Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) vjozsef válasza mcs (#49) üzenetére


vjozsef
senior tag

szerintem csak szarul vannakk fotozva, nekem mar van ilyenem, tobb is, es teljesen rendben vannak.

(#52) vjozsef válasza ng0ofy (#41) üzenetére


vjozsef
senior tag

szerintem ez csereszabatosan fog mukodni, ehhez az arszinvonalhoz kepest.

(#53) fema90


fema90
csendes tag

Epp tegnap vettem egy ilyet es azt kell mondjam, meg vagyok vele elegedve.
A fogasa kellemes, pont jol illeszkednek ra az ujjaim, pedig tenyeres-talpas parasztgyerek vagyok... :DDD
A pontossagaval nincs baj, a scroll tokeletesen mukodik, amivel nekem volt mar problemam dragabb egernel is (fel-le ugralas).
A gombok nyomaspontja jo, erzed, hogy kattintasz es nem csak "sejted". Gorgonel ugyanigy.
A design pofas, bejon a modern formavilag. :)

Nem egy Naga, na de azert nem is koltom el a fel vagyonom egy egerre... Osszessegeben veve tetszik. Nem bantam meg, hogy megvettem. :K

(#54) velizare válasza ozsvar (#32) üzenetére


velizare
nagyúr

régebben is volt néha velük gond, kifogtak pár szállítmány "utter crap" minőségű mikrokapcsolót, én meg a 10ezres egerekbe forrasztottam otthon újakat.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#55) doc


doc
nagyúr

kisertetiesen hasonloan kinezo BT egeret vettem Nemetorszagban (ami olyannyira OEM volt hogy meg rendes csomagolas sem jart hozza, vevoegyseg meg ugye nincs), a celnak (anyukam facebookozasahoz/farmeramazasahoz) meg fog felelni, amennyiert vettem annyit megert :)

(#56) hsrasus


hsrasus
aktív tag

szerintem ez a 201W nagyon eltalált árban.
őszintén szólva egy alkalmat kivéve soha életemben nem vettem egeret, mindig kaptam, mert a gazdájának már nem kellett.
tavaly mikor vettem egy komolyabb asztali masinát úgy voltam vele, h akkor már veszek egy olyan egeret, amin van plusz 2 gomb, ha néha hobbiszinten COD-ozok kényelmesebben késelhessek ;]
igazából mivel azt leszámítva soha életemben nem vettem egeret, majd leesett az állam, h mennyibe kerülnek és igen csak morcos voltam.
valami 8 ezer fointot kellett kiadnom egy nyüves plusz2 gombos egérért.
azt se tudom mi a márkája és igazából nem is érdekel.
az eddig ajándékba kapott sima "gagyi" egerek is tökéletesen működnem már több mint 6 éve, így szerintem a fentebb említett típusnak igenis van piaca és angyalbiznisznek számít!
szerintem!

(#57) mcs válasza vjozsef (#51) üzenetére


mcs
veterán

A tenyered nem izzad rá nagyon? Pont ez az egyetlen dolog, amit kifogásolok a lakkozott felületen.

(#58) vjozsef válasza mcs (#57) üzenetére


vjozsef
senior tag

Tudni kell rolam, hogy en speciel nem markolaszom hanem az ujjaimmal kezelem, tehat a tenyerem nem fedi az egeret.

(#59) ronroli


ronroli
tag

Régóta piszkálja a csőröm, hogy régóta nem jön össze egy rendes tápteszt a Prohardveren. Nincs ember, kedv, igény? Oké, ez nem ide való felvetés...
de mire jó ez a többoldalas egérkicsomagoló szintű "teszt"?

Máris befogtam, de kijött.

(#60) kromatika


kromatika
veterán

Jó kis egerek.Nekem bejönnek.

(#61) zolee5016


zolee5016
őstag

Hááát ha ergonómiára jók...akkor lehet megéri az árát....mondjuk nálam egy bármilyen márkás patesz élete ritkán lépi túl az 1 évet......otthon és melóban is ugyanazt a dögöt hazsnálom.nem ritkán napi 14-16 órában.....
a gagyibbak is elmentek meglepően sokáig...........ugyjhogy mostanság arra szavazok amelyik jobban fekszik a kezemnek........

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#62) DarkFater válasza zolee5016 (#61) üzenetére


DarkFater
tag

Nnnna.

Hát én beszereztem magamnak egyet az irodába. 201-es farkincátlant és zöldet.
Gamer egeret mégse rakunk be egy íróasztalba. :D
Egyszer használtam egy Mionix NAOS 5000-et ilyesmire, hát tragédia volt.
(Aztán hazavittem, ott meg azt hittem sírok, mikor a gyerek elkezdte az asztalhoz verni :DD Azóta csak játékra veszem elő...)

Szóval én nem szeretem a fényes egereket, de ez valamiért bejön. Jó a szín.
Kidolgozás oké, fogásra tényleg jó, nem izzadok rajta napi 8-10 órában.
Bedugtam a vevőt a gépbe, nem mondott semmit, nem kért semmit, azonnal ment ahogy kell.

Rudiiii !
Ti nem kevertétek el az elemet? Nekem a csomagolás belső oldalára volt ragasztva.....

Egyelőre ennyi, elsőre nagyon OK. A többi meg majd eldől idővel....

Addig röhögtünk azon amit a főnök mondott, amíg rá nem jöttünk, hogy ez a mai feladat...

