Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Lenry:] Failed

Hozzászólások

(#1) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Szerintem próbálkozz a próbamunkákkal :K

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#2) Dany007


Dany007
veterán

Hát azért sajnáljuk.
De ez így is nagyon szép gesztus a cégtől. Szerintem. Élj vele.

(#3) Lenry válasza Dany007 (#2) üzenetére


Lenry
félisten

szándékomban áll :K

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#4) kételkedem


kételkedem
addikt

Nagylelkű gesztusként felajánlották, hogy ha kérem, 1-2 heti rendszerességgel küldenek még próbamunkákat, amik ha megfelelően jól sikerülnek, megveszik, plusz így láthatják hogy fejlődök-e és ha elérek egy bizonyos szintet, akkor újra beszélünk az álláslehetőségről.

Valóban nagylelkű és teljesen korrekt ajánlat! Feltétlen ragadd meg. Tudják és te is tudod, hogy jelenleg nem felelsz meg az elvárásuknak. Azonban látják benned a lehetőséget. Kíváncsiak, hogy képes vagy-e fejlődni, tanulni.

Bár most nem vettek fel, szerintem ez mégis jó hír! Grat!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#5) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

na, mit rontottál el Lenry uram? :(

pedig szerintem jól csinálod, ami a pl. a zongora, troli, stb. modelleket illeti.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6) Lenry válasza Mr.Csizmás (#5) üzenetére


Lenry
félisten

Santa Maria, Kolombusz hajója. nem illeszkedett a tervrajzhoz, sok helyen aránytalan volt. legközelebb jobban figyelek erre.
azért is, mert azt mondták, hogy mindenekelőtt a hajót csináljam meg újra, és csak azután kapok valami mást

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7) Vakegérke válasza Lenry (#6) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha tudod, hogy mit rontottál el, akkor nyert ügyed van. Ugorj neki újra, és gyakorolj rengeteget.
Még nem engedtek be azon az ajtón, de nem is zárták be előtted. Ha igyekszel, akkor bejutsz.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#8) Dany007


Dany007
veterán

Ha jól tudom autodidakta módon pár hónapi gyakorlással / tanulással jutottál el idáig, és innen nézve szerintem már ez is nagy dolog. Mármint, hogy eddig jutottál!
Főleg ha belevesszük, hogy mennyibe is kerül egy ilyen 3D-s grafikai tanfolyam.

Persze munkában megmutatni a tudást mindig más, mint otthon magának az ember. Ott szépen eldolgozgat rajta, mások meg ámulnak bámulnak, főleg aki még sose foglalkozott ilyennel. De egy olyan helyen, ahol ez alap és mindennapi dolog, ott már jóval több kell.

Fogalmam sincs hány hónap alatt jutottál el idáig, de szerintem max. mégegyszer annyi idő, és fel fognak venni! :)
Én is tanultam pár ilyen progit "magamtól", és anno megpróbálkoztam a 3DSMax-szal is, de azt feladtam... :U Pedig Archicad, PS, Corel, Indesign stb... az többé kevésbé autodidakta módon ment nálam is. De a 3D max... na az túllőtt rajtam. :) Igaz nem foglalkoztam vele sokat... Pár órát talán, de egy sima sokszöget nem tudtam rajzolni 3D-ben, nemhogy hajót, és akkor még nem is beszéltünk a renderelésről, meg textúrákról stb...
Szóval reméljük töretlen marad a lelkesedésed, és akkor szerintem mégegyszer ennyi idő és meglesz a munkahely.

(#9) gabor85


gabor85
őstag

Röviden, tömören; HAJRÁ! ;)

(#10) Lenry válasza Dany007 (#8) üzenetére


Lenry
félisten

benn is kérdezték, hogy mióta csinálom, mondtam, hogy kb fél éve, és elismerték, hogy ahhoz képest nagyon jó eredmény, de sajnos kevés.

most nekiugrottam még egyszer, egyértelműen jobban néz ki az új modell (már amennyi megvan belőle) holnap, holnapután csinálom, aztán a jövő hét elején/közepén megint elküldöm nekik. aztán majd meglátom.

többieknek: nagyon köszönöm a biztatást :R

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#11) Vladi


Vladi
nagyúr

Ááá picsába. :(((
Azért dolgozz csak rajta, hátha sikerül mégis.

De most mi a terved? :U

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#12) Lenry válasza Vladi (#11) üzenetére


Lenry
félisten

pontosan ez a tervem.
dolgozok a modellen, meg a következőkön, amíg fel nem vesznek.

hogy az "addig nem megyünk csődbe" rész hogy lesz kivitelezve, arról még vázlatom sincs, de majd pár éjszakát átforgolódok, és kitalálok valamit

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13) alibaba78 válasza Lenry (#12) üzenetére


alibaba78
őstag

Amennyire a hsz-eidbol megismertelek hiszem, hogy megvan ra a kepesseged, es a kello alazatod, csak ido, es akarat kerdese. Amikor kijottunk Londonba, csak apropenzem volt, 0 angollal. Olcso konzerveken eltunk a parommal 4 honapig. Azt sem tudtam, mit eszunk masnap. Hinned kell magadban, es minden sikerulni fog. En hiszek benned! ;)

(#14) Móci


Móci
addikt

Menni fog az, én biztos vagyok benne. Hajrá!

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#15) mephi666 válasza Lenry (#10) üzenetére


mephi666
nagyúr

ezt akartam én is írni, amit Dany :K fél év alatt idáig eljutni is nagy eredmény... az meg, hogy ekkora rutinnal felvegyenek, szinte csodaszámba ment volna... hasonló munkakörökbe minimum több év gyakorlattal rendelkező embereket keresnek... ugyanúgy hatalmas rutin kell a modellezéshez, mint mondjuk programozáshoz...

szerintem nagyon jó ez a lehetőség, mert fejlesztheted magad, pénz is állhat a házhoz és kioktatnak, ha valamit nem jól csinálsz... ez szerintem mind jó, mert tanulhatsz és motiválnak is, ha jól csinálod... ne add fel szerintem se... hajrá!

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Lenry:] Failed
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.