott, mikor a fejére tette. :)

(#762) ebegab92 válasza vince (#668) üzenetére


ebegab92
senior tag

Hát, ahogy elnézegettem a pár napos regeket, volt aki nem szenvedett új név kitalálásával. Egybe ékezetek nélkül, előtte nap meg rendesen nagy kezdőbetűkkel és ékezetekkel. A legjobb a zárás előtt 4 perccel :DDD

ABIT kézikönyv,BIOS innen letölthető: http://sdrv.ms/X4IwiL

(#763) WildBoarTeam válasza RyanGiggs (#755) üzenetére


WildBoarTeam
aktív tag

Pedig nem volt nehéz... Én mondjuk megszámoltam a képen és kijött a végeredmény.

blabla

(#764) kicsako válasza lemusz (#760) üzenetére


kicsako
őstag

Megis hol irja a szabalyzat hogy egy csaladban csak egy szemely vehet reszt? Gondolkozz mar konyorgom :W Egy csaladban valszeg egy net van. De majd szolok upc-nek hogy adjon 2 ip cimet hogy mindketten reszt tudjunk venni a nyeremenyjatekon.

[ Szerkesztve ]

(#765) #65388800 válasza kicsako (#764) üzenetére


#65388800
törölt tag

Telekom 2-t ad :DDD Külön IP címe van routernek és külön a HGW-nek :DDD

(#766) kicsako válasza #65388800 (#765) üzenetére


kicsako
őstag

Na akkor hivom is oket bekottetem a telekomot. Remelem ugy mar szabalyos lesz a reszvetelunk :DDD

(#767) ZooLLeR válasza kicsako (#764) üzenetére


ZooLLeR
tag

Én konkrétan két testvéremmel is kitöltettem a "kérdőívet".Sajnos a harmadik elfelejtette,így csak hárman vagyunk.:D
Mindkettőnek van saját email-re hitelesített felhasználóneve itt,az oldalon.

Farhát eladó.

(#768) rviktor25 válasza lemusz (#760) üzenetére


rviktor25
aktív tag

1. Egyetértek
2. Hát.. sose volt ez a magyar nép erőssége, de úgy tűnik tényleg egyre rosszabb
3. 6-an vagyunk a közvetlen családban, 8 géppel, 3 netet fizetünk, 3 helyen és össze-vissza járunk a lakások között. Hány reggel játszhatok? :)
Félretéve az off-ot, attól, h valakiknél otthon nincs 2 gép, netán 2 külön "net" mér ne játszhatna két ember? Arról már ne is beszéljünk, h legtöbb helyen azért elég gyorsan változik az IP, szóval még annak a "követése" se mond sok mindent arról, h ki van az acc mögött.

Chiwasuu!!!

(#769) tothbe


tothbe
addikt

Szerintem mindenki higgadjon le és várja nyugodtan a sorsolást. A szervezők, ahogyan eddig is minden alkalommal, most is ki fogják zárni, ha valaki csalással próbált nyerni. Eddig még sosem nyert csaló ph! játékban, most sem lesz másképp. De még1x, ez nem a mi dolgunk, van erre aki és ami alapján ezt meg tudja ítélni.
Ti gratuláljatok a kalapnyertesnek vagy csak izguljatok simán a sorsolásért. Ennyi.

By(e) Tothbe

(#770) -=Jam=- válasza RyanGiggs (#755) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Végtelenül egyszerű volt a válasz, csak alaposan kell szétnézni, nem véletlen van 1831 kalapos :D

(#771) TeebyKay válasza tothbe (#769) üzenetére


TeebyKay
őstag

"Eddig még sosem nyert csaló ph! játékban"

Ez egyáltalán nem bizonyítható.

"van erre aki és ami alapján ezt meg tudja ítélni"

Konkretizáld, különben csak a levegőbe beszélsz.

(#772) lemusz


lemusz
addikt

Oké én egy meggyőzhető ember vagyok! Legközelebbi nyereményjátéknál beregelem a szüleimet, akik valszeg azt se tudják mi az a PH!, a nem létező testvéremet, de szólok még az unokatestvéreméknek is, és épp véletlenül pont akkor fognak mind a hatan beregelni és egyetlen egyszer belépni az oldalra, amikor pont itt vannak nálunk vendégségben 1 nappal a lejárati idő előtt, de még a kutyámnak is szólok, hogy üljön a gép elé és regeljen, ha pedig véletlen megnyerné csak nyugodtan küldje nekem a szajrét. Mindenkinek saját email, de a gép és az ip tök ugyan az. Oké...

