Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) EczkE


EczkE
addikt

uP.

Asszem mindenféleképpen!

(#2) JoeYi


JoeYi
őstag

Concorde play-r javaslom inkabb helyette. Decembertol lesz kaphato,de sokkal jobb hardvere lesz. En is szuloknek neztem ki. Ez a myaudio mar csak azert is bajos a szememben mert 4.03 van rajta, amiben van egy sw bug es nem kezeli az usb periferiakat, se billentyuzetet se egeret. 4.0.4-ben lett javitva

Con playbe ips kijelzo lesz, ketmagos proci stb

(#3) Vladi


Vladi
nagyúr

mm nem vagoyk ostobában nézd meg. Amúgy a myaudio... eleve nem hangzik jól. :U Elég gagyi cuccaik vannak. Ettől persze még lehet elfogadható.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#4) Lenry válasza JoeYi (#2) üzenetére


Lenry
félisten

de gondolom nem is 33ezer Ft lesz

(#3) Vladi Media Marktban néztem, de ez ilyen Tesco-only cucc. szóval nincs máshol ilyen.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5) JoeYi válasza Lenry (#4) üzenetére


JoeYi
őstag

45e lesz [link]

[ Szerkesztve ]

(#6) Lenry válasza JoeYi (#5) üzenetére


Lenry
félisten

az már sok, és csak 8"-os

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7) JoeYi válasza Lenry (#6) üzenetére


JoeYi
őstag

pont jó. 10" nagy és nehéz (600 gramm a 400-al szemben)

(#8) Lenry válasza JoeYi (#7) üzenetére


Lenry
félisten

viszont annyival kisebb is a képe, két ember már nehezen tudja egyszerre nézni, stb, stb.
hangsúlyozom: szülők fogják használni, otthon. facebook, youtube, internet, esetleg fénykép nézegetés. nem számít a súly, nem számít az akkukapacitás, nem számít a nyers hardvererő

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#9) ktmt válasza Lenry (#8) üzenetére


ktmt
aktív tag

Szia!
Vettem egy ilyet 39.9k-ért a Tescoban, tulajdonképpen elégedett vagyok vele. Antutu teszten 4400 pont körül teljesít, tehát a Blade-nél izmosabb, de csodákat nem lehet várni tőle. Az akkuidő jó, az aktív wi-fi azért meg tudja terhelni. A kijelző nem IPS, a betekinthetőség átlag alatti, két ember azért még tud egyszerre filmet nézni rajta (720p mx playerrel megy), a hangszótók hangereje halk.
Elég sok a kompromisszum a jó ártért cserébe.
Sajnos se rootolási lehetőségre, se főzött ROM-ra nem akadtam idáig.

(#10) Delerium


Delerium
senior tag

3 hete vettem én is, 2 hete szervizben van. A kijelző siralmas, vagy írt magától vagy rosszul érzett. Remélem nem úgy kapom vissza ahogy leadtam. Swiftkey valamelyest segített de nem oldott meg mindent. Egy touch konfig(ami gyárilag nincs) javított de az sem tett csodát. ha visszakapom megírom mi lett a végeredmény.

"I fight for the Users"

(#11) Lenry válasza Delerium (#10) üzenetére


Lenry
félisten

köszi, de végül vettem egy ConCorde 9.7 IPS-t

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.