(#63) HoaryFox


HoaryFox
őstag

Hmm... nekem annyira nem tetszenek ezek a nagyon olcsó egerek, bár valakinek ez is kell :)

Perpill egy olcsó Gigabyte egeret használok, azelőtt A4Tech volt, csak azért cseréltem, mert már rusnya volt szegénykém :D

És soha többet világítós optikai egér :))

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#64) zolee5016


zolee5016
őstag

Nekem most valami Genius-om van..és igen USB..nekem sem jött be a wireless cuccos..pedig volt 2 garnitúra

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#65) Tibor_560sec


Tibor_560sec
aktív tag

Majdnem annyi mint egy jobb fajta elem ... :C

Ne játszd el a bizalmad , főleg előttem !™

(#66) nyunyu válasza Degeczi (#43) üzenetére


nyunyu
félisten

pont fordítva: mit csinálsz saját akkus egérrel, ha napközben merül le - nem használod pár óráig, amíg föl nem töltődik?

Szerencsere a kekfogu MX Revom kb. 1 nappal elore jelzi, hogy ki fog fogyni a szuflabol.
Elso szerias, rendes Revo kb. fel oraval a teljes lemerules elott jelezte, hogy kritikus az akku. :(

Olyankor beiktatott az ember egy kaveszunetet, aztan az alatt a 10 perc alatt toltott annyit, hogy nap vegeig kihuzza, masnap reggelre meg megint fullon volt.

(bár amikor fél évnél is tovább működik 2 elemről egy egér, nem igazán éri meg drága, alacsony önkisülésű akkukat tartani ilyen célra)

Nemreg megtalaltam a nagyon reg nem hasznalt szamologepemet, amiben Varta Ready2Use akkukat felejtettem par(?) eve.
Olyan szinten lenullazodtak, hogy kuka mind a negy, intelligens toltovel sem lehet mar tolteni oket, kikopi oket. :W

Most nezem, Varta csak 1 evet ir az R2U-ra.
Akkor azert kerul feleannyiba, mint a 3-4 ev alatt lemerulo Eneloop.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#67) draff válasza nyunyu (#66) üzenetére


draff
aktív tag

A "" minősítéssel és pozitív megítélésekkel talán még várni kellene - egy-két évet.
Majd maga az élet - és a használói gyakorlata eldönti.
Ha tele lesznek vele a kukák és az elektronikus veszélyes-hulladék tárolók, akkor kellene ismét minősíteni, ugyan mit hozott be ezzel az olcsósággal a gyakorlati és valós megmérettetés.
Kukáztam én már ezeknél jóval minőségibb szuper-hyper egereket - kidobva ...

Csip-csup apró hibákkal, melyek többnyire arra késztették eredeti vásárlóját és potenciális használóját - viszlát egér, vigyen el a macska! ... vagy a szemetes.

(#68) Degeczi válasza nyunyu (#66) üzenetére


Degeczi
nagyúr

melyik az az intelliges töltő, csak nem Conrad-os Voltcraft IPC-1L?
annak uis pont ez a bugja, hogy nagyon lemerült akkukat hibásnak tart, nem tud velük mit kezdeni
ilyenkor elég egy hótt buta fix áramerősségű töltőbe átrakni azokat akár csak néhány mp-re (!), ami elég a fölrázáshoz

a Varta R2U sajnos valóban sokkal gyengébb, mint az Eneloop, más szempontból is: sokan panaszkodnak rá, h a nagy terhelést (leginkább pl. egy vaku töltése) nem bírják jól
az Eneloop alapoktól újratervezett akku, más anyagokat, más elektrolitot használnak benne, ezért nagyon kicsi a belső ellenállása, ami ideálissá teszi nagy terhelésre is
a R2U viszont egy hagyományos felépítésű NiMh akku, aminek csökkentették az önkisülését - de már azt sem olyan mértékben, mint a példádból is látszik, és az egyéb tulajdonságai sem javultak

(#69) nyunyu válasza Degeczi (#68) üzenetére


nyunyu
félisten

Elotte egy buta tolton voltak 2 napig, ugy is 0V volt a feszultseguk.
Egyebkent ezzel probalkoztam.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#70) velizare válasza nyunyu (#69) üzenetére


velizare
nagyúr

amit még megpróbálhatsz, hogy rövidre zárod egy másik, már feltöltött akkuval.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#71) draff válasza nyunyu (#69) üzenetére


draff
aktív tag

Ha két napig a töltőn nullát vett fel - Akkor az már NULLA!
Simán mehet a elektronikai veszélyes-anyag gyűjtőbe - valamelyik áruházban!

(#72) Spr1nG válasza nyunyu (#69) üzenetére


Spr1nG
tag

Defibrillator ??? :C

[ Szerkesztve ]

http://www.spring-gas.hu

(#73) solaris17


solaris17
aktív tag

Miért nem voltak képesek mattra fújni.

Phenom II X6 | 8 GB CORSAIR XS3 | Kingston V300 | HD 7790 | Creative X-FI Fatal1ty

(#74) vjozsef válasza solaris17 (#73) üzenetére


vjozsef
senior tag

Fujd le mattra. :D

(#75) solaris17 válasza vjozsef (#74) üzenetére


solaris17
aktív tag

A matt festék kopik, kell rá matt lakk is. Az úgy már kiteszi az egérrel együtt, egy értelmes egér árát :)) Fújtam már egeret egyébként, antracit metálra, lakkozva.

Phenom II X6 | 8 GB CORSAIR XS3 | Kingston V300 | HD 7790 | Creative X-FI Fatal1ty

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.