(#773) MK VII válasza lemusz (#772) üzenetére


MK VII
veterán

Ez így van kérem ahogy leírtad...
Gyakorlatilag ez így teljesen rendben van és kivitelezhető az előtted hozzászólók irományából kifolyólag.

Egyébként mi konkrétan 7-en lakunk egy háztartásban a családdal 2x100nm-en. 1 netünk és 3 gép van, milyen meglepő, de csak én játszottam a saját regemről.. Eszembe sem jutott, hogy ezért csináljak nekik is egy regisztrációt csak, hogy növeljem az esélyeimet.. Amit amúgy is elcsúsztattam a négyes kérdésen. :)

Szerk.: Ja és van egy kutyánk, 1 papagájunk meg 22db akváriumi díszhal. :DD

[ Szerkesztve ]

(#774) Tigerclaw válasza glaci (#712) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Gondolom nem tippelek nagyon mellé, ha azt gondolom, hogy az újoncok többsége csak a játékokra létrehozott esélytöbbszöröző...ami be is jön, mert szinte mindig újonc nyeri a játékokat.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#775) BiP válasza rviktor25 (#768) üzenetére


BiP
nagyúr

3. Te eggyel. Meg a rokonaid is eggyel-eggyel, ahogy mindenki más. Persze csak ha ők is akarnak játszani, de azt majd megoldják maguknak.

(#776) TeebyKay válasza MK VII (#773) üzenetére


TeebyKay
őstag

De ha a díszhalak nyernek berakod a monitort az akváriumba ;]

(#777) Rayyy


Rayyy
senior tag

Azon is szoktatok idegeskedni, hogy miért lottóznak olyan sokan rajtatok kívül?
Vagy azon, hogy valaki életében először vesz lottót és véletlenül nyer?

Minden a legnagyobb render!

(#778) ZooLLeR válasza MK VII (#773) üzenetére


ZooLLeR
tag

Az csalásnak számít ha szóltam 3 rokonnak hogy van játék?Egyik sem 1 hetes reg.IP is más.e-mail is.
Habár lassan bárkire rá lehet fogni hogy csaló,hiszen senkit nem lehet ellenőrizni...:(

Farhát eladó.

(#779) elithun


elithun
őstag

Hagyjuk már ezt a csaló, nem csaló témát. :(
A PH! majd szűri, akit szűrni kell.

[ Szerkesztve ]

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#780) szumoo


szumoo
senior tag

Remélem, legalább egy egérpadot nyerek. :)

Köszi a játékot! :R

Sz.

A nyúlon túl?

(#781) embe


embe
nagyúr

Nem tudjátok a monitort mikor és hol lehet átvenni? Csak akkorra szabadnapot kell kérni.. ;]
Vagy futár hozza?

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#782) elithun válasza embe (#781) üzenetére


elithun
őstag

Naigen, ez engem is érdekel, mert épp aktuális lesz. ;]

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#783) Out válasza embe (#781) üzenetére


Out
addikt

Az csak tőled függ, hogy milyen fizetési opcióval és átvétellel kéred.

[ Szerkesztve ]

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#784) SUPREME7 válasza embe (#781) üzenetére


SUPREME7
őstag

Dohány utca 1-3 munkanap
Pólus pont 1-3 munkanap
Karinthy út 1-3 munkanap
Fehérvár 1-3 munkanap

Fizetendő: 271 900 Ft :D

(#785) elithun válasza Out (#783) üzenetére


elithun
őstag

és supreme7
:DDD ez most ütős volt :C

[ Szerkesztve ]

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#786) RyanGiggs válasza WildBoarTeam (#763) üzenetére


RyanGiggs
őstag

Mindegy, nem érdekes.
Nem abba az irányba mentem el, hogy számolgassam a képen.
Becsapott a spec.!

Múltkor benne voltam a kalapban, mégsem nyertem.
Szóval nagy tragédia most sem ért. Lottón se nyerek, hiába próbálkozom.

(#787) TeebyKay válasza Rayyy (#777) üzenetére


TeebyKay
őstag

Mert a lottóért fizetsz és egy személy annyit vesz amennyit akar, itt viszont a személyi regisztrációk száma 1-re van korlátozva.

(#788) embe válasza SUPREME7 (#784) üzenetére


embe
nagyúr

Köszi!
De én a nyereményre gondoltam.... :((

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#789) JanR


JanR
addikt

Maga a forum sokkal izgalmasabb mint maga a jatek ;]
Szerintem legkozelebb csak "5." jellegu kerdesek kellenek, szponzor nelkul. En tuti jol szorakoznek :C

(#790) WildBoarTeam válasza embe (#788) üzenetére


WildBoarTeam
aktív tag

Magas labdát adtál, lecsapták. :D

(#789) JanR
Szponzor mindig kell, mert akkor nem lesznek új regek (pl. kutyának, aranyhalnak, skizofrén embereknek, stb.)

[ Szerkesztve ]

blabla

(#791) Gyula84


Gyula84
veterán

lesz még kérdés? :F

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#792) Sofian válasza JanR (#789) üzenetére


Sofian
őstag

Én is csak a műsor kedvéért nézek vissza-vissza... Amíg várjuk a sorsolást legalább van szórakoztatás is.. :D

(#793) eazypeezy


eazypeezy
tag

Ingyen részt vehetsz egy játékban, nyerhetsz valamit (ráadásul most éppen egy negyedmilliós terméket), és mindössze annyi a dolgod, hogy kérdésenként max. 2 percet guglizgatsz, nem pedig az első google találatot megnyitva, az első szót meglátva benyomsz valamit. Aztán reklamálsz, és még az a k****g, aki felajánlott egy esélyt arra, hogy nyerhess valamit.

Tényleg nem rossz indulatból mondom, de értelmes ember nem csinál ilyet. Eddig minden játékban az összes kérdésre sikerült helyes választ adnom. Egyszerűen annyi a dolgod, hogy megnézz kb. 5 különböző oldalt. Ha legalább 4-ben egyezik az, amit keresel, jó eséllyel az lesz a helyes válasz. Klikkelsz, vársz a sorsolásra -mert minden kérdésre helyesen válaszoltál- ahol átlagban amúgyis kevesebb mint 1 század százalék esélyed van nyerni :D Nem nyersz, beírod a topic-ba, hogy "na majd legközelebb", várod a következő játékot, és kezdődik újból a kör :D Ez így normális.

[ Szerkesztve ]

(#794) rviktor25 válasza BiP (#775) üzenetére


rviktor25
aktív tag

Remélem érezted, hogy a smiley és az off nem véletlen volt :)

Chiwasuu!!!

(#795) Lidl


Lidl
senior tag

Szerintem a családon belüli plusz regek csak akkor számítanak csalásnak, ha a nyeremény ugyanahhoz az egy játékoshoz kerül, bármelyik is nyeri meg.
De ha mondjuk a macskád játszik és megnyeri a monitort és onnantól egész nap az akvárium csatornát nézi rajta, (a másik játékos meg továbbra is a 19"-os TFT-t nézi) akkor azzal nincs probléma ;)

Lidl

(#796) elithun válasza Lidl (#795) üzenetére


elithun
őstag

Majd a PH! eldönti. Ne egymást győzködjük.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#797) Out válasza eazypeezy (#793) üzenetére


Out
addikt

Szerintem Te Eszterencs kamuregje vagy ;]

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#798) Lidl válasza elithun (#796) üzenetére


Lidl
senior tag

Persze, persze, eszemben sincs.
Teljesen elfogadom a PH döntését és megbízom benne.
Csak gondoltam elmondom a véleményem ;)

Köszi
Lidl

u.i.: Jöhetne már az eredmény... annyira izgulok :))

(#799) #65388800 válasza Lidl (#798) üzenetére


#65388800
törölt tag

miért nem veszed meg a Lidl-ben? :DDD

(#800) Lidl válasza #65388800 (#799) üzenetére


Lidl
senior tag

Ott ilyet nem lehet kapni :O Pedig ott lehet kapni "Minden jót, jó áron!"

Ja, nem is, inkább azért mert sajnálok kiadni ennyit egy moncsira ;)
De azért kellene, nna!

Lidl

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.